10tanssi Band

18.4.2015 la
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
9.5.2015 la
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
15.5.2015 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
5.6.2015 pe
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
6.6.2015 la
Jyrkkäkosken huvikeskus (Kirkonkylä, Pudasjärvi)
13.6.2015 la
Ikaalisten kylpylä
26.6.2015 pe
Ravintola Kaisaniemi (Helsinki)
3.7.2015 pe
Ravintola Kaisaniemi (Helsinki)
31.7.2015 pe
Ravintola Kaisaniemi (Helsinki)
22.8.2015 la
Varuskuntakerho Viikinhovi (Keuruu)
28.8.2015 pe
Ravintola Kaisaniemi (Helsinki)
25.9.2015 pe
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
3.10.2015 la
Auran nuortentalo
9.10.2015 pe
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
24.10.2015 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
6.11.2015 pe
Tanssikrouvi
7.11.2015 la
Hotelli Seurahuone (Loimaa)
9.11.2015 ma
Ikaalisten kylpylä
14.11.2015 la
Viihderavintola Albert (Oulu)
20.11.2015 pe
Hotelli Vaakuna (Vaasa)
5.12.2015 la
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
12.12.2015 la
Tanhuhovi (Lohja)
16.1.2016 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
23.1.2016 la
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
27.1.2016 ke
Ravintola Virgin Oil Co (Helsinki)
30.1.2016 la
Härmän Kylpylä (Kauhava)
23.3.2016 ke
HurmioKlubi (Helsinki)
2.4.2016 la
yksityistilaisuus (Eura)
23.4.2016 la
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
29.4.2016 pe
yksityistilaisuus (Eura)
30.4.2016 la vapunaatto
Auran nuortentalo
14.5.2016 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
20.5.2016 pe
Viihderavintola Albert (Oulu)
21.5.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
4.6.2016 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
10.6.2016 pe
Helsinki
11.6.2016 la
Kankaanpää
16.6.2016 to
Merikarvia
23.6.2016 to
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
25.6.2016 la juhannuspäivä
Käenkoskikeskus (Parkano)
28.6.2016 ti
Pyhäsalmen lava
24.8.2016 ke
Silja Europa
25.8.2016 to
Silja Europa
26.8.2016 pe
Silja Europa
27.8.2016 la
Silja Europa
28.8.2016 su
Silja Europa
2.9.2016 pe
Ravintola Mulligan's (Kouvola)
17.9.2016 la
Limingan ns
20.9.2016 ti
Hotelli Hiittenharju
1.10.2016 la
Härmän Kylpylä (Kauhava)
13.10.2016 to
Hurmio-klubi (Turku)
26.10.2016 ke
HurmioKlubi (Helsinki)
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Auran nuortentalo
25.2.2017 la
Pudasjärvi
25.3.2017 la
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
8.4.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
19.4.2017 ke
HurmioKlubi (Helsinki)
29.4.2017 la
Auran nuortentalo
30.4.2017 su vapunaatto
Harjavalta
22.6.2017 to
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
4.7.2017 ti
Pyhäsalmen lava
8.7.2017 la
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
14.7.2017 pe
Jyrkkäkosken huvikeskus (Kirkonkylä, Pudasjärvi)
15.7.2017 la
Kiuruvesi
5.8.2017 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
13.8.2017 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
24.1.2018 ke
HurmioKlubi (Helsinki)
26.1.2018 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
17.3.2018 la
Auran nuortentalo
19.5.2018 la
Uudenkaupungin työväentalo
24.7.2018 ti
Pyhäsalmen lava
21.4.2019 su pääsiäinen
Auran nuortentalo