Onnentähti

17.7.2012 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
24.7.2012 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
26.7.2012 to
Kruunuareena, Savonlinna
27.7.2012 pe
Kukonhiekka, Saarijärvi
28.7.2012 la
Rönnin lava, Orivesi
8.12.2012 la
Keskustalo, Kotka
26.12.2012 ke tapaninpäivä
Limingan ns, Liminka
24.5.2013 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
19.6.2013 ke
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
20.6.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
21.6.2013 pe juhannusaatto
Kruunuareena, Savonlinna
10.7.2013 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
3.8.2013 la
Syvälahti, Kangasniemi
31.8.2013 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
21.9.2013 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
20.10.2013 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
23.11.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
7.12.2013 la
Limingan ns, Liminka
14.12.2013 la
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
15.12.2013 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
21.12.2013 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
25.12.2013 ke joulupäivä
Teeriharju, Somero
11.1.2014 la
Auran nuortentalo, Aura
1.2.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.2.2014 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
23.2.2014 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
5.4.2014 la
Latosaari, Lapua
12.4.2014 la
Hirvensuuli, Huittinen
11.5.2014 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
16.5.2014 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
17.5.2014 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
24.5.2014 la
Jenkkapirtti, Asikkala
7.6.2014 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
17.6.2014 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
20.6.2014 pe juhannusaatto
Kruunuareena, Savonlinna
27.6.2014 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
5.7.2014 la
Käenkoskikeskus, Parkano
17.7.2014 to
Savion lava, Laukaa
19.7.2014 la
Särkkä, Punkalaidun
24.7.2014 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
25.7.2014 pe
Risulahden lava, Luumäki
26.7.2014 la
Syvälahti, Kangasniemi
8.8.2014 pe
Kisaranta, Kangasala
23.8.2014 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
29.8.2014 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
19.9.2014 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
26.9.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
27.9.2014 la
Latosaari, Lapua
10.10.2014 pe
Satulinna, Hattula
11.10.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
15.10.2014 ke
Helsinki Pavi, Vantaa, pttjiset
26.10.2014 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
2.11.2014 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
8.11.2014 la
Latosaari, Lapua
21.11.2014 pe
Teeriharju, Somero
23.11.2014 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
29.11.2014 la
Kuntotalo, Kouvola
30.11.2014 su
Kisakaari, Mikkeli
12.12.2014 pe
Satulinna, Hattula
13.12.2014 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
27.12.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.1.2015 pe
Satulinna, Hattula
4.1.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
7.1.2015 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
10.1.2015 la
Kartano Kievari, Äänekoski
17.1.2015 la
Tanhuhovi, Lohja
24.1.2015 la
Latosaari, Lapua
31.1.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.2.2015 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
8.2.2015 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
14.2.2015 la ystävänpäivä
Tanhuhovi, Lohja
21.2.2015 la
Auran nuortentalo, Aura
28.2.2015 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
14.3.2015 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
21.3.2015 la
LUMO monitoimikeskus, Vantaa
27.3.2015 pe
Teeriharju, Somero
29.4.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
1.5.2015 pe vapunpäivä
Helsinki Pavi, Vantaa
9.5.2015 la
Rönnin lava, Orivesi
15.5.2015 pe
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
16.5.2015 la
Riutanharju, Riihimäki
9.6.2015 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
10.6.2015 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
12.6.2015 pe
Lusan halli, Kurikka
13.6.2015 la
Riutanharju, Riihimäki
17.6.2015 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
24.6.2015 ke
Särkkä, Punkalaidun
27.6.2015 la
Luhurikan lava, Lapua
4.7.2015 la
Hirvensuuli, Huittinen
9.7.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
10.7.2015 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
17.7.2015 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
18.7.2015 la
Savion lava, Laukaa
19.7.2015 su
Helsinki Pavi, Vantaa
22.7.2015 ke
Sotkalinna, Hämeenlinna
26.7.2015 su
Kolmilammi, Hausjärvi
8.8.2015 la
Luhurikan lava, Lapua
14.8.2015 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
15.8.2015 la
Witsiälän lava, Hämeenlinna
16.8.2015 su
Ainola, Jyväskylä
22.8.2015 la
Riutanharju, Riihimäki
12.9.2015 la
Luhurikan lava, Lapua
25.9.2015 pe
Krouvin lava, Hartola
26.9.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
9.10.2015 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
10.10.2015 la
Tanhuhovi, Lohja
14.10.2015 ke
Helsinki Pavi, Vantaa, pttjiset
17.10.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
18.10.2015 su
Kisakaari, Mikkeli
7.11.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.11.2015 la
Latosaari, Lapua
21.11.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
29.11.2015 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
5.12.2015 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
8.12.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
11.12.2015 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.12.2015 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
26.12.2015 la tapaninpäivä
Auran nuortentalo, Aura
30.12.2015 ke
Teeriharju, Somero
8.1.2016 pe
Satulinna, Hattula
9.1.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
10.1.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
11.1.2016 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
17.1.2016 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
23.1.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
30.1.2016 la
Pesäkallio, Lahti
6.2.2016 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
13.2.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
19.2.2016 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
20.2.2016 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
21.2.2016 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
26.2.2016 pe
Tirilän työväentalo, Lappeenranta
4.3.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.3.2016 la
Latosaari, Lapua
12.3.2016 la
Keskustalo, Kotka
13.3.2016 su
Kisakaari, Mikkeli
19.3.2016 la
Pesäkallio, Lahti
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Ruusulinna, Nurmijärvi
26.3.2016 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
2.4.2016 la
Pesäkallio, Lahti
6.4.2016 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
9.4.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
15.4.2016 pe
Satulinna, Hattula, pttjiset
16.4.2016 la
Limingan ns, Liminka
23.4.2016 la
Anna & Albert, Oulu
30.4.2016 la vapunaatto
Riutanharju, Riihimäki
7.5.2016 la
Latosaari, Lapua
13.5.2016 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
14.5.2016 la
Ravintola Mendin, Ilomantsi
26.5.2016 to
Linnanmäki, Helsinki
28.5.2016 la
Huvilintu, Raisio
3.6.2016 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
4.6.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
10.6.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
17.6.2016 pe
Esakallio, Somero
18.6.2016 la
Rönnin lava, Orivesi
21.6.2016 ti
M/S Baltic Queen
22.6.2016 ke
M/S Baltic Queen
24.6.2016 pe juhannusaatto
Maaningan kasino, Kuopio
25.6.2016 la juhannuspäivä
Riutanharju, Riihimäki
30.6.2016 to
Viikinsaaren tanssilava, Tampere
30.6.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
1.7.2016 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
2.7.2016 la
Ilveskasino, Kuopio
3.7.2016 su
Kolmilammi, Hausjärvi
7.7.2016 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
8.7.2016 pe
Talviaisten VPK:n lava, Orivesi
13.7.2016 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
15.7.2016 pe
Lusan halli, Kurikka
16.7.2016 la
Luhurikan lava, Lapua
17.7.2016 su
Ainola, Jyväskylä
19.7.2016 ti
M/S Baltic Princess
20.7.2016 ke
M/S Baltic Princess
22.7.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
23.7.2016 la
Rönnin lava, Orivesi
29.7.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
30.7.2016 la
Ruokotaipaleen lava, Puumala
3.8.2016 ke
Särkkä, Punkalaidun
5.8.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
7.8.2016 su
Helsinki Pavi, Vantaa
12.8.2016 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
13.8.2016 la
Witsiälän lava, Hämeenlinna
20.8.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala
27.8.2016 la
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
3.9.2016 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
9.9.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
10.9.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
16.9.2016 pe
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
17.9.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.9.2016 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
24.9.2016 la
Latosaari, Lapua
1.10.2016 la
Tanhuhovi, Lohja
8.10.2016 la
Pesäkallio, Lahti
21.10.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
22.10.2016 la
Satulinna, Hattula
29.10.2016 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
5.11.2016 la
Latosaari, Lapua
6.11.2016 su
Kisakaari, Mikkeli
12.11.2016 la
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
19.11.2016 la
Satulinna, Hattula
2.12.2016 pe
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
3.12.2016 la
Satulinna, Hattula
9.12.2016 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
10.12.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
16.12.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.12.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Valtatie 2, Harjavalta
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Satulinna, Hattula
1.1.2017 su uudenvuodenpäivä
Silja Europa
2.1.2017 ma
Silja Europa
3.1.2017 ti
Silja Europa
4.1.2017 ke
Silja Europa
7.1.2017 la
Latosaari, Lapua
8.1.2017 su
Puistokulma, Vantaa
14.1.2017 la
Kartano Kievari, Äänekoski
4.2.2017 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
11.2.2017 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
17.2.2017 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.2.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
25.2.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
4.3.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
10.3.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
11.3.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
18.3.2017 la
Keskustalo, Kotka
25.3.2017 la
Latosaari, Lapua
29.3.2017 ke
HurmioKlubi, Helsinki
8.4.2017 la
Kartano Kievari, Äänekoski
28.4.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
29.4.2017 la
Ravintola Mendin, Ilomantsi
5.5.2017 pe
Ravintola Katajanokan Kasino, Helsinki
14.5.2017 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
20.5.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.5.2017 ke
Särkkä, Punkalaidun
27.5.2017 la
Rönnin lava, Orivesi
9.6.2017 pe
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
10.6.2017 la
Ämyri, Somero
14.6.2017 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
17.6.2017 la
Luhurikan lava, Lapua
23.6.2017 pe juhannusaatto
Naantalin kylpylä, Naantali
25.6.2017 su
Välijoen lava, Savitaipale
29.6.2017 to
Ruissalon kylpylä, Turku
1.7.2017 la
Savion lava, Laukaa
4.7.2017 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
7.7.2017 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
8.7.2017 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
9.7.2017 su
Ainola, Jyväskylä
16.7.2017 su
Kolmilammi, Hausjärvi
19.7.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
21.7.2017 pe
Lusan halli, Kurikka
24.7.2017 ma
M/S Baltic Princess
25.7.2017 ti
M/S Baltic Princess
26.7.2017 ke
M/S Baltic Princess
28.7.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
29.7.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
2.8.2017 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
3.8.2017 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
4.8.2017 pe
Esakallio, Somero
5.8.2017 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
12.8.2017 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
19.8.2017 la
Luhurikan lava, Lapua
26.8.2017 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
27.8.2017 su
Silja Europa
28.8.2017 ma
Silja Europa
1.9.2017 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
9.9.2017 la
Valasranta, Pöytyä
22.9.2017 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
23.9.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
7.10.2017 la
Latosaari, Lapua
8.10.2017 su
Helsinki Pavi, Vantaa
14.10.2017 la
Tanhuhovi, Lohja
21.10.2017 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
27.10.2017 pe
Ilveslinna, Jämsä
28.10.2017 la
Kartano Kievari, Äänekoski
3.11.2017 pe
Tulenliekki, Leppävirta
5.11.2017 su
Pyrkivä, Turku
25.11.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
2.12.2017 la
Latosaari, Lapua
9.12.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
30.12.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Tanhuhovi, Lohja
6.1.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
20.1.2018 la
Kartano Kievari, Äänekoski
27.1.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
4.2.2018 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
15.2.2018 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
23.2.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
25.2.2018 su
Pyrkivä, Turku
10.3.2018 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
24.3.2018 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
25.3.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
8.6.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
7.7.2018 la
Savion lava, Laukaa
12.7.2018 to
Littoisten lava, Kaarina
13.7.2018 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
25.7.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
28.7.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
25.8.2018 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
8.9.2018 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
9.9.2018 su
Hirvensuuli, Huittinen
15.9.2018 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
21.9.2018 pe
Krouvin lava, Hartola
22.9.2018 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
23.9.2018 su
Viking Grace
24.9.2018 ma
Viking Grace
29.9.2018 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
30.9.2018 su
Helsinki Pavi, Vantaa
6.10.2018 la
Metsälinna, Akaa
7.10.2018 su
Silja Europa
9.10.2018 ti
M/S Baltic Princess
10.10.2018 ke
M/S Baltic Princess
13.10.2018 la
Pesäkallio, Lahti
14.10.2018 su
Silja Europa
15.10.2018 ma
Silja Europa
16.10.2018 ti
Silja Europa
17.10.2018 ke
Silja Europa
19.10.2018 pe
Hotelli Leikari, Kotka
20.10.2018 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
21.10.2018 su
Kalliohovi, Loimaa
26.10.2018 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
2.11.2018 pe
Teeriharju, Somero
3.11.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
10.11.2018 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
14.11.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
16.11.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.11.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
18.11.2018 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
23.11.2018 pe
Pyrkivä, Turku
24.11.2018 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
1.12.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
2.12.2018 su
Ruskotalo, Rusko
6.12.2018 to itsenäisyyspäivä
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
8.12.2018 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
12.12.2018 ke
M/S Baltic Princess
15.12.2018 la
Alavieskan Viri, Alavieska
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Silja Europa
29.12.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Valtatie 2, Harjavalta
6.1.2019 su
Silja Europa
7.1.2019 ma
Silja Europa
8.1.2019 ti
Silja Europa
9.1.2019 ke
Silja Europa
15.1.2019 ti
M/S Baltic Princess
16.1.2019 ke
M/S Baltic Princess
19.1.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
20.1.2019 su
Ruskotalo, Rusko
26.1.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.1.2019 su
Kalliohovi, Loimaa
28.1.2019 ma
Viking Gabriella
29.1.2019 ti
Viking Gabriella
2.2.2019 la
Hotelli Ellivuori, Sastamala, konsertti
2.2.2019 la
Tulenliekki, Leppävirta
9.2.2019 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
10.2.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
13.2.2019 ke
Konserttitalo, Turku, konsertti
14.2.2019 to ystävänpäivä
Konserttitalo Martinus, Vantaa, konsertti
15.2.2019 pe
Teatteri Provinssi, Salo, konsertti
16.2.2019 la
Järvenpää-talo, Järvenpää, konsertti
17.2.2019 su
M/S Baltic Princess
18.2.2019 ma
M/S Baltic Princess
19.2.2019 ti
M/S Baltic Princess
20.2.2019 ke
M/S Baltic Princess
22.2.2019 pe
Wallenius-sali, Keminmaa, konsertti
23.2.2019 la
Kuusamotalo, Kuusamo, konsertti
24.2.2019 su
Kemijärven kulttuurikeskus, Kemijärvi, konsertti
25.2.2019 ma
Saamelaiskulttuurikeskus Sajos, Inari, konsertti
26.2.2019 ti
Kulttuuritalo Korundi, Rovaniemi, konsertti
27.2.2019 ke
Rokua Health & Spa, Utajärvi, konsertti
28.2.2019 to
Ylivieskatalo Akustiikka, Ylivieska, konsertti
1.3.2019 pe
Kuhmo-talo, Kuhmo, konsertti
2.3.2019 la
Pihtipudas-sali, Pihtipudas, konsertti
3.3.2019 su
Kulttuurikeskus Poleeni, Pieksämäki, konsertti
8.3.2019 pe naisten päivä
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
9.3.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
10.3.2019 su
Silja Europa
11.3.2019 ma
Silja Europa
14.3.2019 to
Kaukametsän sali, Kajaani, konsertti
15.3.2019 pe
Hotel Mustaparta, Tornio
16.3.2019 la
Rohki-halli, Pello, konsertti
17.3.2019 su
Musiikkikeskus, Kuopio, konsertti
23.3.2019 la
Kuntotalo, Kouvola
30.3.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
31.3.2019 su
Viking Grace
6.4.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
9.4.2019 ti
Riemuliiteri, Kolari
10.4.2019 ke
Riemuliiteri, Kolari
11.4.2019 to
Riemuliiteri, Kolari
13.4.2019 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
16.4.2019 ti
Riemuliiteri, Kolari
17.4.2019 ke
Riemuliiteri, Kolari
18.4.2019 to kiirastorstai
Riemuliiteri, Kolari
21.4.2019 su pääsiäinen
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
27.4.2019 la
Metsälinna, Akaa
30.4.2019 ti vapunaatto
Härmän Kylpylä, Kauhava
1.5.2019 ke vapunpäivä
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
26.5.2019 su
Tirvan lava, Kouvola
2.6.2019 su
Silja Europa
3.6.2019 ma
Silja Europa
4.6.2019 ti
Silja Europa
5.6.2019 ke
Silja Europa
8.6.2019 la
Luhurikan lava, Lapua
22.6.2019 la juhannuspäivä
Kuikan lava, Jyväskylä
28.6.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
3.7.2019 ke
Mustikkavuoren lava, Ähtäri
4.7.2019 to
Ainola, Jyväskylä
14.7.2019 su
Öllölän lava, Joensuu
27.7.2019 la
Liperin lava, Liperi
3.8.2019 la
Luhurikan lava, Lapua
11.8.2019 su
Helsinki Pavi, Vantaa
17.8.2019 la
Hallin lava, Multia
24.8.2019 la
Toivolan lava, Ylöjärvi
6.9.2019 pe
Imatran kylpylä, Imatra
7.9.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
11.9.2019 ke
Riemuliiteri, Kolari
12.9.2019 to
Riemuliiteri, Kolari
13.9.2019 pe
Riemuliiteri, Kolari
14.9.2019 la
Riemuliiteri, Kolari
15.9.2019 su
Riemuliiteri, Kolari
17.9.2019 ti
Riemuliiteri, Kolari
20.9.2019 pe
Pyrkivä, Turku
27.9.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
28.9.2019 la
Luhurikan lava, Lapua
29.9.2019 su
Hirvensuuli, Huittinen
25.10.2019 pe
Merikievari, Merikarvia
1.11.2019 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
2.11.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
9.11.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
16.11.2019 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
29.11.2019 pe
Tulenliekki, Leppävirta
30.11.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.12.2019 to
Hotelli Tallukka, Asikkala
8.12.2019 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
13.12.2019 pe
Rokua Health & Spa, Utajärvi
14.12.2019 la
Rokua Health & Spa, Utajärvi
15.12.2019 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
18.12.2019 ke
Tampere-talo, Tampere
26.12.2019 to tapaninpäivä
Lempäälän manttaalitalo, Lempäälä
27.12.2019 pe
Teeriharju, Somero
4.1.2020 la
Kuntotalo, Kouvola
5.1.2020 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
10.1.2020 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
10.1.2020 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
11.1.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
12.1.2020 su
Evijärven ns, Evijärvi
18.1.2020 la
Lempäälän manttaalitalo, Lempäälä
19.1.2020 su
M/S Baltic Princess
20.1.2020 ma
M/S Baltic Princess
25.1.2020 la
Alavieskan Viri, Alavieska
31.1.2020 pe
Wanha Työski, Hamina
1.2.2020 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
2.2.2020 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
8.2.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
9.2.2020 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
15.2.2020 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
16.2.2020 su
Kuusankoskitalo, Kouvola
19.2.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
21.2.2020 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
22.2.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
3.3.2020 ti
Silja Europa
4.3.2020 ke
Silja Europa
8.3.2020 su naisten päivä
Ruskotalo, Rusko
17.3.2020 ti
Viking Amorella
11.7.2020 la
Käenkoskikeskus, Parkano
17.7.2020 pe
Hangan lava, Hankasalmi
25.7.2020 la
Luhurikan lava, Lapua
1.8.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.8.2020 su
Välijoen lava, Savitaipale
7.8.2020 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
8.8.2020 la
Toivolan lava, Ylöjärvi
9.8.2020 su
Mäntymäen lava, Orimattila
12.8.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
14.8.2020 pe
Kisaranta, Kangasala
21.8.2020 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
22.8.2020 la
Käenkoskikeskus, Parkano, pttjiset
28.8.2020 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
5.9.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
8.9.2020 ti
Tortinmäen lava, Turku
19.9.2020 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
26.9.2020 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
27.9.2020 su
Hirvensuuli, Huittinen
3.10.2020 la
Aronkeidas, Kauhajoki
4.10.2020 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
10.10.2020 la
Härmän Kylpylä, Kauhava
17.10.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
25.10.2020 su
Alavieskan Viri, Alavieska
1.11.2020 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
7.11.2020 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
14.11.2020 la
Urjanlinna, Sievi
21.11.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.6.2021 to
Riutanharju, Riihimäki
25.6.2021 pe juhannusaatto
Hangan lava, Hankasalmi
1.7.2021 to
Salmen lava, Pieksämäki
3.7.2021 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
4.7.2021 su
Hirvensuuli, Huittinen
9.7.2021 pe
Kallioniemi, Kouvola
10.7.2021 la
Toivolan lava, Ylöjärvi
17.7.2021 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
23.7.2021 pe
Hangan lava, Hankasalmi
24.7.2021 la
Nuijamiesten lava, Oulu
30.7.2021 pe
Kisaranta, Kangasala
31.7.2021 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
5.8.2021 to
Keskisen kyläkauppa, Alavus
6.8.2021 pe
Kajasteen lava, Nurmes
14.8.2021 la
Luhurikan lava, Lapua
15.8.2021 su
Välijoen lava, Savitaipale
21.8.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
28.8.2021 la
Liperin lava, Liperi
3.9.2021 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
11.9.2021 la
Tanhuhovi, Lohja
16.9.2021 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
17.9.2021 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
18.9.2021 la
Luhurikan lava, Lapua
26.9.2021 su
Alapitkän ns, Lapinlahti
29.9.2021 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
1.10.2021 pe
Kangasniemen työväentalo, Kangasniemi
2.10.2021 la
Kartano Kievari, Äänekoski
3.10.2021 su
Alavieskan Viri, Alavieska
9.10.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
16.10.2021 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
17.10.2021 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
22.10.2021 pe
Anna & Albert, Oulu
23.10.2021 la
Tanhuhovi, Lohja
24.10.2021 su
Evijärven ns, Evijärvi
30.10.2021 la
Aronkeidas, Kauhajoki
31.10.2021 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
6.11.2021 la
Metsälinna, Akaa
7.11.2021 su
Kisakaari, Mikkeli
12.11.2021 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
13.11.2021 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
19.11.2021 pe
Teeriharju, Somero, KORONAPASSI
21.11.2021 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
4.12.2021 la
Aronkeidas, Kauhajoki
10.12.2021 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
11.12.2021 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
18.12.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi, KORONAPASSI
29.12.2021 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
12.2.2022 la
Kartano Kievari, Äänekoski
19.2.2022 la
Valtatie 2, Harjavalta
26.2.2022 la
Tanhuhovi, Lohja
27.2.2022 su
Puistokulma, Vantaa
4.3.2022 pe
Teeriharju, Somero
6.3.2022 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
12.3.2022 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
13.3.2022 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
18.3.2022 pe
Wanha Työski, Hamina
19.3.2022 la
Auran nuortentalo, Aura
20.3.2022 su
Kisakaari, Mikkeli
1.4.2022 pe
Kangasniemen työväentalo, Kangasniemi
2.4.2022 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
6.4.2022 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
8.4.2022 pe
Keskisen kyläkauppa, Alavus
10.4.2022 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
16.4.2022 la
Pesäkallio, Lahti
17.4.2022 su pääsiäinen
Valtatie 2, Harjavalta
22.4.2022 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
23.4.2022 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.4.2022 su
Evijärven ns, Evijärvi
30.4.2022 la vapunaatto
Riutanharju, Riihimäki
1.5.2022 su vapunpäivä
Alapitkän ns, Lapinlahti
6.5.2022 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
12.5.2022 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
13.5.2022 pe
Anna & Albert, Oulu
14.5.2022 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
18.5.2022 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
20.5.2022 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
21.5.2022 la
Luhurikan lava, Lapua