Ippe Mansikan orkesteri

24.3.2012 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
24.8.2012 pe
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
13.10.2012 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
12.1.2013 la
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
16.2.2013 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
13.4.2013 la
Västilän Voimantalo (Vinkiä, Orivesi)
20.4.2013 la
Kahvila-ravintola Aallonmurtaja (Mäntyluoto, Pori)
18.5.2013 la
Ravintola Club70's (Pori)
25.5.2013 la
Hyrkin puisto (Sastamala)
8.6.2013 la
yksityistilaisuus (Pori)
15.6.2013 la
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
21.6.2013 pe juhannusaatto
Mäntyniemi (Lyttylä, Pori)
22.6.2013 la juhannuspäivä
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
29.6.2013 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
6.7.2013 la
Ravintola Club70's (Pori)
13.7.2013 la
Hyrkin puisto (Sastamala)
18.7.2013 to
Ravintola Club70's (Pori)
20.7.2013 la
Ravintola Club70's (Pori)
3.8.2013 la
Järventaustan pvy:n suuli (Kullaa, Ulvila)
17.8.2013 la
Hyrkin puisto (Sastamala)
24.8.2013 la
Ravintola Club70's (Pori)
7.9.2013 la
Tainuskylän lato (Tainuskylä, Kurikka)
21.9.2013 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
24.9.2013 ti
yksityistilaisuus (Pori)
28.9.2013 la
Ravintola Club70's (Pori)
5.10.2013 la
Ravintola Kalliohovi (Rauma)
9.10.2013 ke
yksityistilaisuus (Pori)
10.10.2013 to
yksityistilaisuus (Rauma)
12.10.2013 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
19.10.2013 la
Ravintola Club70's (Pori)
26.10.2013 la
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
9.11.2013 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
16.11.2013 la
Ravirata (Pori)
30.11.2013 la
Ravintola Club70's (Pori)
1.12.2013 su
Ravintola Club70's (Pori)
8.12.2013 su
Pori
11.12.2013 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
13.12.2013 pe
yksityistilaisuus (Pori)
26.12.2013 to tapaninpäivä
Tanhuhovi (Lohja)
28.12.2013 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
4.1.2014 la
Jämsä Paviljonki
5.1.2014 su
Hyvinkään järjestötalo
15.1.2014 ke
Ravintola Club70's (Pori)
17.1.2014 pe
Tanssikrouvi
25.1.2014 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
1.2.2014 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
23.2.2014 su
Käenkoskikeskus (Parkano)
1.3.2014 la
Ravintola Kalliohovi (Rauma)
8.3.2014 la naisten päivä
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
22.3.2014 la
Haapamäen Suoja
29.3.2014 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
30.3.2014 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
5.4.2014 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
12.4.2014 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
16.4.2014 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
19.4.2014 la
Västilän Voimantalo (Vinkiä, Orivesi)
30.4.2014 ke vapunaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
3.5.2014 la
yksityistilaisuus (Parkano)
4.5.2014 su
Kivistön työväentalo
20.5.2014 ti
yksityistilaisuus (Parkano)
23.5.2014 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
24.5.2014 la
Tyrnävän seurojentalo
30.5.2014 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
7.6.2014 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
11.6.2014 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
12.6.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
14.6.2014 la
Tainuskylän lato (Tainuskylä, Kurikka)
20.6.2014 pe juhannusaatto
Käenkoskikeskus (Parkano)
21.6.2014 la juhannuspäivä
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
28.6.2014 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
9.7.2014 ke
Mustikkavuoren lava (Ähtäri)
10.7.2014 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
12.7.2014 la
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
17.7.2014 to
yksityistilaisuus (Parkano)
19.7.2014 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
20.7.2014 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
22.7.2014 ti
Hotelli Hiittenharju
23.7.2014 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
26.7.2014 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
31.7.2014 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
1.8.2014 pe
Ravirata (Pori)
2.8.2014 la
Ravirata (Pori)
3.8.2014 su
Ravirata (Pori)
16.8.2014 la
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
22.8.2014 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
23.8.2014 la
Petäjävesi
30.8.2014 la
Kirjaslammen lava
5.9.2014 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
6.9.2014 la
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
28.9.2014 su
Kerhola (Nokia)
4.10.2014 la
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
8.10.2014 ke
Esakallio
11.10.2014 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
12.10.2014 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
25.10.2014 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
1.11.2014 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
5.11.2014 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
8.11.2014 la
yksityistilaisuus (Pori)
9.11.2014 su
Kivistön työväentalo
12.11.2014 ke
Tanhuhovi (Lohja)
14.11.2014 pe
Aronkeidas
15.11.2014 la
Aronkeidas
21.11.2014 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
22.11.2014 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
27.11.2014 to
yksityistilaisuus (Parkano)
28.11.2014 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
29.11.2014 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
30.11.2014 su
Hyvinkään järjestötalo
10.12.2014 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
13.12.2014 la
Aronkeidas
28.12.2014 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
3.1.2015 la
Tyrnävän seurojentalo
4.1.2015 su
Hyvinkään järjestötalo
5.1.2015 ma
Aronkeidas
10.1.2015 la
yksityistilaisuus (Pori)
11.1.2015 su
Kerhola (Nokia)
12.1.2015 ma
Ikaalisten kylpylä
16.1.2015 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
17.1.2015 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
24.1.2015 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
28.1.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
31.1.2015 la
Valtatie 2
4.2.2015 ke
Tanhuhovi (Lohja)
6.2.2015 pe
Aronkeidas
7.2.2015 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
27.2.2015 pe
Teeriharju
28.2.2015 la
Pesäkallio (Lahti)
1.3.2015 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
6.3.2015 pe
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
7.3.2015 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
14.3.2015 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
20.3.2015 pe
Aronkeidas
21.3.2015 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
22.3.2015 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
25.3.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
28.3.2015 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
29.3.2015 su
Kivistön työväentalo
1.4.2015 ke
Teeriharju
2.4.2015 to kiirastorstai
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
4.4.2015 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
5.4.2015 su pääsiäinen
Pesäkallio (Lahti)
11.4.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
25.4.2015 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
30.4.2015 to vapunaatto
Tanhuhovi (Lohja)
1.5.2015 pe vapunpäivä
Imatran kylpylä
2.5.2015 la
Valtatie 2
8.5.2015 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
9.5.2015 la
Aronkeidas
10.5.2015 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
13.5.2015 ke
Evijärven alapään ns
16.5.2015 la
Kullaan Harjula (Ulvila)
22.5.2015 pe
Viihderavintola Albert (Oulu)
23.5.2015 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
3.6.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
5.6.2015 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
6.6.2015 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
12.6.2015 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
13.6.2015 la
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
18.6.2015 to
Aronkeidas
19.6.2015 pe juhannusaatto
Käenkoskikeskus (Parkano)
20.6.2015 la juhannuspäivä
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
26.6.2015 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
27.6.2015 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
30.6.2015 ti
Hangan lava
4.7.2015 la
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
5.7.2015 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
7.7.2015 ti
Käenkoskikeskus (Parkano)
9.7.2015 to
Käenkoskikeskus (Parkano)
10.7.2015 pe
Syvälahti
11.7.2015 la
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
14.7.2015 ti
Käenkoskikeskus (Parkano)
15.7.2015 ke
yksityistilaisuus (Parkano)
16.7.2015 to
Käenkoskikeskus (Parkano)
17.7.2015 pe
Hotelli Keurusselkä
18.7.2015 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
22.7.2015 ke
Isojoki
24.7.2015 pe
Hotelli Hirvihaaran kartano (Mäntsälä)
25.7.2015 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
27.7.2015 ma
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
28.7.2015 ti
Pyhäsalmen lava
1.8.2015 la
Kirjaslammen lava
5.8.2015 ke
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
7.8.2015 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
8.8.2015 la
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
12.8.2015 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
15.8.2015 la
Alastaron nuorisolava (Sikilä, Loimaa)
22.8.2015 la
Huvilintu (Raisio)
23.8.2015 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
25.8.2015 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
26.8.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
29.8.2015 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
4.9.2015 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
5.9.2015 la
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
18.9.2015 pe
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
19.9.2015 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
20.9.2015 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
25.9.2015 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
26.9.2015 la
Aronkeidas
3.10.2015 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
6.10.2015 ti
Tanhuhovi (Lohja)
10.10.2015 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
16.10.2015 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
17.10.2015 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
21.10.2015 ke
Teeriharju
24.10.2015 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
25.10.2015 su
Kivistön työväentalo
28.10.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
31.10.2015 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
6.11.2015 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
7.11.2015 la
Haapamäen Suoja
14.11.2015 la
Aronkeidas
20.11.2015 pe
Tanssikrouvi
21.11.2015 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
22.11.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit
27.11.2015 pe
Ravintola Tähtikellari (Pori)
28.11.2015 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
2.12.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
3.12.2015 to
yksityistilaisuus (Parkano)
4.12.2015 pe
Teeriharju
5.12.2015 la
Aronkeidas
11.12.2015 pe
Aronkeidas
12.12.2015 la
Limingan ns
13.12.2015 su
Kisakaari
18.12.2015 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
26.12.2015 la tapaninpäivä
Aronkeidas
27.12.2015 su
Ruskotalo
31.12.2015 to uudenvuodenaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
1.1.2016 pe uudenvuodenpäivä
Hotelli Keurusselkä
2.1.2016 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
3.1.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
5.1.2016 ti
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
6.1.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
8.1.2016 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
9.1.2016 la
Haapamäen Suoja
29.1.2016 pe
Teeriharju
30.1.2016 la
Valtatie 2
31.1.2016 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
3.2.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
5.2.2016 pe
Ravintola Tähtikellari (Pori)
6.2.2016 la
Aronkeidas
12.2.2016 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
13.2.2016 la
Tyrnävän seurojentalo
14.2.2016 su ystävänpäivä
Kivistön työväentalo
20.2.2016 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
21.2.2016 su
Ruskotalo
27.2.2016 la
Yyterin kylpylä (Pori)
4.3.2016 pe
Kuntoutuskeskus (Kankaanpää)
5.3.2016 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
6.3.2016 su
Toejoen seurojentalo (Pori)
12.3.2016 la
Valtatie 2
13.3.2016 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
15.3.2016 ti
Hotelli Hiittenharju
18.3.2016 pe
Alastaron seuraintalo (Loimaa)
19.3.2016 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Keskustalo (Karhula, Kotka)
26.3.2016 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
27.3.2016 su pääsiäinen
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
28.3.2016 ma pääsiäismaanantai
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
30.3.2016 ke
Teeriharju
1.4.2016 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
2.4.2016 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
6.4.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
9.4.2016 la
Aronkeidas
10.4.2016 su
Soinin yhteistalo
15.4.2016 pe
Teeriharju
16.4.2016 la
Pesäkallio (Lahti)
22.4.2016 pe
Hotelli Keurusselkä
23.4.2016 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
24.4.2016 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
30.4.2016 la vapunaatto
Valtatie 2
1.5.2016 su vapunpäivä
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
4.5.2016 ke
Ikaalisten kylpylä
5.5.2016 to helatorstai
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
6.5.2016 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
7.5.2016 la
Pesäkallio (Lahti)
14.5.2016 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
15.5.2016 su helluntai
Kivistön työväentalo
19.5.2016 to
Viihderavintola Albert (Oulu)
21.5.2016 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
28.5.2016 la
Valtatie 2
31.5.2016 ti
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
3.6.2016 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
4.6.2016 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
8.6.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
11.6.2016 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
14.6.2016 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
17.6.2016 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
18.6.2016 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
20.6.2016 ma
Hotelli Keurusselkä
21.6.2016 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
23.6.2016 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
24.6.2016 pe juhannusaatto
Esakallio
25.6.2016 la juhannuspäivä
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
26.6.2016 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
30.6.2016 to
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
1.7.2016 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
2.7.2016 la
Kirjaslammen lava
3.7.2016 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
8.7.2016 pe
Tuiskula (Nivala)
9.7.2016 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
10.7.2016 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
16.7.2016 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
17.7.2016 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
19.7.2016 ti
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
20.7.2016 ke
Evijärven alapään ns
22.7.2016 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
23.7.2016 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
24.7.2016 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
26.7.2016 ti
Mäntsälän lava
27.7.2016 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
29.7.2016 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
30.7.2016 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
31.7.2016 su
Soinin yhteistalo
1.8.2016 ma
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
2.8.2016 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
6.8.2016 la
Pukkilansaari (Kirkonkylä, Isokyrö)
7.8.2016 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
12.8.2016 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
13.8.2016 la
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
14.8.2016 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
19.8.2016 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
20.8.2016 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
24.8.2016 ke
Esakallio
25.8.2016 to
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
26.8.2016 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
27.8.2016 la
Meripaviljonki (Alaviirre, Kokkola)
30.8.2016 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
3.9.2016 la
Aronkeidas
6.9.2016 ti
Pyhäsalmen lava
9.9.2016 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
10.9.2016 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
12.9.2016 ma
Ikaalisten kylpylä
16.9.2016 pe
Toejoen seurojentalo (Pori)
28.9.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
30.9.2016 pe
Mietaan ns (Miedon kylä, Kurikka)
1.10.2016 la
Valtatie 2
2.10.2016 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
8.10.2016 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
9.10.2016 su
Kisakaari
14.10.2016 pe
Tuiskula (Nivala)
15.10.2016 la
Hotelli Keurusselkä
16.10.2016 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
19.10.2016 ke
Teeriharju
22.10.2016 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
28.10.2016 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
29.10.2016 la
Pesäkallio (Lahti)
30.10.2016 su
Toejoen seurojentalo (Pori)
4.11.2016 pe
Porvoon urheiluhalli
5.11.2016 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
6.11.2016 su
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
12.11.2016 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
13.11.2016 su
Kivistön työväentalo
18.11.2016 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
19.11.2016 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
23.11.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
25.11.2016 pe
Tanssikrouvi
26.11.2016 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
27.11.2016 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
30.11.2016 ke
Pori
2.12.2016 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
3.12.2016 la
Valtatie 2
5.12.2016 ma
Pesäkallio (Lahti)
9.12.2016 pe
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
10.12.2016 la
Tyrnävän seurojentalo
13.12.2016 ti
Hotelli Hiittenharju
16.12.2016 pe
Hotelli Keurusselkä
17.12.2016 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
18.12.2016 su
Tanssikrouvi
25.12.2016 su joulupäivä
Teeriharju
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Aronkeidas
1.1.2017 su uudenvuodenpäivä
Ruskotalo
5.1.2017 to
Toejoen seurojentalo (Pori)
6.1.2017 pe
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
7.1.2017 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
25.1.2017 ke
Viking Amorella
28.1.2017 la
Valtatie 2
29.1.2017 su
Kivistön työväentalo
1.2.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
3.2.2017 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
4.2.2017 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
5.2.2017 su
Orimattilan Kehräämö
10.2.2017 pe
Tanssikrouvi
11.2.2017 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
12.2.2017 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
18.2.2017 la
Aronkeidas
19.2.2017 su
Kisakaari
21.2.2017 ti
Hotelli Hiittenharju
25.2.2017 la
Kuntotalo (Kouvola)
1.3.2017 ke
Teeriharju
3.3.2017 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
4.3.2017 la
Valtatie 2
5.3.2017 su
Ruskotalo
10.3.2017 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
11.3.2017 la
Satulinna (Parola, Hattula)
12.3.2017 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
18.3.2017 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
20.3.2017 ma
Ikaalisten kylpylä
24.3.2017 pe
Toejoen seurojentalo (Pori)
25.3.2017 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
29.3.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
31.3.2017 pe
Hotelli Keurusselkä
1.4.2017 la
Pesäkallio (Lahti)
2.4.2017 su
Kivistön työväentalo
7.4.2017 pe
Teeriharju
8.4.2017 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
13.4.2017 to kiirastorstai
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
14.4.2017 pe pitkäperjantai
Keskustalo (Karhula, Kotka)
15.4.2017 la
Tyrnävän ns
16.4.2017 su pääsiäinen
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
21.4.2017 pe
Tanssikrouvi
22.4.2017 la
Valtatie 2
23.4.2017 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
27.4.2017 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
29.4.2017 la
Pesäkallio (Lahti)
30.4.2017 su vapunaatto
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
3.5.2017 ke
Esakallio
5.5.2017 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
6.5.2017 la
Aronkeidas
7.5.2017 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
12.5.2017 pe
Hotelli Keurusselkä
13.5.2017 la
Ravintola Soittola (Seinäjoki)
19.5.2017 pe
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
20.5.2017 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
24.5.2017 ke
Aronkeidas
26.5.2017 pe
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
27.5.2017 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
28.5.2017 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
31.5.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
2.6.2017 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
3.6.2017 la
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
4.6.2017 su helluntai
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
6.6.2017 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
9.6.2017 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
10.6.2017 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
11.6.2017 su
Ämyri (Somerniemi, Somero)
13.6.2017 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
16.6.2017 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
17.6.2017 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
22.6.2017 to
Aronkeidas
23.6.2017 pe juhannusaatto
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
24.6.2017 la juhannuspäivä
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
25.6.2017 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
27.6.2017 ti
Hotelli Hiittenharju
29.6.2017 to
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
30.6.2017 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
1.7.2017 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
2.7.2017 su
Välijoen lava (Välijoki, Savitaipale)
5.7.2017 ke
Evijärven alapään ns
6.7.2017 to
Tommolan lava (Mäntyharju)
7.7.2017 pe
Esakallio
8.7.2017 la
Letkaliiteri (Rutalahti, Joutsa)
9.7.2017 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
11.7.2017 ti
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
12.7.2017 ke
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
13.7.2017 to
Jänhiälän lava (Jänhiälä, Lappeenranta)
14.7.2017 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
15.7.2017 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
16.7.2017 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
17.7.2017 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
18.7.2017 ti
Kauhajoen kasino
19.7.2017 ke
Nurmaan lava (Nurmaa, Mäntyharju)
20.7.2017 to
Hilmonkosken lava (Vuoskoski, Kannonkoski)
21.7.2017 pe
Hotelli Keurusselkä
22.7.2017 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
23.7.2017 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
25.7.2017 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
26.7.2017 ke
Laitilan Tanssikanala
27.7.2017 to
Yppärin Merimaja (Yppäri, Pyhäjoki)
28.7.2017 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
29.7.2017 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
30.7.2017 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
1.8.2017 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
2.8.2017 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
4.8.2017 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
5.8.2017 la
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
6.8.2017 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
9.8.2017 ke
Ikaalisten kylpylä
11.8.2017 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
12.8.2017 la
Kirjaslammen lava
18.8.2017 pe
Koivikko (Kintaus, Petäjävesi)
19.8.2017 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
20.8.2017 su
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
22.8.2017 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
25.8.2017 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
26.8.2017 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
27.8.2017 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
30.8.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
1.9.2017 pe
Hotelli Keurusselkä
2.9.2017 la
Aronkeidas
3.9.2017 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
16.9.2017 la
Huvilintu (Raisio)
20.9.2017 ke
Viking XPRS
21.9.2017 to
Viking XPRS
22.9.2017 pe
Tanssikrouvi
23.9.2017 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
24.9.2017 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
27.9.2017 ke
Esakallio
29.9.2017 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
30.9.2017 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
1.10.2017 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
6.10.2017 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
7.10.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
8.10.2017 su
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
11.10.2017 ke
Viking Amorella
14.10.2017 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
18.10.2017 ke
Teeriharju
20.10.2017 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
21.10.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
22.10.2017 su
Ruskotalo
25.10.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
27.10.2017 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
28.10.2017 la
Aronkeidas
29.10.2017 su
Orimattilan Kehräämö
31.10.2017 ti
Hotelli Hiittenharju
5.11.2017 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
8.11.2017 ke
M/S Baltic Princess
10.11.2017 pe
Ravintola Tähtikellari (Pori)
11.11.2017 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
12.11.2017 su
Kivistön työväentalo
18.11.2017 la
Valtatie 2
22.11.2017 ke
Ikaalisten kylpylä
25.11.2017 la
Pesäkallio (Lahti)
29.11.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
1.12.2017 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
2.12.2017 la
Aronkeidas
3.12.2017 su
Kisakaari
5.12.2017 ti
Tanssikrouvi
15.12.2017 pe
Tulenliekki
16.12.2017 la
Valtatie 2
25.12.2017 ma joulupäivä
Teeriharju
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
30.12.2017 la
Tyrnävän seurojentalo
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
1.1.2018 ma uudenvuodenpäivä
Tanssikrouvi
5.1.2018 pe
Keskustalo (Karhula, Kotka)
6.1.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
13.1.2018 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
19.1.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
24.1.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
26.1.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
27.1.2018 la
Valtatie 2
30.1.2018 ti
Hotelli Hiittenharju
31.1.2018 ke
Ikaalisten kylpylä
1.2.2018 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
3.2.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka
10.2.2018 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
28.2.2018 ke
Teeriharju
2.3.2018 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
3.3.2018 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
4.3.2018 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
10.3.2018 la
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
11.3.2018 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
16.3.2018 pe
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä)
17.3.2018 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
24.3.2018 la
Kylpylähotelli Rauhalahti
28.3.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
30.3.2018 pe pitkäperjantai
Keskustalo (Karhula, Kotka)
31.3.2018 la
Västilän Voimantalo (Vinkiä, Orivesi)
1.4.2018 su pääsiäinen
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
6.4.2018 pe
Teeriharju
7.4.2018 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
11.4.2018 ke
Viking Amorella
21.4.2018 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
2.5.2018 ke
Esakallio
10.5.2018 to helatorstai
Valtatie 2
13.5.2018 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
19.5.2018 la
Aronkeidas
9.6.2018 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
16.6.2018 la
Savion lava (Lievestuore, Laukaa)
22.6.2018 pe juhannusaatto
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
23.6.2018 la juhannuspäivä
Käenkoskikeskus (Parkano)
30.6.2018 la
Vehkakosken rantalava (Pohjaslahti, Mänttä-Vilppula)
1.7.2018 su
Uittamo paviljonki (Turku)
4.7.2018 ke
Vilpola (Onkkaala, Pälkäne)
7.7.2018 la
Kalajärven lava (Seinäjoki)
8.7.2018 su
Ämyri (Somerniemi, Somero)
13.7.2018 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
15.7.2018 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
18.7.2018 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
21.7.2018 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
25.7.2018 ke
Esakallio
26.7.2018 to
Viikinsaaren tanssilava (Tampere)
27.7.2018 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
28.7.2018 la
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
2.8.2018 to
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
4.8.2018 la
Poltinkosken lava (Poltinkoski, Ikaalinen)
7.8.2018 ti
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
8.8.2018 ke
Laitilan Tanssikanala
15.8.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
17.8.2018 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
18.8.2018 la
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
19.8.2018 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
23.8.2018 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
25.8.2018 la
Jokimaan lava (Kokko, Kauhajoki)
26.8.2018 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
1.9.2018 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
8.9.2018 la
Maaningan kasino
14.9.2018 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
15.9.2018 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
29.9.2018 la
Ylistaron Ylipään ns (Seinäjoki)
30.9.2018 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
3.10.2018 ke
Viking Amorella
4.10.2018 to
Rientola (Turku)
6.10.2018 la
Hotelli Pesti (Parkano)
10.10.2018 ke
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
13.10.2018 la
Aronkeidas
20.10.2018 la
Ravintola Sinari (Rauma)
24.10.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
26.10.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
3.11.2018 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
10.11.2018 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
17.11.2018 la
yksityistilaisuus (Pori)
21.11.2018 ke
Teeriharju
24.11.2018 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
8.12.2018 la
Taatan tupa
9.12.2018 su
Hyvinkään järjestötalo
16.12.2018 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
25.12.2018 ti joulupäivä
Mietoisten mms-talo (Pyhe, Mynämäki)
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Toejoen seurojentalo (Pori)
29.12.2018 la
Aronkeidas
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
2.1.2019 ke
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
10.1.2019 to
Rientola (Turku)
12.1.2019 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
2.2.2019 la
Nightclub Foxy (Kristiinankaupunki)
6.2.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
11.2.2019 ma
Pirtti (Kangasala)
14.2.2019 to ystävänpäivä
Hyvinkään järjestötalo
16.2.2019 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
22.2.2019 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
23.2.2019 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
27.2.2019 ke
Teeriharju
2.3.2019 la
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen)
3.3.2019 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
6.3.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
8.3.2019 pe naisten päivä
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli)
9.3.2019 la
Aronkeidas
11.3.2019 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
13.3.2019 ke
Viking Amorella
16.3.2019 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
18.3.2019 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
22.3.2019 pe
Myllykosken seuratalo (Kouvola)
23.3.2019 la
Hotelli Koskenniska (Forssa)
2.4.2019 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
3.4.2019 ke
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
6.4.2019 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
7.4.2019 su
Hyvinkään järjestötalo
13.4.2019 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
20.4.2019 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
30.4.2019 ti vapunaatto
Ruissalon kylpylä (Turku)
18.5.2019 la
Noormarkku
19.5.2019 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
6.6.2019 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
8.6.2019 la
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
15.6.2019 la
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)