Hurma

29.8.2010 su
Tirvan lava, Kouvola
5.11.2010 pe
Ravintola Koskenranta, Helsinki
27.11.2010 la
Kuntotalo, Kouvola
5.12.2010 su
Ravintola Koskenranta, Helsinki
6.12.2010 ma itsenäisyyspäivä
Satulinna, Hattula
14.12.2010 ti
yksityistilaisuus
25.12.2010 la joulupäivä
Kuntotalo, Kouvola
26.12.2010 su tapaninpäivä
Ravintola Koskenranta, Helsinki
1.1.2011 la uudenvuodenpäivä
Pesäkallio, Lahti
4.1.2011 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
8.2.2011 ti
Imatran kylpylä, Imatra
19.2.2011 la
Satulinna, Hattula
26.2.2011 la
Pesäkallio, Lahti
10.3.2011 to
Satulinna, Hattula
11.3.2011 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
12.3.2011 la
Jyväskylän viihdekeskus, Jyväskylä
18.3.2011 pe
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
19.3.2011 la
yksityistilaisuus
26.3.2011 la
Kuntotalo, Kouvola
27.3.2011 su
Kerhola, Nokia
1.4.2011 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
3.4.2011 su
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
9.4.2011 la
Tulenliekki, Leppävirta
10.4.2011 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
16.4.2011 la
Satulinna, Hattula
22.4.2011 pe pitkäperjantai
Kerhola, Nokia
29.4.2011 pe
Esakallio, Somero
30.4.2011 la vapunaatto
Ravintola Vaakuna, Hämeenlinna
1.5.2011 su vapunpäivä
Ravintola Vaakuna, Hämeenlinna
6.5.2011 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
7.5.2011 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
11.5.2011 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
14.5.2011 la
Riutanharju, Riihimäki
18.5.2011 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
20.5.2011 pe
Kisaranta, Kangasala
21.5.2011 la
yksityistilaisuus
27.5.2011 pe
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
28.5.2011 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
1.6.2011 ke
Riutanharju, Riihimäki
2.6.2011 to helatorstai
Naantalin kylpylä, Naantali
4.6.2011 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
5.6.2011 su
Metsälinna, Mikkeli
9.6.2011 to
Uittamo paviljonki, Turku
11.6.2011 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
15.6.2011 ke
Käenkoskikeskus, Parkano
17.6.2011 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
18.6.2011 la
Liperin lava, Liperi
22.6.2011 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
24.6.2011 pe juhannusaatto
Kotka
25.6.2011 la juhannuspäivä
Lomasäkylä, Säkylä
29.6.2011 ke
Nurmen lava, Lempäälä
30.6.2011 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
1.7.2011 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
2.7.2011 la
Sokos Hotel Lahden Seurahuone, Lahti
4.7.2011 ma
Finlandia Hotel Kurikka, Kurikka, naistentanssit
6.7.2011 ke
Syvälahti, Kangasniemi
9.7.2011 la
Backaksen kartanon Puimala, Vantaa
10.7.2011 su
Kolmilammi, Hausjärvi
12.7.2011 ti
Kapakanmäki, Hämeenlinna
13.7.2011 ke
Riutanharju, Riihimäki, vuorohaku
14.7.2011 to
Metsälinna, Mikkeli
15.7.2011 pe
Kisaranta, Kangasala
16.7.2011 la
Ravintola Tervaholvi, Soini
17.7.2011 su
Kyllikinranta, Iisalmi
18.7.2011 ma
Tulenliekki, Leppävirta
20.7.2011 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
22.7.2011 pe
Krouvin lava, Hartola
23.7.2011 la
Ämyri, Somero
26.7.2011 ti
Virtain Hiekkaranta, Virrat
27.7.2011 ke
Riutanharju, Riihimäki, vuorohaku
29.7.2011 pe
Lomasäkylä, Säkylä
30.7.2011 la
Riutanharju, Riihimäki
2.8.2011 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohaku
3.8.2011 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
5.8.2011 pe
Kallioniemi, Kouvola
6.8.2011 la
Jenkkapirtti, Asikkala
9.8.2011 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
10.8.2011 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
11.8.2011 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit, tanssikenkien myynti
12.8.2011 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
13.8.2011 la
yksityistilaisuus
16.8.2011 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
17.8.2011 ke
Kapakanmäki, Hämeenlinna
19.8.2011 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
20.8.2011 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
21.8.2011 su
Tirvan lava, Kouvola
25.8.2011 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
26.8.2011 pe
Kruunuareena, Savonlinna
27.8.2011 la
Rönnin lava, Orivesi
2.9.2011 pe
Esakallio, Somero
3.9.2011 la
Tanhuhovi, Lohja
9.9.2011 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, pttjiset
10.9.2011 la
Konsu, Tampere
14.9.2011 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
16.9.2011 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
17.9.2011 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
22.9.2011 to
Riemuliiteri, Kolari
23.9.2011 pe
Hotelli Kuusamo, Kuusamo
24.9.2011 la
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
30.9.2011 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
1.10.2011 la
Latosaari, Lapua
2.10.2011 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
7.10.2011 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
8.10.2011 la
Pesäkallio, Lahti
9.10.2011 su
Vanha sotilaskoti, Mikkeli
14.10.2011 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
15.10.2011 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
16.10.2011 su
Turun VPK, Turku
18.10.2011 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
19.10.2011 ke
Heimolinna, Loimaa
21.10.2011 pe
Hotelli Honka Center, Kankaanpää
22.10.2011 la
Valtatie 2, Harjavalta
28.10.2011 pe
Jämsä Paviljonki, Jämsä
29.10.2011 la
Käenkoskikeskus, Parkano
30.10.2011 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
4.11.2011 pe
Vartiola, Punkalaidun
5.11.2011 la
Alapitkän ns, Lapinlahti
6.11.2011 su
Kerhola, Nokia
7.11.2011 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
11.11.2011 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
12.11.2011 la
Satulinna, Hattula
16.11.2011 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
19.11.2011 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
24.11.2011 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
25.11.2011 pe
Teeriharju, Somero
26.11.2011 la
Kuntotalo, Kouvola
27.11.2011 su
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
2.12.2011 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
3.12.2011 la
Satulinna, Hattula
4.12.2011 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
5.12.2011 ma
Kisaranta, Kangasala
9.12.2011 pe
Finlandia Hotel Kurikka, Kurikka
10.12.2011 la
Auran nuortentalo, Aura
16.12.2011 pe
Sampola, Juva
17.12.2011 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
25.12.2011 su joulupäivä
Kuntotalo, Kouvola
26.12.2011 ma tapaninpäivä
Pesäkallio, Lahti
30.12.2011 pe
Ravintola Galax, Turku
31.12.2011 la uudenvuodenaatto
Satulinna, Hattula
5.1.2012 to
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
6.1.2012 pe
Pesäkallio, Lahti
7.1.2012 la
Valtatie 2, Harjavalta
13.1.2012 pe
Ravintola Seurahuone, Tampere
14.1.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.1.2012 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
20.1.2012 pe
Ravintola Shamrock, Vantaa
21.1.2012 la
Latosaari, Lapua
3.2.2012 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
4.2.2012 la
Valtatie 2, Harjavalta
5.2.2012 su
Turun VPK, Turku
9.2.2012 to
Imatran kylpylä, Imatra
10.2.2012 pe
Hotelli Seurahuone, Kotka
11.2.2012 la
Satulinna, Hattula
17.2.2012 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
18.2.2012 la
Tanhuhovi, Lohja
19.2.2012 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
23.2.2012 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
25.2.2012 la
Pesäkallio, Lahti
26.2.2012 su
Kerhola, Nokia
2.3.2012 pe
Teeriharju, Somero
3.3.2012 la
Kuntotalo, Kouvola
4.3.2012 su
Silja Europa, konsertti
9.3.2012 pe
Pesäkallio, Lahti
10.3.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
12.3.2012 ma
Hotelli Levitunturi, Kittilä
13.3.2012 ti
Äkäshotelli, Kolari
14.3.2012 ke
Santa's Hotel Tunturi, Inari
15.3.2012 to
Hotelli Kuusamon Tropiikki, Kuusamo
17.3.2012 la
Satulinna, Hattula
18.3.2012 su
Kerhola, Nokia
24.3.2012 la
Konsu, Tampere
25.3.2012 su
Puistokulma, Vantaa
30.3.2012 pe
Ravintola Siili, Kankaanpää
31.3.2012 la
Valtatie 2, Harjavalta
4.4.2012 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
5.4.2012 to kiirastorstai
Ravintola Punainen kukko, Pori
6.4.2012 pe pitkäperjantai
Pesäkallio, Lahti
7.4.2012 la
Satulinna, Hattula
8.4.2012 su pääsiäinen
Monitoimihalli, Somero
9.4.2012 ma pääsiäismaanantai
Turun VPK, Turku
14.4.2012 la
Karkkila
20.4.2012 pe
Esakallio, Somero
21.4.2012 la
Kartano Kievari, Äänekoski
22.4.2012 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
24.4.2012 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
27.4.2012 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
28.4.2012 la
Riutanharju, Riihimäki
29.4.2012 su
Helsinki Pavi, Vantaa
30.4.2012 ma vapunaatto
Riutanharju, Riihimäki
4.5.2012 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
5.5.2012 la
Valasranta, Pöytyä
10.5.2012 to
yksityistilaisuus
11.5.2012 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
12.5.2012 la
Iskelmäravintola Iiwari, Imatra
17.5.2012 to helatorstai
Satulinna, Hattula
19.5.2012 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
24.5.2012 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
25.5.2012 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
26.5.2012 la
Latosaari, Lapua
31.5.2012 to
Tampsan lava, Kotka, avajaiset
1.6.2012 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
2.6.2012 la
Jenkkapirtti, Asikkala
3.6.2012 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
6.6.2012 ke
Särkkä, Punkalaidun
7.6.2012 to
Ravintola Soittola, Seinäjoki
8.6.2012 pe
Nightclub Tähti, Oulu
9.6.2012 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
13.6.2012 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
15.6.2012 pe
Kisaranta, Kangasala
16.6.2012 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
22.6.2012 pe juhannusaatto
Virtain Hiekkaranta, Virrat
23.6.2012 la juhannuspäivä
Hojo hojo, Tuusniemi
28.6.2012 to
Himos Areena, Jämsä
29.6.2012 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
30.6.2012 la
Ämyri, Somero
1.7.2012 su
Kolmilammi, Hausjärvi
3.7.2012 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
4.7.2012 ke
Mäntymotelli, Mäntyharju
6.7.2012 pe
Kallioniemi, Kouvola
7.7.2012 la
Riutanharju, Riihimäki
8.7.2012 su
Kyllikinranta, Iisalmi
9.7.2012 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
10.7.2012 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
11.7.2012 ke
Syvälahti, Kangasniemi
12.7.2012 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
13.7.2012 pe
Pappisten lava, Loimaa
14.7.2012 la
Ilveskasino, Kuopio
15.7.2012 su
Tirvan lava, Kouvola
18.7.2012 ke
Kiuruvesi
19.7.2012 to
Myllysilta, Mikkeli
20.7.2012 pe
Kisaranta, Kangasala
21.7.2012 la
Jenkkapirtti, Asikkala
22.7.2012 su
Laurilan lava, Marttila
25.7.2012 ke
Riutanharju, Riihimäki, vuorohaku
26.7.2012 to
Valasranta, Pöytyä
27.7.2012 pe
Lusan halli, Kurikka
28.7.2012 la
Käenkoskikeskus, Parkano
29.7.2012 su
Kolmilammi, Hausjärvi
30.7.2012 ma
Saukonkallion lava, Iitti
31.7.2012 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohaku
1.8.2012 ke
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
2.8.2012 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
3.8.2012 pe
Pyhtään VPK:n lava, Pyhtää
4.8.2012 la
Rönnin lava, Orivesi
8.8.2012 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
9.8.2012 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
10.8.2012 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
11.8.2012 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
12.8.2012 su
Lemmenlava, Joensuu
17.8.2012 pe
Krouvin lava, Hartola
18.8.2012 la
Riutanharju, Riihimäki
19.8.2012 su
Metsälinna, Mikkeli
21.8.2012 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
23.8.2012 to
Ämyri, Somero, naistentanssit
24.8.2012 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
25.8.2012 la
Kisaranta, Kangasala
28.8.2012 ti
Kisaranta, Kangasala
30.8.2012 to
Hotelli Levitunturi, Kittilä
31.8.2012 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
1.9.2012 la
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
3.9.2012 ma
Hotelli Levitunturi, Kittilä
6.9.2012 to
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
7.9.2012 pe
Nurmen lava, Lempäälä
8.9.2012 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pttjiset
14.9.2012 pe
Kisaranta, Kangasala
15.9.2012 la
Tanhuhovi, Lohja
20.9.2012 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
21.9.2012 pe
Esakallio, Somero
22.9.2012 la
Latosaari, Lapua
25.9.2012 ti
Nightclub Tähti, Tampere
26.9.2012 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
28.9.2012 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
29.9.2012 la
Pesäkallio, Lahti
5.10.2012 pe
Kartano Kievari, Äänekoski
10.10.2012 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
11.10.2012 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
12.10.2012 pe
Teeriharju, Somero
13.10.2012 la
Valtatie 2, Harjavalta
14.10.2012 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
18.10.2012 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
19.10.2012 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
20.10.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.11.2012 pe
Kisaranta, Kangasala
3.11.2012 la
Latosaari, Lapua
4.11.2012 su
Puistokulma, Vantaa
9.11.2012 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
10.11.2012 la
Satulinna, Hattula
16.11.2012 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
17.11.2012 la
Pesäkallio, Lahti
18.11.2012 su
Turun VPK, Turku
22.11.2012 to
Saariselän tunturihotelli, Inari
23.11.2012 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
24.11.2012 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
27.11.2012 ti
Viking Isabella
28.11.2012 ke
Viking Isabella
30.11.2012 pe
Vartiola, Punkalaidun
1.12.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.12.2012 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
7.12.2012 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
8.12.2012 la
Kuntotalo, Kouvola
9.12.2012 su
Kerhola, Nokia
13.12.2012 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
14.12.2012 pe
Ravintola Seurahuone, Tampere
15.12.2012 la
Auran nuortentalo, Aura
20.12.2012 to
Kirkko, Pyhtää, konsertti
21.12.2012 pe
Music Club Americano, Kankaanpää
22.12.2012 la
Satulinna, Hattula
26.12.2012 ke tapaninpäivä
Pesäkallio, Lahti
29.12.2012 la
Satulinna, Hattula
4.1.2013 pe
Pesäkallio, Lahti
5.1.2013 la
Valtatie 2, Harjavalta
6.1.2013 su
Kerhola, Nokia
25.1.2013 pe
Teeriharju, Somero
2.2.2013 la
Satulinna, Hattula
3.2.2013 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
5.2.2013 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
8.2.2013 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
9.2.2013 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
13.2.2013 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
16.2.2013 la
Valtatie 2, Harjavalta
22.2.2013 pe
Ammattiopisto, Juva
23.2.2013 la
Pajarinhovi, Kitee
24.2.2013 su
Kerhola, Nokia
26.2.2013 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
1.3.2013 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
2.3.2013 la
Pesäkallio, Lahti
8.3.2013 pe naisten päivä
Savijoen seuratalo, Pukkila
9.3.2013 la
Merikievari, Merikarvia
14.3.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
15.3.2013 pe
Ravintola Banketti, Kotka
16.3.2013 la
Latosaari, Lapua
18.3.2013 ma
M/S Baltic Princess
19.3.2013 ti
M/S Baltic Princess
20.3.2013 ke
M/S Baltic Princess
22.3.2013 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
23.3.2013 la
Satulinna, Hattula
27.3.2013 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
29.3.2013 pe pitkäperjantai
Ruusulinna, Nurmijärvi
30.3.2013 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
31.3.2013 su pääsiäinen
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
1.4.2013 ma pääsiäismaanantai
Pesäkallio, Lahti
5.4.2013 pe
Ravintola Shamrock, Vantaa
6.4.2013 la
Satulinna, Hattula
11.4.2013 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
12.4.2013 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
13.4.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.4.2013 su
Kerhola, Nokia
17.4.2013 ke
Helsinki Pavi, Vantaa, avajaiset
20.4.2013 la
Pesäkallio, Lahti
21.4.2013 su
Viking Grace
22.4.2013 ma
Viking Grace
27.4.2013 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
28.4.2013 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
30.4.2013 ti vapunaatto
Riutanharju, Riihimäki
3.5.2013 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
4.5.2013 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
8.5.2013 ke
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
9.5.2013 to helatorstai
Satulinna, Hattula, pttjiset
10.5.2013 pe
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
11.5.2013 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
24.5.2013 pe
Esakallio, Somero
25.5.2013 la
Jenkkapirtti, Asikkala
31.5.2013 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
1.6.2013 la
Syvälahti, Kangasniemi
4.6.2013 ti
Viking Isabella
5.6.2013 ke
Viking Isabella
7.6.2013 pe
Lusan halli, Kurikka
8.6.2013 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
12.6.2013 ke
Särkkä, Punkalaidun
14.6.2013 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
15.6.2013 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
16.6.2013 su
Kyllikinranta, Iisalmi
18.6.2013 ti
Merikievari, Merikarvia
19.6.2013 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
20.6.2013 to
Riutanharju, Riihimäki
21.6.2013 pe juhannusaatto
Kisaranta, Kangasala
22.6.2013 la juhannuspäivä
Virtain Hiekkaranta, Virrat
23.6.2013 su
Kolmilammi, Hausjärvi
26.6.2013 ke
Valssimylly, Lapinjärvi
28.6.2013 pe
Himos Areena, Jämsä
29.6.2013 la
Jenkkapirtti, Asikkala
30.6.2013 su
Metsälinna, Mikkeli
2.7.2013 ti
Liperin lava, Liperi
3.7.2013 ke
Kisapirtti, Parikkala
5.7.2013 pe
Pyhtään VPK:n lava, Pyhtää
6.7.2013 la
Riutanharju, Riihimäki
7.7.2013 su
Helsinki Pavi, Vantaa
8.7.2013 ma
Saukonkallion lava, Iitti
9.7.2013 ti
Pappisten lava, Loimaa, naistentanssit
11.7.2013 to
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
12.7.2013 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
13.7.2013 la
Ilveskasino, Kuopio
14.7.2013 su
Kolmilammi, Hausjärvi
16.7.2013 ti
Kisaranta, Kangasala
17.7.2013 ke
Riutanharju, Riihimäki, naistentanssit
19.7.2013 pe
Kruunuareena, Savonlinna
20.7.2013 la
Jenkkapirtti, Asikkala
21.7.2013 su
Uittamo paviljonki, Turku
23.7.2013 ti
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
24.7.2013 ke
Rönnin lava, Orivesi
25.7.2013 to
Valasranta, Pöytyä
26.7.2013 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
27.7.2013 la
Turkian lava, Hamina
31.7.2013 ke
Käenkoskikeskus, Parkano, naistentanssit
2.8.2013 pe
Kisaranta, Kangasala
3.8.2013 la
Riutanharju, Riihimäki
4.8.2013 su
Lemmenlava, Joensuu
6.8.2013 ti
Kisaranta, Kangasala
8.8.2013 to
Pajarinhovi, Kitee
10.8.2013 la
Luhurikan lava, Lapua
11.8.2013 su
Tirvan lava, Kouvola
13.8.2013 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
14.8.2013 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
15.8.2013 to
Tampsan lava, Kotka
16.8.2013 pe
Kisaranta, Kangasala
23.8.2013 pe
Kallioniemi, Kouvola
24.8.2013 la
Valasranta, Pöytyä
30.8.2013 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
31.8.2013 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
3.9.2013 ti
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
4.9.2013 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
6.9.2013 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
7.9.2013 la
Riutanharju, Riihimäki
20.9.2013 pe
Esakallio, Somero
26.9.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
27.9.2013 pe
Krouvin lava, Hartola
28.9.2013 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
29.9.2013 su
Kerhola, Nokia
2.10.2013 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
4.10.2013 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
5.10.2013 la
Pesäkallio, Lahti
6.10.2013 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
11.10.2013 pe
yksityistilaisuus
12.10.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
15.10.2013 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
16.10.2013 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
18.10.2013 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
19.10.2013 la
Kisaranta, Kangasala
23.10.2013 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
25.10.2013 pe
Satulinna, Hattula
26.10.2013 la
Kuntotalo, Kouvola
27.10.2013 su
Kerhola, Nokia
2.11.2013 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
7.11.2013 to
yksityistilaisuus
8.11.2013 pe
Mäntymotelli, Mäntyharju
9.11.2013 la
Valtatie 2, Harjavalta
10.11.2013 su
Viking Grace
11.11.2013 ma
Viking Grace
15.11.2013 pe
Teeriharju, Somero
16.11.2013 la
Pesäkallio, Lahti
17.11.2013 su
Turun VPK, Turku
21.11.2013 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
23.11.2013 la
Latosaari, Lapua
24.11.2013 su
Silja Europa
25.11.2013 ma
Silja Europa
26.11.2013 ti
Silja Europa
5.12.2013 to
Satulinna, Hattula
7.12.2013 la
Pajarinhovi, Kitee
8.12.2013 su
Kerhola, Nokia
13.12.2013 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
14.12.2013 la
Valtatie 2, Harjavalta
15.12.2013 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
19.12.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
21.12.2013 la
Kartano Kievari, Äänekoski
26.12.2013 to tapaninpäivä
Pesäkallio, Lahti
27.12.2013 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
28.12.2013 la
Valtatie 2, Harjavalta
31.12.2013 ti uudenvuodenaatto
Satulinna, Hattula
1.1.2014 ke uudenvuodenpäivä
Viking Grace
3.1.2014 pe
Kerhola, Nokia
4.1.2014 la
Valtatie 2, Harjavalta
5.1.2014 su
Satulinna, Hattula
6.1.2014 ma
Pesäkallio, Lahti
10.1.2014 pe
Satulinna, Hattula
11.1.2014 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
12.1.2014 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
31.1.2014 pe
Teeriharju, Somero
1.2.2014 la
Alapitkän ns, Lapinlahti
2.2.2014 su
Silja Europa
3.2.2014 ma
Silja Europa
4.2.2014 ti
Silja Europa
8.2.2014 la
yksityistilaisuus
12.2.2014 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
13.2.2014 to
Imatran kylpylä, Imatra
15.2.2014 la
Limingan ns, Liminka
16.2.2014 su
Kerhola, Nokia
20.2.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
21.2.2014 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
22.2.2014 la
Valtatie 2, Harjavalta
28.2.2014 pe
Ravintola Punainen kukko, Pori
1.3.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.3.2014 su
M/S Baltic Princess
3.3.2014 ma
M/S Baltic Princess
7.3.2014 pe
Satulinna, Hattula
8.3.2014 la naisten päivä
Kuntotalo, Kouvola
14.3.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
15.3.2014 la
Kartano Kievari, Äänekoski
18.3.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
19.3.2014 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
21.3.2014 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
22.3.2014 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
25.3.2014 ti
Hotelli Ylläsrinne, Kolari
26.3.2014 ke
Äkäshotelli, Kolari
27.3.2014 to
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
28.3.2014 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
29.3.2014 la
Urjanlinna, Sievi
2.4.2014 ke
Tanssin Taikaa Sali, Jyväskylä
5.4.2014 la
Satulinna, Hattula
6.4.2014 su
Kerhola, Nokia
7.4.2014 ma
Viking Grace
11.4.2014 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
12.4.2014 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
17.4.2014 to kiirastorstai
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
18.4.2014 pe pitkäperjantai
Helsinki Pavi, Vantaa
19.4.2014 la
Pesäkallio, Lahti
20.4.2014 su pääsiäinen
Valtatie 2, Harjavalta
21.4.2014 ma pääsiäismaanantai
Pesäkallio, Lahti
25.4.2014 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, avajaiset
26.4.2014 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
30.4.2014 ke vapunaatto
Riutanharju, Riihimäki, avajaiset, levynjulkistus
17.5.2014 la
Rönnin lava, Orivesi
21.5.2014 ke
Särkkä, Punkalaidun
22.5.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
23.5.2014 pe
Kisaranta, Kangasala
28.5.2014 ke
Käenkoskikeskus, Parkano, naistentanssit
30.5.2014 pe
Lusan halli, Kurikka
31.5.2014 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
4.6.2014 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
6.6.2014 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
7.6.2014 la
Merikievari, Merikarvia
8.6.2014 su helluntai
Metsälinna, Mikkeli
11.6.2014 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssien avaus, naistentanssit
13.6.2014 pe
Esakallio, Somero
14.6.2014 la
Hojo hojo, Tuusniemi
15.6.2014 su
Tirvan lava, Kouvola
17.6.2014 ti
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
19.6.2014 to
Riutanharju, Riihimäki
20.6.2014 pe juhannusaatto
Kisaranta, Kangasala
21.6.2014 la juhannuspäivä
Virtain Hiekkaranta, Virrat
25.6.2014 ke
Kisapirtti, Parikkala
27.6.2014 pe
Kisaranta, Kangasala
28.6.2014 la
Himos Areena, Jämsä
29.6.2014 su
Kolmilammi, Hausjärvi
30.6.2014 ma
Saukonkallion lava, Iitti
1.7.2014 ti
Pappisten lava, Loimaa
4.7.2014 pe
Perävaaran huvikeskus, Kemijärvi
5.7.2014 la
Suukosken keidas, Tervola
6.7.2014 su
Kyllikinranta, Iisalmi
8.7.2014 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
9.7.2014 ke
Syvälahti, Kangasniemi
10.7.2014 to
Ämyri, Somero, naistentanssit
11.7.2014 pe
Pyhtään VPK:n lava, Pyhtää
12.7.2014 la
Käenkoskikeskus, Parkano
15.7.2014 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
17.7.2014 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
18.7.2014 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
19.7.2014 la
Jenkkapirtti, Asikkala
21.7.2014 ma
Riutanharju, Riihimäki, naistentanssit
22.7.2014 ti
Merikievari, Merikarvia, naistentanssit
24.7.2014 to
Savion lava, Laukaa
25.7.2014 pe
Krouvin lava, Hartola
26.7.2014 la
Valasranta, Pöytyä
27.7.2014 su
Helsinki Pavi, Vantaa
29.7.2014 ti
Liperin lava, Liperi
30.7.2014 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
31.7.2014 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
1.8.2014 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
2.8.2014 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
5.8.2014 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
7.8.2014 to
Tampsan lava, Kotka
8.8.2014 pe
Kruunuareena, Savonlinna
9.8.2014 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
13.8.2014 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
15.8.2014 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
16.8.2014 la
Ilveskasino, Kuopio
22.8.2014 pe
Kallioniemi, Kouvola
23.8.2014 la
Jenkkapirtti, Asikkala
24.8.2014 su
Kolmilammi, Hausjärvi
26.8.2014 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
27.8.2014 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
30.8.2014 la
Riutanharju, Riihimäki
3.9.2014 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
4.9.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
5.9.2014 pe
Kisaranta, Kangasala
7.9.2014 su
Metsälinna, Mikkeli
12.9.2014 pe
Esakallio, Somero
13.9.2014 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pttjiset
4.10.2014 la
Kisaranta, Kangasala
5.10.2014 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
9.10.2014 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
11.10.2014 la
Kuntotalo, Kouvola
17.10.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
18.10.2014 la
Pesäkallio, Lahti
19.10.2014 su
Kerhola, Nokia
24.10.2014 pe
Teeriharju, Somero
25.10.2014 la
Valtatie 2, Harjavalta
26.10.2014 su
Kisakaari, Mikkeli
27.10.2014 ma
Viking Grace
28.10.2014 ti
Viking Grace
31.10.2014 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
1.11.2014 la
Auran nuortentalo, Aura
7.11.2014 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
8.11.2014 la
Pesäkallio, Lahti
12.11.2014 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
14.11.2014 pe
Satulinna, Hattula
15.11.2014 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
21.11.2014 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
25.11.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
29.11.2014 la
Urjanlinna, Sievi
5.12.2014 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
6.12.2014 la itsenäisyyspäivä
Pesäkallio, Lahti
9.12.2014 ti
Kirkko, Pyhtää, konsertti
12.12.2014 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
13.12.2014 la
yksityistilaisuus
14.12.2014 su
Kerhola, Nokia
16.12.2014 ti
Kirkko, Karkkila, konsertti
18.12.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
19.12.2014 pe
Satulinna, Hattula
20.12.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
26.12.2014 pe tapaninpäivä
Valtatie 2, Harjavalta
27.12.2014 la
Pesäkallio, Lahti
31.12.2014 ke uudenvuodenaatto
Satulinna, Hattula
1.1.2015 to uudenvuodenpäivä
Pesäkallio, Lahti
2.1.2015 pe
Kerhola, Nokia
3.1.2015 la
LUMO monitoimikeskus, Vantaa
4.1.2015 su
Valtatie 2, Harjavalta
5.1.2015 ma
Satulinna, Hattula
10.1.2015 la
Kuntotalo, Kouvola
31.1.2015 la
Auran nuortentalo, Aura
1.2.2015 su
Kerhola, Nokia
7.2.2015 la
Limingan ns, Liminka
13.2.2015 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
14.2.2015 la ystävänpäivä
Satulinna, Hattula
20.2.2015 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
21.2.2015 la
Valtatie 2, Harjavalta
22.2.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
27.2.2015 pe
Satulinna, Hattula
28.2.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.3.2015 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
5.3.2015 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
6.3.2015 pe
Rokua Health & Spa, Utajärvi
7.3.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
13.3.2015 pe
Teeriharju, Somero
15.3.2015 su
Kerhola, Nokia
20.3.2015 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
21.3.2015 la
Pajarinhovi, Kitee
23.3.2015 ma
Viking Grace
24.3.2015 ti
Viking Grace
27.3.2015 pe
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
28.3.2015 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
29.3.2015 su
Kisakaari, Mikkeli
3.4.2015 pe pitkäperjantai
Kerhola, Nokia
4.4.2015 la
Pesäkallio, Lahti
5.4.2015 su pääsiäinen
Valtatie 2, Harjavalta
10.4.2015 pe
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
11.4.2015 la
LUMO monitoimikeskus, Vantaa
14.4.2015 ti
Hotelli Ylläsrinne, Kolari
16.4.2015 to
Scandic Rukahovi, Kuusamo
18.4.2015 la
Latosaari, Lapua
24.4.2015 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, avajaiset
25.4.2015 la
Valtatie 2, Harjavalta
26.4.2015 su
Helsinki Pavi, Vantaa
30.4.2015 to vapunaatto
Riutanharju, Riihimäki
15.5.2015 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
16.5.2015 la
Nuijamiesten lava, Oulu
19.5.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
22.5.2015 pe
Esakallio, Somero
23.5.2015 la
Jenkkapirtti, Asikkala
29.5.2015 pe
Kisaranta, Kangasala
30.5.2015 la
Syvälahti, Kangasniemi
31.5.2015 su
Kolmilammi, Hausjärvi
3.6.2015 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
4.6.2015 to
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
5.6.2015 pe
Lusan halli, Kurikka
6.6.2015 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
7.6.2015 su
Tirvan lava, Kouvola
10.6.2015 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssien avaus, naistentanssit
11.6.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
12.6.2015 pe
Tommolan lava, Mäntyharju
13.6.2015 la
Valasranta, Pöytyä
14.6.2015 su
Metsälinna, Mikkeli
18.6.2015 to
Riutanharju, Riihimäki
19.6.2015 pe juhannusaatto
Kisaranta, Kangasala
20.6.2015 la juhannuspäivä
Virtain Hiekkaranta, Virrat
21.6.2015 su
Sotkalinna, Hämeenlinna
23.6.2015 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
24.6.2015 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
25.6.2015 to
Linnanmäki, Helsinki
26.6.2015 pe
Uittamo paviljonki, Turku
27.6.2015 la
Hämyslava, Nokia
28.6.2015 su
Kolmilammi, Hausjärvi
30.6.2015 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
1.7.2015 ke
Rönnin lava, Orivesi
2.7.2015 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
3.7.2015 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
4.7.2015 la
Riutanharju, Riihimäki
5.7.2015 su
Ainola, Jyväskylä
7.7.2015 ti
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
8.7.2015 ke
Särkkä, Punkalaidun
9.7.2015 to
Pistohiekan lava, Puumala
10.7.2015 pe
Krouvin lava, Hartola
11.7.2015 la
Hojo hojo, Tuusniemi
12.7.2015 su
Markkinat, Vesilahti
12.7.2015 su
Narvan lava, Vesilahti
13.7.2015 ma
Saukonkallion lava, Iitti
14.7.2015 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
15.7.2015 ke
Kiuruvesi
16.7.2015 to
Ämyri, Somero, naistentanssit
17.7.2015 pe
Kisaranta, Kangasala
18.7.2015 la
Jenkkapirtti, Asikkala
20.7.2015 ma
Riutanharju, Riihimäki, naistentanssit
21.7.2015 ti
Pappisten lava, Loimaa, naistentanssit
22.7.2015 ke
Tulenliekki, Leppävirta
24.7.2015 pe
Kallioniemi, Kouvola
25.7.2015 la
Riutanharju, Riihimäki
26.7.2015 su
Kyllikinranta, Iisalmi
28.7.2015 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
29.7.2015 ke
Ruokotaipaleen lava, Puumala
30.7.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
31.7.2015 pe
Pyhtään VPK:n lava, Pyhtää
1.8.2015 la
Jenkkapirtti, Asikkala
4.8.2015 ti
Merikievari, Merikarvia
5.8.2015 ke
Kisapirtti, Parikkala
6.8.2015 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
7.8.2015 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
8.8.2015 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
11.8.2015 ti
Liperin lava, Liperi
12.8.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
13.8.2015 to
Tampsan lava, Kotka
14.8.2015 pe
Esakallio, Somero
15.8.2015 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
16.8.2015 su
Metsälinna, Mikkeli
18.8.2015 ti
Kajasteen lava, Nurmes, sekahaku
19.8.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
20.8.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
21.8.2015 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
22.8.2015 la
Huvilintu, Raisio
7.9.2015 ma
Viking Grace
8.9.2015 ti
Viking Grace
9.9.2015 ke
Viking Grace
11.9.2015 pe
Uittamo paviljonki, Turku
12.9.2015 la
Riutanharju, Riihimäki, pttjiset
17.9.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
18.9.2015 pe
Anna & Albert, Oulu
19.9.2015 la
Urjanlinna, Sievi
25.9.2015 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
26.9.2015 la
Pesäkallio, Lahti, avajaiset
27.9.2015 su
Kerhola, Nokia, avajaiset
2.10.2015 pe
Ravintola Shamrock, Vantaa
3.10.2015 la
Auran nuortentalo, Aura
9.10.2015 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
10.10.2015 la
Valtatie 2, Harjavalta
11.10.2015 su
Kisakaari, Mikkeli
13.10.2015 ti
M/S Baltic Queen
14.10.2015 ke
M/S Baltic Queen
15.10.2015 to
M/S Baltic Queen
16.10.2015 pe
Satulinna, Hattula
17.10.2015 la
Tampere
18.10.2015 su
Puistokulma, Vantaa
23.10.2015 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
24.10.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
25.10.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
29.10.2015 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
30.10.2015 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
31.10.2015 la
Tanhuhovi, Lohja
1.11.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit, Orimattila
3.11.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
6.11.2015 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
7.11.2015 la
Latosaari, Lapua
8.11.2015 su
Kerhola, Nokia
13.11.2015 pe
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
14.11.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
20.11.2015 pe
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
21.11.2015 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
26.11.2015 to
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
27.11.2015 pe
Teeriharju, Somero
28.11.2015 la
Kuntotalo, Kouvola
4.12.2015 pe
Satulinna, Hattula
5.12.2015 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
7.12.2015 ma
Herttoniemen kirkko, Helsinki, konsertti
8.12.2015 ti
Kirkko, Karkkila, konsertti
11.12.2015 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
12.12.2015 la
Kartano Kievari, Äänekoski
13.12.2015 su
Kerhola, Nokia
15.12.2015 ti
Kirkko, Pyhtää
19.12.2015 la
Valtatie 2, Harjavalta
15.1.2016 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
16.1.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
22.1.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.1.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
29.1.2016 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
30.1.2016 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
3.2.2016 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
4.2.2016 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
5.2.2016 pe
Satulinna, Hattula
6.2.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
7.2.2016 su
Kerhola, Nokia
12.2.2016 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
13.2.2016 la
Latosaari, Lapua
19.2.2016 pe
Teeriharju, Somero
20.2.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
21.2.2016 su
Kisakaari, Mikkeli
26.2.2016 pe
Ravintola Shamrock, Vantaa
27.2.2016 la
Pesäkallio, Lahti
29.2.2016 ma
Viking Grace
1.3.2016 ti
Viking Grace
2.3.2016 ke
Viking Grace
4.3.2016 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
5.3.2016 la
Kuntotalo, Kouvola
9.3.2016 ke
Ravintola Virgin Oil Co, Helsinki
9.3.2016 ke
HurmioKlubi, Helsinki
11.3.2016 pe
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
12.3.2016 la
Limingan ns, Liminka
18.3.2016 pe
Ravintola Venus Nightlife, Turku
19.3.2016 la
yksityistilaisuus
24.3.2016 to kiirastorstai
Valtatie 2, Harjavalta
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Satulinna, Hattula
26.3.2016 la
Pesäkallio, Lahti
27.3.2016 su pääsiäinen
Satulinna, Hattula
28.3.2016 ma pääsiäismaanantai
Kerhola, Nokia
1.4.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.4.2016 la
Urjanlinna, Sievi
8.4.2016 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
9.4.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
10.4.2016 su
Viking Grace
11.4.2016 ma
Viking Grace
12.4.2016 ti
Viking Grace
15.4.2016 pe
Satulinna, Hattula, pttjiset
16.4.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
20.4.2016 ke
Viking XPRS
21.4.2016 to
Viking XPRS
22.4.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, avajaiset
23.4.2016 la
Tanhuhovi, Lohja
24.4.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
13.5.2016 pe
Kallioniemi, Kouvola
14.5.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
15.5.2016 su helluntai
Metsälinna, Mikkeli
18.5.2016 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
20.5.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
21.5.2016 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
25.5.2016 ke
Särkkä, Punkalaidun
26.5.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
27.5.2016 pe
Uittamo paviljonki, Turku
28.5.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala
29.5.2016 su
Tirvan lava, Kouvola
3.6.2016 pe
Lusan halli, Kurikka, avajaiset
4.6.2016 la
Syvälahti, Kangasniemi
5.6.2016 su
Kolmilammi, Hausjärvi
9.6.2016 to
Tampsan lava, Kotka
10.6.2016 pe
Risulahden lava, Luumäki
11.6.2016 la
Luhurikan lava, Lapua
12.6.2016 su
Kyllikinranta, Iisalmi
15.6.2016 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
16.6.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
17.6.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
18.6.2016 la
Huvilintu, Raisio
19.6.2016 su
Mäntymäen lava, Orimattila
23.6.2016 to
Riutanharju, Riihimäki
24.6.2016 pe juhannusaatto
Kisaranta, Kangasala
25.6.2016 la juhannuspäivä
Virtain Hiekkaranta, Virrat
26.6.2016 su
Ainola, Jyväskylä
27.6.2016 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
28.6.2016 ti
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
29.6.2016 ke
Witsiälän lava, Hämeenlinna
30.6.2016 to
Jämsä
1.7.2016 pe
Esakallio, Somero
2.7.2016 la
Valasranta, Pöytyä
3.7.2016 su
Venesjärven rantalava, Kankaanpää
5.7.2016 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
6.7.2016 ke
Rönnin lava, Orivesi
7.7.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
8.7.2016 pe
Tangomarkkinat, Seinäjoki, konsertti
9.7.2016 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
10.7.2016 su
Lemmenlava, Joensuu
11.7.2016 ma
Riutanharju, Riihimäki, naistentanssit
12.7.2016 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
13.7.2016 ke
Kisapirtti, Parikkala
14.7.2016 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
15.7.2016 pe
Pappisten lava, Loimaa
16.7.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
17.7.2016 su
Myllyniemi, Virrat
21.7.2016 to
Pistohiekan lava, Puumala
22.7.2016 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
23.7.2016 la
Hämyslava, Nokia
24.7.2016 su
Kolmilammi, Hausjärvi
25.7.2016 ma
Saukonkallion lava, Iitti
26.7.2016 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
27.7.2016 ke
Nurmaan lava, Mäntyharju
28.7.2016 to
Valasranta, Pöytyä
29.7.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
30.7.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala
31.7.2016 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
2.8.2016 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
3.8.2016 ke
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
4.8.2016 to
Linnanmäki, Helsinki
5.8.2016 pe
Pyhtään VPK:n lava, Pyhtää
9.8.2016 ti
Hangan lava, Hankasalmi
10.8.2016 ke
Kajasteen lava, Nurmes
11.8.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
12.8.2016 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
13.8.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
31.8.2016 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
1.9.2016 to
Tampsan lava, Kotka
2.9.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
3.9.2016 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
4.9.2016 su
Uittamo paviljonki, Turku
5.9.2016 ma
Viking Grace
6.9.2016 ti
Viking Grace
9.9.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
10.9.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
11.9.2016 su
Metsälinna, Mikkeli
13.9.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
15.9.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
16.9.2016 pe
Krouvin lava, Hartola
17.9.2016 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
20.9.2016 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
23.9.2016 pe
Esakallio, Somero
24.9.2016 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
30.9.2016 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
1.10.2016 la
Pesäkallio, Lahti
2.10.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
7.10.2016 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
8.10.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
9.10.2016 su
Kerhola, Nokia
11.10.2016 ti
M/S Finlandia
12.10.2016 ke
M/S Finlandia
14.10.2016 pe
Nightclub Tähti, Jyväskylä
15.10.2016 la
Satulinna, Hattula, avajaiset
16.10.2016 su
Helsingin Karjalatalon tanssit, Helsinki
20.10.2016 to
Hotelli Waltikka, Valkeakoski
21.10.2016 pe
Pesäkallio, Lahti
22.10.2016 la
Kuntotalo, Kouvola
23.10.2016 su
Ruusulinna, Nurmijärvi
29.10.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
30.10.2016 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
4.11.2016 pe
Tulenliekki, Leppävirta
5.11.2016 la
Kartano Kievari, Äänekoski
10.11.2016 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
11.11.2016 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
12.11.2016 la
Satulinna, Hattula
13.11.2016 su
Kisakaari, Mikkeli
15.11.2016 ti
HurmioKlubi, Helsinki
19.11.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
20.11.2016 su
Helsingin Karjalatalon tanssit, Helsinki
22.11.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
23.11.2016 ke
Viking Amorella
26.11.2016 la
Pesäkallio, Lahti
2.12.2016 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
3.12.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.12.2016 su
Tanssikrouvi, Sastamala
7.12.2016 ke
Herttoniemen kirkko, Helsinki
9.12.2016 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
10.12.2016 la
Tanhuhovi, Lohja
13.12.2016 ti
Viking Gabriella
14.12.2016 ke
Viking Gabriella
16.12.2016 pe
Teeriharju, Somero
17.12.2016 la
Satulinna, Hattula
30.12.2016 pe
Mietaan ns, Kurikka
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.1.2017 su uudenvuodenpäivä
Pesäkallio, Lahti
5.1.2017 to
Satulinna, Hattula
6.1.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
7.1.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
11.1.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
14.1.2017 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
21.1.2017 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
22.1.2017 su
Kerhola, Nokia, avajaiset
27.1.2017 pe
Tuiskula, Nivala
28.1.2017 la
Satulinna, Hattula
17.2.2017 pe
Tulenliekki, Leppävirta
22.2.2017 ke
HurmioKlubi, Helsinki
24.2.2017 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
25.2.2017 la
Satulinna, Hattula
4.3.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
11.3.2017 la
Pesäkallio, Lahti
12.3.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
17.3.2017 pe
Teeriharju, Somero
18.3.2017 la
Kuntotalo, Kouvola
19.3.2017 su
Kerhola, Nokia
24.3.2017 pe
Pesäkallio, Lahti
25.3.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
28.3.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
29.3.2017 ke
Viking Amorella
1.4.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
2.4.2017 su
Puistokulma, Vantaa
5.4.2017 ke
Äkäshotelli, Kolari
6.4.2017 to
Saariselän tunturihotelli, Inari
8.4.2017 la
Äkäshotelli, Kolari
9.4.2017 su
Hotelli Levitunturi, Kittilä
13.4.2017 to kiirastorstai
Ravintola Punainen kukko, Pori
14.4.2017 pe pitkäperjantai
Kerhola, Nokia
15.4.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
16.4.2017 su pääsiäinen
Satulinna, Hattula, pttjiset
20.4.2017 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
21.4.2017 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
22.4.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
24.4.2017 ma
Viking Grace
25.4.2017 ti
Viking Grace
26.4.2017 ke
Viking Grace
28.4.2017 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, avajaiset
29.4.2017 la
Kartano Kievari, Äänekoski
2.5.2017 ti
M/S Finlandia
3.5.2017 ke
M/S Finlandia
6.5.2017 la
Urjanlinna, Sievi
12.5.2017 pe
Esakallio, Somero
13.5.2017 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
14.5.2017 su
Metsälinna, Mikkeli
17.5.2017 ke
Viking Amorella
19.5.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
20.5.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
1.6.2017 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
2.6.2017 pe
Kisaranta, Kangasala
3.6.2017 la
Syvälahti, Kangasniemi
4.6.2017 su helluntai
Kolmilammi, Hausjärvi
8.6.2017 to
Linnanmäki, Helsinki
9.6.2017 pe
Pappisten lava, Loimaa
10.6.2017 la
Kaarihovi, Teuva
11.6.2017 su
Kallioniemi, Kouvola
15.6.2017 to
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
16.6.2017 pe
Uittamo paviljonki, Turku
17.6.2017 la
Jenkkapirtti, Asikkala
18.6.2017 su
Tirvan lava, Kouvola
20.6.2017 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
21.6.2017 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
22.6.2017 to
Riutanharju, Riihimäki
23.6.2017 pe juhannusaatto
Kisaranta, Kangasala
24.6.2017 la juhannuspäivä
PowerPark, Kauhava
25.6.2017 su
Kyllikinranta, Iisalmi
28.6.2017 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
30.6.2017 pe
Hojo hojo, Tuusniemi
4.7.2017 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
5.7.2017 ke
Särkkä, Punkalaidun
6.7.2017 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
7.7.2017 pe
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
8.7.2017 la
Huvilintu, Raisio
11.7.2017 ti
Liperin lava, Liperi
13.7.2017 to
Ämyri, Somero, naistentanssit
18.7.2017 ti
Hangan lava, Hankasalmi
19.7.2017 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
20.7.2017 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
21.7.2017 pe
Valasranta, Pöytyä
22.7.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
3.8.2017 to
Pistohiekan lava, Puumala
4.8.2017 pe
Esakallio, Somero
5.8.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
6.8.2017 su
Ainola, Jyväskylä
7.8.2017 ma
Saukonkallion lava, Iitti
9.8.2017 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
10.8.2017 to
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
11.8.2017 pe
Kisaranta, Kangasala
12.8.2017 la
Valasranta, Pöytyä
15.8.2017 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
17.8.2017 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
18.8.2017 pe
Messukeskus, Helsinki
19.8.2017 la
Ilveskasino, Kuopio
24.8.2017 to
Tampsan lava, Kotka
25.8.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
26.8.2017 la
Salamakallio, Rauma
27.8.2017 su
Metsälinna, Mikkeli
14.9.2017 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
15.9.2017 pe
Uittamo paviljonki, Turku
16.9.2017 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pttjiset
22.9.2017 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
23.9.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
24.9.2017 su
Viking Grace
25.9.2017 ma
Viking Grace
29.9.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
30.9.2017 la
Aronkeidas, Kauhajoki
1.10.2017 su
Kerhola, Nokia
6.10.2017 pe
Esakallio, Somero
7.10.2017 la
Pesäkallio, Lahti
8.10.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
13.10.2017 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
14.10.2017 la
Kuntotalo, Kouvola
18.10.2017 ke
Viking XPRS
19.10.2017 to
Viking XPRS
20.10.2017 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
21.10.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.10.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
27.10.2017 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
28.10.2017 la
Satulinna, Hattula
3.11.2017 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
4.11.2017 la
Urjanlinna, Sievi
7.11.2017 ti
Viking Mariella
8.11.2017 ke
Viking Mariella
10.11.2017 pe
Tulenliekki, Leppävirta
12.11.2017 su
Kisakaari, Mikkeli
14.11.2017 ti
HurmioKlubi, Helsinki
16.11.2017 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
17.11.2017 pe
Pesäkallio, Lahti
18.11.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
19.11.2017 su
Kerhola, Nokia
24.11.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
25.11.2017 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
26.11.2017 su
Viking Grace
27.11.2017 ma
Viking Grace
1.12.2017 pe
Teeriharju, Somero
2.12.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
9.12.2017 la
Satulinna, Hattula
15.12.2017 pe
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
16.12.2017 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
17.12.2017 su
Kerhola, Nokia
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Pesäkallio, Lahti
30.12.2017 la
Satulinna, Hattula
22.6.2018 pe juhannusaatto
Kisaranta, Kangasala
23.6.2018 la juhannuspäivä
Riutanharju, Riihimäki
27.6.2018 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
29.6.2018 pe
Uittamo paviljonki, Turku
30.6.2018 la
Ilveskasino, Kuopio
1.7.2018 su
Metsälinna, Mikkeli
2.7.2018 ma
Vilpola, Pälkäne
3.7.2018 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
4.7.2018 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
5.7.2018 to
Ilo Oulu, Oulu
7.7.2018 la
Käenkoskikeskus, Parkano
9.7.2018 ma
Kauppilan lato, Salo
11.7.2018 ke
Kisapirtti, Parikkala
12.7.2018 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
13.7.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
14.7.2018 la
Valasranta, Pöytyä
17.7.2018 ti
Liperin lava, Liperi
18.7.2018 ke
Niemenharjun tanssilava, Pihtipudas
19.7.2018 to
Maaningan kasino, Kuopio
20.7.2018 pe
Lusan halli, Kurikka
21.7.2018 la
Jenkkapirtti, Asikkala
24.7.2018 ti
Pappisten lava, Loimaa
25.7.2018 ke
Rönnin lava, Orivesi
26.7.2018 to
Törnävän paviljonki, Seinäjoki
27.7.2018 pe
Uittamo paviljonki, Turku
28.7.2018 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
1.8.2018 ke
Särkkä, Punkalaidun
2.8.2018 to
Ämyri, Somero, naistentanssit
3.8.2018 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
4.8.2018 la
Riutanharju, Riihimäki
5.8.2018 su
Kolmilammi, Hausjärvi
6.8.2018 ma
Saukonkallion lava, Iitti
7.8.2018 ti
Hangan lava, Hankasalmi
8.8.2018 ke
Tampsan lava, Kotka
9.8.2018 to
Linnanmäki, Helsinki
10.8.2018 pe
Kisaranta, Kangasala
11.8.2018 la
Huvilintu, Raisio
12.8.2018 su
Tirvan lava, Kouvola
14.8.2018 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
15.8.2018 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
18.8.2018 la
Hojo hojo, Tuusniemi
19.8.2018 su
Kyllikinranta, Iisalmi
22.8.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
23.8.2018 to
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
24.8.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
25.8.2018 la
Jenkkapirtti, Asikkala
26.8.2018 su
Uittamo paviljonki, Turku
9.9.2018 su
Metsälinna, Mikkeli
14.9.2018 pe
Imatran kylpylä, Imatra
15.9.2018 la
Hotelli Sorsanpesä, Seinäjoki
19.9.2018 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
21.9.2018 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
22.9.2018 la
Urjanlinna, Sievi
29.9.2018 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
6.10.2018 la
Pesäkallio, Lahti
7.10.2018 su
Kerhola, Nokia
9.10.2018 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
12.10.2018 pe
Esakallio, Somero
13.10.2018 la
Riutanharju, Riihimäki, avajaiset, pttjiset
14.10.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
18.10.2018 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
19.10.2018 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
20.10.2018 la
Kuntotalo, Kouvola
26.10.2018 pe
Teeriharju, Somero
27.10.2018 la
Lautsian Kartano, Hämeenlinna
2.11.2018 pe
Pesäkallio, Lahti
3.11.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
9.11.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
10.11.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
11.11.2018 su
Kerhola, Nokia
16.11.2018 pe
Tulenliekki, Leppävirta
17.11.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
23.11.2018 pe
Tuiskula, Nivala
24.11.2018 la
Kartano Kievari, Äänekoski
30.11.2018 pe
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
5.12.2018 ke
Pesäkallio, Lahti
7.12.2018 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
8.12.2018 la
Limingan ns, Liminka
14.12.2018 pe
Teeriharju, Somero
15.12.2018 la
Pesäkallio, Lahti
21.12.2018 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
4.1.2019 pe
Pesäkallio, Lahti
5.1.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
6.1.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
25.1.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.2.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
2.2.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
6.2.2019 ke
HurmioKlubi, Helsinki
15.2.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
17.2.2019 su
Kerhola, Nokia
22.2.2019 pe
Tuiskula, Nivala
23.2.2019 la
Latosaari, Lapua
1.3.2019 pe
Teeriharju, Somero
2.3.2019 la
Viihderavintola Las Palmas, Joensuu
9.3.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
15.3.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
22.3.2019 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
23.3.2019 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo, Savitaipale
29.3.2019 pe
Imatran kylpylä, Imatra
30.3.2019 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
6.4.2019 la
Limingan ns, Liminka
12.4.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
13.4.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
21.4.2019 su pääsiäinen
Pesäkallio, Lahti
27.4.2019 la
Urjanlinna, Sievi
30.4.2019 ti vapunaatto
Ruusulinna, Nurmijärvi
3.5.2019 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
4.5.2019 la
Riutanharju, Riihimäki
17.5.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
18.5.2019 la
Tulenliekki, Leppävirta
19.5.2019 su
Metsälinna, Mikkeli
31.5.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
1.6.2019 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
2.6.2019 su
Kyllikinranta, Iisalmi
5.6.2019 ke
Tampsan lava, Kotka
6.6.2019 to
Jänhiälän lava, Lappeenranta
7.6.2019 pe
Uittamo paviljonki, Turku
8.6.2019 la
Riutanharju, Riihimäki
9.6.2019 su helluntai
Kolmilammi, Hausjärvi
13.6.2019 to
Linnanmäki, Helsinki
14.6.2019 pe
Kallioniemi, Kouvola
15.6.2019 la
Hojo hojo, Tuusniemi
16.6.2019 su
Rönnin lava, Orivesi
21.6.2019 pe juhannusaatto
Valasranta, Pöytyä
22.6.2019 la juhannuspäivä
Mäntsälän lava, Mäntsälä
23.6.2019 su
Kisaranta, Kangasala
26.6.2019 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
28.6.2019 pe
Juhlatilat Louhela, Parikkala
29.6.2019 la
Ilveskasino, Kuopio
2.7.2019 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
5.7.2019 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
9.7.2019 ti
Pappisten lava, Loimaa
11.7.2019 to
Rönnin lava, Orivesi
13.7.2019 la
Urjanlinna, Sievi
17.7.2019 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
18.7.2019 to
Linnanmäki, Helsinki
19.7.2019 pe
Uittamo paviljonki, Turku
20.7.2019 la
Syvälahti, Kangasniemi
31.7.2019 ke
Särkkä, Punkalaidun
1.8.2019 to
Pistohiekan lava, Puumala
2.8.2019 pe
yksityistilaisuus
3.8.2019 la
Maaningan kasino, Kuopio
7.8.2019 ke
Kajasteen lava, Nurmes
9.8.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
10.8.2019 la
Liimamäki, Karkkila
11.8.2019 su
Tirvan lava, Kouvola
13.8.2019 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
14.8.2019 ke
Kisapirtti, Parikkala
16.8.2019 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
17.8.2019 la
Ämyri, Somero
18.8.2019 su
Kolmilammi, Hausjärvi
23.8.2019 pe
Lusan halli, Kurikka
25.8.2019 su
Metsälinna, Mikkeli
10.9.2019 ti
M/S Baltic Princess
11.9.2019 ke
M/S Baltic Princess
12.9.2019 to
M/S Baltic Princess
13.9.2019 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
14.9.2019 la
Huvilintu, Raisio
18.9.2019 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
27.9.2019 pe
Esakallio, Somero
28.9.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.10.2019 pe
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
5.10.2019 la
Limingan ns, Liminka
11.10.2019 pe
Tulenliekki, Leppävirta
18.10.2019 pe
Imatran kylpylä, Imatra
19.10.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
27.10.2019 su
Kerhola, Nokia
2.11.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
9.11.2019 la
Kuntotalo, Kouvola
15.11.2019 pe
Viihderavintola Las Palmas, Joensuu
17.11.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
23.11.2019 la
Pesäkallio, Lahti
29.11.2019 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
30.11.2019 la
Kylpylähotelli Summassaari, Saarijärvi
5.12.2019 to
Tanssikrouvi, Sastamala
7.12.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
8.12.2019 su
Kerhola, Nokia
4.1.2020 la
Valtatie 2, Harjavalta
10.1.2020 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
11.1.2020 la
Pesäkallio, Lahti
13.1.2020 ma
Viking Gabriella
14.1.2020 ti
Viking Gabriella
17.1.2020 pe
Hotelli Leikari, Kotka
18.1.2020 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
25.1.2020 la
Latosaari, Lapua
27.1.2020 ma
M/S Finlandia
28.1.2020 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
1.2.2020 la
Liikuntakeskus Vesileppis, Leppävirta
2.2.2020 su
Kerhola, Nokia
8.2.2020 la
yksityistilaisuus
14.2.2020 pe ystävänpäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
15.2.2020 la
Valtatie 2, Harjavalta
19.2.2020 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
21.2.2020 pe
Ravintola Punainen kukko, Pori
22.2.2020 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
28.2.2020 pe
Teeriharju, Somero
7.3.2020 la
Auran nuortentalo, Aura
8.3.2020 su naisten päivä
Viking Grace
9.3.2020 ma
Viking Grace
10.3.2020 ti
Viking Grace
11.3.2020 ke
Viking XPRS
12.3.2020 to
Viking XPRS
13.3.2020 pe
Ravintola Z-One, Varkaus
18.3.2020 ke
Äkäshotelli, Kolari
19.3.2020 to
Santa's Hotel Tunturi, Inari
20.3.2020 pe
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
21.3.2020 la
Äkäshotelli, Kolari
29.3.2020 su
Silja Europa
30.3.2020 ma
Silja Europa
11.4.2020 la
Hotelli Seurahuone, Savonlinna
1.8.2020 la
Valasranta, Pöytyä
4.8.2020 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
9.8.2020 su
Kolmilammi, Hausjärvi
11.8.2020 ti
Pappisten lava, Loimaa
14.8.2020 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
15.8.2020 la
Nuijamiesten lava, Oulu
20.8.2020 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
21.8.2020 pe
Tulenliekki, Leppävirta
22.8.2020 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
28.8.2020 pe
Kisaranta, Kangasala
29.8.2020 la
Riutanharju, Riihimäki
4.9.2020 pe
Kermankosken lava, Heinävesi
5.9.2020 la
Ämyri, Somero
12.9.2020 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
25.9.2020 pe
Esakallio, Somero
23.10.2020 pe
Imatran kylpylä, Imatra
20.11.2020 pe
Tulenliekki, Leppävirta
28.11.2020 la
Kartano Kievari, Äänekoski
27.6.2021 su
Kisaranta, Kangasala
1.7.2021 to
Linnanmäki, Helsinki
3.7.2021 la
Jenkkapirtti, Asikkala
6.7.2021 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
8.7.2021 to
Tulenliekki, Leppävirta
10.7.2021 la
Halkosaari, Lappajärvi
11.7.2021 su
Uittamo paviljonki, Turku
13.7.2021 ti
Kisaranta, Kangasala
15.7.2021 to
Rönnin lava, Orivesi
21.7.2021 ke
Särkkä, Punkalaidun
24.7.2021 la
Riutanharju, Riihimäki
25.7.2021 su
Metsälinna, Mikkeli
30.7.2021 pe
Kyynärön lava, Pälkäne
14.8.2021 la
Maaningan kasino, Kuopio
20.8.2021 pe
Perävaaran huvikeskus, Kemijärvi
22.8.2021 su
Kyllikinranta, Iisalmi
27.8.2021 pe
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
28.8.2021 la
Tulenliekki, Leppävirta
29.8.2021 su
Kolmilammi, Hausjärvi
3.9.2021 pe
Lusan halli, Kurikka, pttjiset
4.9.2021 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pttjiset
10.9.2021 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
11.9.2021 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
17.9.2021 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
25.9.2021 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
9.10.2021 la
Limingan ns, Liminka
15.10.2021 pe
Esakallio, Somero
16.10.2021 la
Lakis Areena, Vimpeli
22.10.2021 pe
Imatran kylpylä, Imatra
23.10.2021 la
Valtatie 2, Harjavalta
5.11.2021 pe
Wanha Työski, Hamina
6.11.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
7.11.2021 su
Kerhola, Nokia
12.11.2021 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
20.11.2021 la
Kartano Kievari, Äänekoski
27.11.2021 la
Pesäkallio, Lahti
10.12.2021 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi, KORONAPASSI
11.12.2021 la
Latosaari, Lapua
15.12.2021 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
19.12.2021 su
Kerhola, Nokia
13.2.2022 su
Kerhola, Nokia
18.2.2022 pe
Imatran kylpylä, Imatra
26.2.2022 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
11.3.2022 pe
Astrum Areena, Salo
18.3.2022 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
19.3.2022 la
Pesäkallio, Lahti, avajaiset
25.3.2022 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
1.4.2022 pe
Wanha Työski, Hamina
2.4.2022 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
3.4.2022 su
Kerhola, Nokia
15.4.2022 pe pitkäperjantai
Tulenliekki, Leppävirta
30.4.2022 la vapunaatto
Kukonhiekka, Saarijärvi
13.5.2022 pe
Kisaranta, Kangasala
22.5.2022 su
Kolmilammi, Hausjärvi
25.5.2022 ke
Särkkä, Punkalaidun