Tanssiorkesteri Kaiho

3.11.2007 la
Alaviirteen ns (Kokkola)
7.2.2015 la
Ravintola Torpparin tupa (Vehmaa)
5.5.2015 ti
yksityistilaisuus (Nousiainen)
6.6.2015 la
yksityistilaisuus (Turku)
27.6.2015 la
Myllylammen lava (Vehmaa)
6.7.2015 ma
Kauppilan lato (Salo)
11.7.2015 la
yksityistilaisuus (Mynämäki)
17.7.2015 pe
Tortinmäen lava (Turku)
31.7.2015 pe
Helsinki Pavi (Vantaa)
8.8.2015 la
Markkinat (Mynämäki), konsertti
8.8.2015 la
Vehmassalmen tanssipaviljonki (Vehmaa)
29.8.2015 la
yksityistilaisuus (Siikainen)
5.9.2015 la
yksityistilaisuus (Vehmaa)
23.9.2015 ke
Helsinki Pavi (Vantaa)
2.1.2016 la
Latosaari (Lapua)
23.1.2016 la
Latosaari (Lapua)
30.1.2016 la
Ruusulinna (Nurmijärvi)
5.2.2016 pe
Teeriharju (Somero)
18.3.2016 pe
Ruusulinna (Nurmijärvi)
19.3.2016 la
Valtatie 2 (Harjavalta)
27.3.2016 su pääsiäinen
Ruskotalo (Rusko)
1.4.2016 pe
Teeriharju (Somero)
16.4.2016 la
Hirvensuuli (Huittinen)
30.4.2016 la vapunaatto
Latosaari (Lapua)
4.6.2016 la
Meripaviljonki (Kokkola)
8.6.2016 ke
Helsinki Pavi (Vantaa)
18.6.2016 la
Mäntsälän lava (Mäntsälä)
25.6.2016 la juhannuspäivä
Riutanharju (Riihimäki)
1.7.2016 pe
Kisaranta (Kangasala)
2.7.2016 la
Luhurikan lava (Lapua)
19.7.2016 ti
Tortinmäen lava (Turku)
30.7.2016 la
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
4.8.2016 to
Poikeljärven paviljonki (Pori)
6.8.2016 la
Riutanharju (Riihimäki)
12.8.2016 pe
Helsinki Pavi (Vantaa)
20.8.2016 la
Riutanharju (Riihimäki)
1.9.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
2.9.2016 pe
Kapakanmäki (Hämeenlinna)
3.9.2016 la
Luhurikan lava (Lapua)
17.9.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Sotkamo)
18.9.2016 su
Pyrkivä (Turku)
1.10.2016 la
Ruusulinna (Nurmijärvi)
28.10.2016 pe
Ruusulinna (Nurmijärvi)
6.11.2016 su
Toejoen seurojentalo (Pori)
12.11.2016 la
Ikaalinen Spa (Ikaalinen)
18.11.2016 pe
Teeriharju (Somero)
3.12.2016 la
Auran nuortentalo (Aura)
1.1.2017 su uudenvuodenpäivä
Ruskotalo (Rusko)
6.1.2017 pe
Teeriharju (Somero)
7.1.2017 la
Metsälinna (Akaa)
11.2.2017 la
Valtatie 2 (Harjavalta)
18.2.2017 la
Auran nuortentalo (Aura)
26.2.2017 su
Valkeaniemen Pirtti (Tammela)
15.3.2017 ke
M/S Baltic Princess ()
31.3.2017 pe
Teeriharju (Somero)
1.4.2017 la
Sakarinmäen koulu (Helsinki)
8.4.2017 la
Ruusulinna (Nurmijärvi)
23.4.2017 su
Pyrkivä (Turku)
5.5.2017 pe
Hirvensuuli (Huittinen)
24.5.2017 ke
Helsinki Pavi (Vantaa)
25.5.2017 to helatorstai
Littoisten lava (Kaarina)
4.6.2017 su helluntai
Tirvan lava (Kouvola)
10.6.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Sotkamo)
17.6.2017 la
Poikeljärven paviljonki (Pori)
23.6.2017 pe juhannusaatto
Savion lava (Laukaa)
30.6.2017 pe
Esakallio (Somero)
1.7.2017 la
Mäntsälän lava (Mäntsälä)
2.7.2017 su
Haikan lava (Pirkkala)
15.7.2017 la
Riutanharju (Riihimäki)
18.7.2017 ti
Pyhäsalmen lava (Pyhäjärvi), naistentanssit
18.7.2017 ti
Tortinmäen lava (Turku)
20.7.2017 to
Jenkkapirtti (Asikkala), naistentanssit
21.7.2017 pe
Kisaranta (Kangasala)
22.7.2017 la
Halkosaari (Lappajärvi)
23.7.2017 su
Hirvensuuli (Huittinen)
24.7.2017 ma
Valasranta (Pöytyä)
28.7.2017 pe
Virtain Hiekkaranta (Virrat)
2.8.2017 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Isokyrö), naistentanssit
3.8.2017 to
Tommolan lava (Mäntyharju)
9.8.2017 ke
Ruokolahden lava (Siikajoki)
11.8.2017 pe
Kajasteen lava (Nurmes)
18.8.2017 pe
Kapakanmäki (Hämeenlinna)
31.8.2017 to
Salon tori (Salo)
1.9.2017 pe
Krouvin lava (Hartola)
2.9.2017 la
Jenkkapirtti (Asikkala)
3.9.2017 su
Hirvensuuli (Huittinen)
5.9.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
8.9.2017 pe
Imatran kylpylä (Imatra)
9.9.2017 la
Aronkeidas (Kauhajoki)
10.9.2017 su
Haikan lava (Pirkkala)
12.9.2017 ti
Tortinmäki (Turku)
13.9.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
14.9.2017 to
Yökerho Kaarle XII Ski Ruka (Kuusamo)
15.9.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo (Jyväskylä)
16.9.2017 la
Syvälahti (Kangasniemi)
17.9.2017 su
Pyrkivä (Turku)
20.9.2017 ke
Helsinki Pavi (Vantaa)
22.9.2017 pe
Imatran kylpylä (Imatra)
23.9.2017 la
Salamakallio (Rauma)
24.9.2017 su
Viking Amorella ()
25.9.2017 ma
Viking Amorella ()
26.9.2017 ti
Viking Amorella ()
29.9.2017 pe
Ravintola Punainen kukko (Pori)
30.9.2017 la
Höyrypaviljonki (Keuruu)
1.10.2017 su
Kisakaari (Mikkeli)
7.10.2017 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
13.10.2017 pe
Helsinki Pavi (Vantaa)
14.10.2017 la
Alavieskan Viri (Alavieska)
15.10.2017 su
M/S Baltic Princess ()
16.10.2017 ma
M/S Baltic Princess ()
17.10.2017 ti
M/S Baltic Princess ()
18.10.2017 ke
M/S Baltic Princess ()
20.10.2017 pe
Tuiskula (Nivala)
22.10.2017 su
Orimattilan Kehräämö (Orimattila)
1.11.2017 ke
Hirvensuuli (Huittinen), naistentanssit
4.11.2017 la
Pesäkallio (Lahti)
10.11.2017 pe
Hotelli Keurusselkä (Keuruu)
11.11.2017 la
Latosaari (Lapua)
12.11.2017 su
Puistokulma (Vantaa)
17.11.2017 pe
Teeriharju (Somero)
18.11.2017 la
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä), naistentanssit
19.11.2017 su
Viking Mariella ()
20.11.2017 ma
Viking Mariella ()
22.11.2017 ke
M/S Baltic Princess ()
24.11.2017 pe
Ruusulinna (Nurmijärvi)
25.11.2017 la
Pajarinhovi (Kitee)
1.12.2017 pe
Hotelli Cumulus (Kemi)
2.12.2017 la
Hotelli Cumulus (Kemi)
3.12.2017 su
Silja Europa ()
5.12.2017 ti
Aronkeidas (Kauhajoki)
6.12.2017 ke itsenäisyyspäivä
Viking Amorella ()
15.12.2017 pe
Mietaan ns (Kurikka)
16.12.2017 la
Urjanlinna (Sievi)
17.12.2017 su
Ruskotalo (Rusko)
24.12.2017 su jouluaatto
M/S Baltic Princess ()
25.12.2017 ma joulupäivä
M/S Baltic Princess ()
29.12.2017 pe
Tulenliekki (Leppävirta)
30.12.2017 la
Ruusulinna (Nurmijärvi)
5.1.2018 pe
Tuiskula (Nivala)
6.1.2018 la
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä), naistentanssit
12.1.2018 pe
Kalliopohja (Nousiainen)
20.1.2018 la
Auran nuortentalo (Aura)
24.1.2018 ke
Viking XPRS ()
25.1.2018 to
Viking XPRS ()
28.1.2018 su
Valkeaniemen Pirtti (Tammela)
2.2.2018 pe
Teeriharju (Somero)
24.2.2018 la
Ruusulinna (Nurmijärvi)
27.2.2018 ti
Hotelli Hiittenharju (Harjavalta), naistentanssit
3.3.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
11.3.2018 su
Pyrkivä (Turku)
15.3.2018 to
Yökerho Kaarle XII Ski Ruka (Kuusamo)
16.3.2018 pe
Hotelli Levitunturi (Kittilä)
17.3.2018 la
Äkäshotelli (Kolari)
24.3.2018 la
Ikaalinen Spa (Ikaalinen)
31.3.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Sotkamo)
1.4.2018 su pääsiäinen
Auran nuortentalo (Aura)
7.4.2018 la
Merisärkän viihdekeskus (Kalajoki)
14.4.2018 la
Hotelli IsoValkeinen (Kuopio)
20.4.2018 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
25.4.2018 ke
Hirvensuuli (Huittinen), naistentanssit
27.4.2018 pe
Helsinki Pavi (Vantaa)
29.4.2018 su
Viking Grace ()
7.5.2018 ma
M/S Baltic Princess ()
8.5.2018 ti
M/S Baltic Princess ()
23.5.2018 ke
Ikaalinen Spa (Ikaalinen)
24.5.2018 to
Littoisten lava (Kaarina)
26.5.2018 la
Ilveskasino (Kuopio)
30.5.2018 ke
Särkkä (Punkalaidun)
9.6.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
15.6.2018 pe
Helsinki Pavi (Vantaa)
22.6.2018 pe juhannusaatto
Syvälahti (Kangasniemi)
23.6.2018 la juhannuspäivä
Kajasteen lava (Nurmes)
29.6.2018 pe
Metsälinna (Mikkeli)
30.6.2018 la
Valasranta (Pöytyä)
6.7.2018 pe
Kallioniemi (Kouvola)
7.7.2018 la
Ravintola Punainen kukko (Pori)
8.7.2018 su
Tirvan lava (Kouvola)
12.7.2018 to
Tangomarkkinat (Seinäjoki), konsertti
13.7.2018 pe
Kisaranta (Kangasala)
14.7.2018 la
Tangomarkkinat (Seinäjoki)
18.7.2018 ke
Ruokolahden lava (Siikajoki)
21.7.2018 la
Ruokotaipaleen lava (Puumala)
28.7.2018 la
Mäntsälän lava (Mäntsälä)
3.8.2018 pe
Kisaranta (Kangasala), televisiointi
5.8.2018 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
8.8.2018 ke
Kuikan lava (Jyväskylä), naistentanssit
11.8.2018 la
Rokua Health & Spa (Utajärvi)
18.8.2018 la
Ämyri (Somero)
25.8.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Sotkamo)
14.9.2018 pe
Pyrkivä (Turku)
21.9.2018 pe
Tuiskula (Nivala)
22.9.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
29.9.2018 la
Ravintola Punainen kukko (Pori)
6.10.2018 la
Valtatie 2 (Harjavalta), avajaiset
20.10.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
27.10.2018 la
Auran nuortentalo (Aura)
2.11.2018 pe
Teeriharju (Somero)
3.11.2018 la
Alavieskan Viri (Alavieska)
10.11.2018 la
Kartano Kievari (Äänekoski)
11.11.2018 su
Kisakaari (Mikkeli)
17.11.2018 la
Pesäkallio (Lahti)
24.11.2018 la
Ikaalinen Spa (Ikaalinen)
1.12.2018 la
Mietoisten mms-talo (Mynämäki)
5.12.2018 ke
Valtatie 2 (Harjavalta)
14.12.2018 pe
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli)
15.12.2018 la
Hotelli Tallukka (Asikkala)
25.12.2018 ti joulupäivä
Kari Tapio Paalupaikka (Pieksämäki)
26.12.2018 ke tapaninpäivä
M/S Baltic Princess ()
29.12.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
30.12.2018 su
Silja Europa ()
1.1.2019 ti uudenvuodenpäivä
Silja Europa ()
2.1.2019 ke
Silja Europa ()
5.1.2019 la
Kartano Kievari (Äänekoski)
23.1.2019 ke
M/S Baltic Princess ()
1.2.2019 pe
Ravintola Punainen kukko (Pori)
2.2.2019 la
Ravintola Punainen kukko (Pori)
9.2.2019 la
Pesäkallio (Lahti)
23.2.2019 la
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
24.2.2019 su
M/S Baltic Princess ()
25.2.2019 ma
M/S Baltic Princess ()
26.2.2019 ti
M/S Baltic Princess ()
27.2.2019 ke
M/S Baltic Princess ()
9.3.2019 la
Ruusulinna (Nurmijärvi)
17.3.2019 su
Hyvinkään järjestötalo (Hyvinkää)
19.3.2019 ti
Viking Amorella ()
24.3.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo (Imatra)
29.3.2019 pe
Ikaalinen Spa (Ikaalinen)
30.3.2019 la
Valtatie 2 (Harjavalta)
14.4.2019 su
Kalliohovi (Loimaa)
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Ravintola Kivitippu (Lappajärvi)
20.4.2019 la
Valtatie 2 (Harjavalta)
21.4.2019 su pääsiäinen
Kisakaari (Mikkeli)
30.4.2019 ti vapunaatto
Riutanharju (Riihimäki), avajaiset
4.5.2019 la
Hotelli Tallukka (Asikkala)
18.5.2019 la
Syvälahti (Kangasniemi)
29.5.2019 ke
Hangan lava (Hankasalmi)
2.6.2019 su
Kolmilammi (Hausjärvi)
7.6.2019 pe
Esakallio (Somero)
8.6.2019 la
Ikaalinen Spa (Ikaalinen)
15.6.2019 la
Tirvan lava (Kouvola)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Vuonislahden lava (Lieksa)
22.6.2019 la juhannuspäivä
Vehmassalmen tanssipaviljonki (Vehmaa)
26.6.2019 ke
Särkkä (Punkalaidun)
5.7.2019 pe
Kallioniemi (Kouvola)
7.7.2019 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
8.7.2019 ma
Kauppilan lato (Salo)
10.7.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
11.7.2019 to
Tangomarkkinat (Seinäjoki)
12.7.2019 pe
Tangomarkkinat (Seinäjoki)
13.7.2019 la
Tangomarkkinat (Seinäjoki)
19.7.2019 pe
Valasranta (Pöytyä)
20.7.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
21.7.2019 su
Ali-Tuomolan makasiini (Tammela)
23.7.2019 ti
Pyhäsalmen lava (Pyhäjärvi), naistentanssit
24.7.2019 ke
Kisapirtti (Parikkala)
25.7.2019 to
Jenkkapirtti (Asikkala), naistentanssit
26.7.2019 pe
Kisaranta (Kangasala)
27.7.2019 la
Halkosaari (Lappajärvi)
28.7.2019 su
Tirvan lava (Kouvola)
30.7.2019 ti
Hotelli Hiittenharju (Harjavalta), naistentanssit
31.7.2019 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Isokyrö), naistentanssit
2.8.2019 pe
Virtain Hiekkaranta (Virrat)
3.8.2019 la
Luhurikan lava (Lapua)
4.8.2019 su
Mäntymäen lava (Orimattila)
5.8.2019 ma
Petäjoen paviljonki (Loimaa)
6.8.2019 ti
Honkahovi (Kuhmoinen)
7.8.2019 ke
Nurmaan lava (Mäntyharju)
9.8.2019 pe
Kajasteen lava (Nurmes)
10.8.2019 la
Ilveskasino (Kuopio)
11.8.2019 su
Välijoen lava (Savitaipale)
13.8.2019 ti
Kauhajoen kasino (Kauhajoki)
15.8.2019 to
Yppärin Merimaja (Pyhäjoki)
16.8.2019 pe
Jormuan lava (Kajaani)
17.8.2019 la
Kiikoisten seurantalo (Sastamala)
20.8.2019 ti
Hangan lava (Hankasalmi)
21.8.2019 ke
Hirvensuuli (Huittinen), naistentanssit
22.8.2019 to
Maaningan kasino (Kuopio), naistentanssit
23.8.2019 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
24.8.2019 la
Hämyslava (Nokia)
28.8.2019 ke
Tampsan lava (Kotka)
30.8.2019 pe
Krouvin lava (Hartola)
31.8.2019 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
3.9.2019 ti
M/S Finlandia ()
7.9.2019 la
Valasranta (Pöytyä)
11.9.2019 ke
Helsinki Pavi (Vantaa)
14.9.2019 la
Syvälahti (Kangasniemi)
15.9.2019 su
Silja Serenade ()
16.9.2019 ma
Silja Serenade ()
20.9.2019 pe
Hotelli IsoValkeinen (Kuopio)
21.9.2019 la
Aronkeidas (Kauhajoki)
28.9.2019 la
Höyrypaviljonki (Keuruu)
25.10.2019 pe
Imatran kylpylä (Imatra)
29.10.2019 ti
M/S Baltic Princess ()
30.10.2019 ke
M/S Baltic Princess ()
1.11.2019 pe
Tuiskula (Nivala)
2.11.2019 la
Alavieskan Viri (Alavieska)
8.11.2019 pe
Teeriharju (Somero)
9.11.2019 la
Kartano Kievari (Äänekoski)
13.11.2019 ke
Viking Amorella ()
16.11.2019 la
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä), naistentanssit
17.11.2019 su
Viking Mariella ()
18.11.2019 ma
Viking Mariella ()
23.11.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
26.11.2019 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
29.11.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli)
30.11.2019 la
Metsälinna (Akaa)
7.12.2019 la
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Siilinjärvi)
13.12.2019 pe
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
14.12.2019 la
Aronkeidas (Kauhajoki)
24.12.2019 ti jouluaatto
M/S Baltic Princess ()
25.12.2019 ke joulupäivä
M/S Baltic Princess ()
4.1.2020 la
Alavieskan Viri (Alavieska)
5.1.2020 su
Kisakaari (Mikkeli)
18.1.2020 la
Auran nuortentalo (Aura)
1.2.2020 la
Liikuntakeskus Vesileppis (Leppävirta)
6.3.2020 pe
Pyrkivä (Turku)
7.3.2020 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo (Savitaipale)
10.3.2020 ti
Viking Amorella ()
24.3.2020 ti
M/S Baltic Princess ()
25.3.2020 ke
M/S Baltic Princess ()
20.5.2020 ke
Viking XPRS ()
21.5.2020 to helatorstai
Viking XPRS ()
7.8.2020 pe
Mikkelin hiihtomäen lava (Mikkeli)
8.8.2020 la
Valasranta (Pöytyä)
13.8.2020 to
Littoisten lava (Kaarina)
15.8.2020 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Sotkamo)
22.8.2020 la
Ravintola Punainen kukko (Pori)
4.9.2020 pe
Hangan lava (Hankasalmi), pttjiset
5.9.2020 la
Ruusulinna (Nurmijärvi)
16.10.2020 pe
Pyrkivä (Turku)
7.7.2021 ke
Särkkä (Punkalaidun)
8.7.2021 to
Littoisten lava (Kaarina)
14.8.2021 la
Ikaalinen Spa (Ikaalinen)
28.8.2021 la
Ravintola Punainen kukko (Pori)
1.10.2021 pe
Esakallio (Somero)
27.11.2021 la
Limingan ns (Liminka)
18.12.2021 la
Auran nuortentalo (Aura)