Tanssiorkesteri Kaiho

3.11.2007 la
Alaviirteen ns, Kokkola
7.2.2015 la
Ravintola Torpparin tupa, Vehmaa
5.5.2015 ti
yksityistilaisuus
6.6.2015 la
yksityistilaisuus
27.6.2015 la
Myllylammen lava, Vehmaa
6.7.2015 ma
Kauppilan lato, Salo
11.7.2015 la
yksityistilaisuus
17.7.2015 pe
Tortinmäen lava, Turku
31.7.2015 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
8.8.2015 la
Markkinat, Mynämäki, konsertti
8.8.2015 la
Vehmassalmen tanssipaviljonki, Vehmaa
29.8.2015 la
yksityistilaisuus
5.9.2015 la
yksityistilaisuus
23.9.2015 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
2.1.2016 la
Latosaari, Lapua
23.1.2016 la
Latosaari, Lapua
30.1.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.2.2016 pe
Teeriharju, Somero
18.3.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.3.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
27.3.2016 su pääsiäinen
Ruskotalo, Rusko
1.4.2016 pe
Teeriharju, Somero
16.4.2016 la
Hirvensuuli, Huittinen
30.4.2016 la vapunaatto
Latosaari, Lapua
4.6.2016 la
Meripaviljonki, Kokkola
8.6.2016 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
18.6.2016 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
25.6.2016 la juhannuspäivä
Riutanharju, Riihimäki
1.7.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
2.7.2016 la
Luhurikan lava, Lapua
19.7.2016 ti
Tortinmäen lava, Turku
30.7.2016 la
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
4.8.2016 to
Poikeljärven paviljonki, Pori
6.8.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
12.8.2016 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
20.8.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
1.9.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
2.9.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
3.9.2016 la
Luhurikan lava, Lapua
17.9.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
18.9.2016 su
Pyrkivä, Turku
1.10.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
28.10.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
6.11.2016 su
Toejoen seurojentalo, Pori
12.11.2016 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
18.11.2016 pe
Teeriharju, Somero
3.12.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
1.1.2017 su uudenvuodenpäivä
Ruskotalo, Rusko
6.1.2017 pe
Teeriharju, Somero
7.1.2017 la
Metsälinna, Akaa
11.2.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
18.2.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
26.2.2017 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
15.3.2017 ke
M/S Baltic Princess
31.3.2017 pe
Teeriharju, Somero
1.4.2017 la
Sakarinmäen koulu, Helsinki
8.4.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.4.2017 su
Pyrkivä, Turku
5.5.2017 pe
Hirvensuuli, Huittinen
24.5.2017 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
25.5.2017 to helatorstai
Littoisten lava, Kaarina
4.6.2017 su helluntai
Tirvan lava, Kouvola
10.6.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
17.6.2017 la
Poikeljärven paviljonki, Pori
23.6.2017 pe juhannusaatto
Savion lava, Laukaa
30.6.2017 pe
Esakallio, Somero
1.7.2017 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
2.7.2017 su
Haikan lava, Pirkkala
15.7.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
18.7.2017 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
18.7.2017 ti
Tortinmäen lava, Turku
20.7.2017 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
21.7.2017 pe
Kisaranta, Kangasala
22.7.2017 la
Halkosaari, Lappajärvi
23.7.2017 su
Hirvensuuli, Huittinen
24.7.2017 ma
Valasranta, Pöytyä
28.7.2017 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
2.8.2017 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
3.8.2017 to
Tommolan lava, Mäntyharju
9.8.2017 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
11.8.2017 pe
Kajasteen lava, Nurmes
18.8.2017 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
31.8.2017 to
Salon tori, Salo
1.9.2017 pe
Krouvin lava, Hartola
2.9.2017 la
Jenkkapirtti, Asikkala
3.9.2017 su
Hirvensuuli, Huittinen
5.9.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
8.9.2017 pe
Imatran kylpylä, Imatra
9.9.2017 la
Aronkeidas, Kauhajoki
10.9.2017 su
Haikan lava, Pirkkala
12.9.2017 ti
Tortinmäki, Turku
13.9.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
14.9.2017 to
Yökerho Kaarle XII Ski Ruka, Kuusamo
15.9.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
16.9.2017 la
Syvälahti, Kangasniemi
17.9.2017 su
Pyrkivä, Turku
20.9.2017 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
22.9.2017 pe
Imatran kylpylä, Imatra
23.9.2017 la
Salamakallio, Rauma
24.9.2017 su
Viking Amorella
25.9.2017 ma
Viking Amorella
26.9.2017 ti
Viking Amorella
29.9.2017 pe
Ravintola Punainen kukko, Pori
30.9.2017 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
1.10.2017 su
Kisakaari, Mikkeli
7.10.2017 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
13.10.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
14.10.2017 la
Alavieskan Viri, Alavieska
15.10.2017 su
M/S Baltic Princess
16.10.2017 ma
M/S Baltic Princess
17.10.2017 ti
M/S Baltic Princess
18.10.2017 ke
M/S Baltic Princess
20.10.2017 pe
Tuiskula, Nivala
22.10.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
1.11.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
4.11.2017 la
Pesäkallio, Lahti
10.11.2017 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
11.11.2017 la
Latosaari, Lapua
12.11.2017 su
Puistokulma, Vantaa
17.11.2017 pe
Teeriharju, Somero
18.11.2017 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
19.11.2017 su
Viking Mariella
20.11.2017 ma
Viking Mariella
22.11.2017 ke
M/S Baltic Princess
24.11.2017 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
25.11.2017 la
Pajarinhovi, Kitee
1.12.2017 pe
Hotelli Cumulus, Kemi
2.12.2017 la
Hotelli Cumulus, Kemi
3.12.2017 su
Silja Europa
5.12.2017 ti
Aronkeidas, Kauhajoki
6.12.2017 ke itsenäisyyspäivä
Viking Amorella
15.12.2017 pe
Mietaan ns, Kurikka
16.12.2017 la
Urjanlinna, Sievi
17.12.2017 su
Ruskotalo, Rusko
24.12.2017 su jouluaatto
M/S Baltic Princess
25.12.2017 ma joulupäivä
M/S Baltic Princess
29.12.2017 pe
Tulenliekki, Leppävirta
30.12.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.1.2018 pe
Tuiskula, Nivala
6.1.2018 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
12.1.2018 pe
Kalliopohja, Nousiainen
20.1.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
24.1.2018 ke
Viking XPRS
25.1.2018 to
Viking XPRS
28.1.2018 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
2.2.2018 pe
Teeriharju, Somero
24.2.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.2.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
3.3.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
11.3.2018 su
Pyrkivä, Turku
15.3.2018 to
Yökerho Kaarle XII Ski Ruka, Kuusamo
16.3.2018 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
17.3.2018 la
Äkäshotelli, Kolari
24.3.2018 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
31.3.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
1.4.2018 su pääsiäinen
Auran nuortentalo, Aura
7.4.2018 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
14.4.2018 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
20.4.2018 pe
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
25.4.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
27.4.2018 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
29.4.2018 su
Viking Grace
7.5.2018 ma
M/S Baltic Princess
8.5.2018 ti
M/S Baltic Princess
23.5.2018 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
24.5.2018 to
Littoisten lava, Kaarina
26.5.2018 la
Ilveskasino, Kuopio
30.5.2018 ke
Särkkä, Punkalaidun
9.6.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
15.6.2018 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
22.6.2018 pe juhannusaatto
Syvälahti, Kangasniemi
23.6.2018 la juhannuspäivä
Kajasteen lava, Nurmes
29.6.2018 pe
Metsälinna, Mikkeli
30.6.2018 la
Valasranta, Pöytyä
6.7.2018 pe
Kallioniemi, Kouvola
7.7.2018 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
8.7.2018 su
Tirvan lava, Kouvola
12.7.2018 to
Tangomarkkinat, Seinäjoki, konsertti
13.7.2018 pe
Kisaranta, Kangasala
14.7.2018 la
Tangomarkkinat, Seinäjoki
18.7.2018 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
21.7.2018 la
Ruokotaipaleen lava, Puumala
28.7.2018 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
3.8.2018 pe
Kisaranta, Kangasala, televisiointi
5.8.2018 su
Kyllikinranta, Iisalmi
8.8.2018 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
11.8.2018 la
Rokua Health & Spa, Utajärvi
18.8.2018 la
Ämyri, Somero
25.8.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
14.9.2018 pe
Pyrkivä, Turku
21.9.2018 pe
Tuiskula, Nivala
22.9.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
29.9.2018 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
6.10.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta, avajaiset
20.10.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
27.10.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
2.11.2018 pe
Teeriharju, Somero
3.11.2018 la
Alavieskan Viri, Alavieska
10.11.2018 la
Kartano Kievari, Äänekoski
11.11.2018 su
Kisakaari, Mikkeli
17.11.2018 la
Pesäkallio, Lahti
24.11.2018 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
1.12.2018 la
Mietoisten mms-talo, Mynämäki
5.12.2018 ke
Valtatie 2, Harjavalta
14.12.2018 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
15.12.2018 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
25.12.2018 ti joulupäivä
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
26.12.2018 ke tapaninpäivä
M/S Baltic Princess
29.12.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
30.12.2018 su
Silja Europa
1.1.2019 ti uudenvuodenpäivä
Silja Europa
2.1.2019 ke
Silja Europa
5.1.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
23.1.2019 ke
M/S Baltic Princess
1.2.2019 pe
Ravintola Punainen kukko, Pori
2.2.2019 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
9.2.2019 la
Pesäkallio, Lahti
23.2.2019 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
24.2.2019 su
M/S Baltic Princess
25.2.2019 ma
M/S Baltic Princess
26.2.2019 ti
M/S Baltic Princess
27.2.2019 ke
M/S Baltic Princess
9.3.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.3.2019 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
19.3.2019 ti
Viking Amorella
24.3.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
29.3.2019 pe
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
30.3.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
14.4.2019 su
Kalliohovi, Loimaa
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
20.4.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
21.4.2019 su pääsiäinen
Kisakaari, Mikkeli
30.4.2019 ti vapunaatto
Riutanharju, Riihimäki, avajaiset
4.5.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
18.5.2019 la
Syvälahti, Kangasniemi
29.5.2019 ke
Hangan lava, Hankasalmi
2.6.2019 su
Kolmilammi, Hausjärvi
7.6.2019 pe
Esakallio, Somero
8.6.2019 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
15.6.2019 la
Tirvan lava, Kouvola
21.6.2019 pe juhannusaatto
Vuonislahden lava, Lieksa
22.6.2019 la juhannuspäivä
Vehmassalmen tanssipaviljonki, Vehmaa
26.6.2019 ke
Särkkä, Punkalaidun
5.7.2019 pe
Kallioniemi, Kouvola
7.7.2019 su
Kyllikinranta, Iisalmi
8.7.2019 ma
Kauppilan lato, Salo
10.7.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
11.7.2019 to
Tangomarkkinat, Seinäjoki
12.7.2019 pe
Tangomarkkinat, Seinäjoki
13.7.2019 la
Tangomarkkinat, Seinäjoki
19.7.2019 pe
Valasranta, Pöytyä
20.7.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
21.7.2019 su
Ali-Tuomolan makasiini, Tammela
23.7.2019 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
24.7.2019 ke
Kisapirtti, Parikkala
25.7.2019 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
26.7.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
27.7.2019 la
Halkosaari, Lappajärvi
28.7.2019 su
Tirvan lava, Kouvola
30.7.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
31.7.2019 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
2.8.2019 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
3.8.2019 la
Luhurikan lava, Lapua
4.8.2019 su
Mäntymäen lava, Orimattila
5.8.2019 ma
Petäjoen paviljonki, Loimaa
6.8.2019 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
7.8.2019 ke
Nurmaan lava, Mäntyharju
9.8.2019 pe
Kajasteen lava, Nurmes
10.8.2019 la
Ilveskasino, Kuopio
11.8.2019 su
Välijoen lava, Savitaipale
13.8.2019 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
15.8.2019 to
Yppärin Merimaja, Pyhäjoki
16.8.2019 pe
Jormuan lava, Kajaani
17.8.2019 la
Kiikoisten seurantalo, Sastamala
20.8.2019 ti
Hangan lava, Hankasalmi
21.8.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
22.8.2019 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
23.8.2019 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
24.8.2019 la
Hämyslava, Nokia
28.8.2019 ke
Tampsan lava, Kotka
30.8.2019 pe
Krouvin lava, Hartola
31.8.2019 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
3.9.2019 ti
M/S Finlandia
7.9.2019 la
Valasranta, Pöytyä
11.9.2019 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
14.9.2019 la
Syvälahti, Kangasniemi
15.9.2019 su
Silja Serenade
16.9.2019 ma
Silja Serenade
20.9.2019 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
21.9.2019 la
Aronkeidas, Kauhajoki
28.9.2019 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
25.10.2019 pe
Imatran kylpylä, Imatra
29.10.2019 ti
M/S Baltic Princess
30.10.2019 ke
M/S Baltic Princess
1.11.2019 pe
Tuiskula, Nivala
2.11.2019 la
Alavieskan Viri, Alavieska
8.11.2019 pe
Teeriharju, Somero
9.11.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
13.11.2019 ke
Viking Amorella
16.11.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
17.11.2019 su
Viking Mariella
18.11.2019 ma
Viking Mariella
23.11.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
26.11.2019 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
29.11.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
30.11.2019 la
Metsälinna, Akaa
7.12.2019 la
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
13.12.2019 pe
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
14.12.2019 la
Aronkeidas, Kauhajoki
24.12.2019 ti jouluaatto
M/S Baltic Princess
25.12.2019 ke joulupäivä
M/S Baltic Princess
4.1.2020 la
Alavieskan Viri, Alavieska
5.1.2020 su
Kisakaari, Mikkeli
18.1.2020 la
Auran nuortentalo, Aura
1.2.2020 la
Liikuntakeskus Vesileppis, Leppävirta
6.3.2020 pe
Pyrkivä, Turku
7.3.2020 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo, Savitaipale
10.3.2020 ti
Viking Amorella
24.3.2020 ti
M/S Baltic Princess
25.3.2020 ke
M/S Baltic Princess
20.5.2020 ke
Viking XPRS
21.5.2020 to helatorstai
Viking XPRS
7.8.2020 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
8.8.2020 la
Valasranta, Pöytyä
13.8.2020 to
Littoisten lava, Kaarina
15.8.2020 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
22.8.2020 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
4.9.2020 pe
Hangan lava, Hankasalmi, pttjiset
5.9.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
16.10.2020 pe
Pyrkivä, Turku
7.7.2021 ke
Särkkä, Punkalaidun
8.7.2021 to
Littoisten lava, Kaarina
14.8.2021 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
28.8.2021 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
1.10.2021 pe
Esakallio, Somero
27.11.2021 la
Limingan ns, Liminka
18.12.2021 la
Auran nuortentalo, Aura
8.6.2022 ke
Särkkä, Punkalaidun