In The Mood

27.10.2006 pe
Ravintola Kruuna ja Klaava (Akaa)
3.11.2006 pe
Ravintola Ananova (Urjala)
4.11.2006 la
Ravintola Isabella (Hämeenkyrö)
11.11.2006 la
Ravintola Monttu (Pori)
2.12.2006 la
Satulinna (Parola, Hattula)
15.12.2006 pe
Hotelli Pumpulienkeli (Forssa)
16.12.2006 la
Ravintola Paradise Garden (Salo)
6.1.2007 la
Satulinna (Parola, Hattula)
27.1.2007 la
yksityistilaisuus (Nurmijärvi)
2.2.2007 pe
Ravintola Ananova (Urjala)
10.3.2007 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
14.4.2007 la
Ravintola Kruuna ja Klaava (Akaa)
2.6.2007 la
Kirjaslammen lava
16.6.2007 la
Jokiniemen suuli (Humppila)
22.6.2007 pe juhannusaatto
Kauniston lato (Urjalankylä, Urjala)
23.6.2007 la juhannuspäivä
Kyröskosken lava (Kyröskoski, Hämeenkyrö)
30.6.2007 la
yksityistilaisuus (Huittinen)
7.7.2007 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
13.7.2007 pe
Hotelli Waltikka (Valkeakoski)
14.7.2007 la
yksityistilaisuus (Äänekoski)
18.7.2007 ke
Särkkä (Punkalaidun)
27.7.2007 pe
Rodeo Bar (Urjala)
1.8.2007 ke
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
3.8.2007 pe
Menosten lava (Urjala)
4.8.2007 la
yksityistilaisuus (Urjala)
10.8.2007 pe
Honkolan lava (Honkola, Urjala)
11.8.2007 la
Ravintola Paradise Garden (Salo)
18.8.2007 la
yksityistilaisuus (Humppila)
21.9.2007 pe
yksityistilaisuus (Janakkala)
5.10.2007 pe
Ravintola Everton (Akaa)
1.3.2008 la
Valtatie 2
21.3.2008 pe pitkäperjantai
Ravintola Status (Forssa)
11.4.2008 pe
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
25.4.2008 pe
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
7.6.2008 la
Kirjaslammen lava
20.6.2008 pe juhannusaatto
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
28.6.2008 la
Taidekeskus Taarasti (Nastola, Lahti)
2.7.2008 ke
Särkkä (Punkalaidun)
12.7.2008 la
Äänekoski
3.10.2008 pe
Alex Park Hotel (Lahti)
14.2.2009 la ystävänpäivä
Pesäkallio (Lahti)
27.4.2009 ma
Ikaalisten kylpylä
30.4.2009 to vapunaatto
Käenkoskikeskus (Parkano)
2.5.2009 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
30.5.2009 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
6.6.2009 la
Kirjaslammen lava
12.6.2009 pe
Ravintola Seurahuone (Ulvila)
13.6.2009 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
14.6.2009 su
Viking Isabella
15.6.2009 ma
Viking Isabella
16.6.2009 ti
Viking Isabella
17.6.2009 ke
Viking Isabella
19.6.2009 pe juhannusaatto
Kauniston lato (Urjalankylä, Urjala)
20.6.2009 la juhannuspäivä
Hotelli Kuninkaanhovi (Kankaanpää)
27.6.2009 la
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
28.6.2009 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
5.7.2009 su
Aitoon Honkala (Aitoo, Pälkäne)
8.8.2009 la
Kauniston lato (Urjalankylä, Urjala)
15.8.2009 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
22.8.2009 la
Tulenliekki
26.8.2009 ke
Särkkä (Punkalaidun)
29.8.2009 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
25.9.2009 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
26.9.2009 la
Satulinna (Parola, Hattula)
3.10.2009 la
Pesäkallio (Lahti)
22.10.2009 to
Hotelli Cumulus (Seinäjoki)
24.10.2009 la
Hotelli Vaakuna (Pori)
6.11.2009 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
14.11.2009 la
Valtatie 2
27.11.2009 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
28.11.2009 la
Ikaalisten kylpylä
4.12.2009 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
18.12.2009 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
19.12.2009 la
Satulinna (Parola, Hattula)
26.12.2009 la tapaninpäivä
Auran nuortentalo
27.12.2009 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
31.12.2009 to uudenvuodenaatto
Satulinna (Parola, Hattula)
1.1.2010 pe uudenvuodenpäivä
Ravintola Hämeensilta (Tampere)
16.1.2010 la
Pesäkallio (Lahti)
19.1.2010 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
22.1.2010 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
7.2.2010 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
12.2.2010 pe
Orimattilan Kehräämö
26.2.2010 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
27.2.2010 la
Satulinna (Parola, Hattula)
12.3.2010 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
21.3.2010 su
Kerhola (Nokia)
27.3.2010 la
Satulinna (Parola, Hattula)
3.4.2010 la
Valtatie 2
9.4.2010 pe
Finlandia Hotel Kurikka (Kurikka)
10.4.2010 la
Auran nuortentalo
30.4.2010 pe vapunaatto
Satulinna (Parola, Hattula)
1.5.2010 la vapunpäivä
Valtatie 2
2.5.2010 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
8.5.2010 la
Pesäkallio (Lahti)
12.5.2010 ke
Satulinna (Parola, Hattula)
13.5.2010 to helatorstai
Satulinna (Parola, Hattula)
15.5.2010 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
22.5.2010 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
5.6.2010 la
Kirjaslammen lava
12.6.2010 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
26.6.2010 la
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
27.6.2010 su
Kolmilammi (Ryttylä, Hausjärvi)
30.6.2010 ke
Syvälahti
3.7.2010 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
9.7.2010 pe
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
10.7.2010 la
Hietasaaren Tanssimajakka (Hietasaari, Oulu)
13.7.2010 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
16.7.2010 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
17.7.2010 la
Kylpylähotelli Rauhalahti
20.7.2010 ti
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
24.7.2010 la
Särkkä (Punkalaidun)
25.7.2010 su
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
31.7.2010 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
17.8.2010 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
22.8.2010 su
Kolmilammi (Ryttylä, Hausjärvi)
26.8.2010 to
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
28.8.2010 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
4.9.2010 la
Konsu (Tampere)
5.9.2010 su
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
11.9.2010 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
18.9.2010 la
Mäntsälän lava
26.9.2010 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
1.10.2010 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
2.10.2010 la
Pesäkallio (Lahti)
23.10.2010 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
26.10.2010 ti
Hotelli Hiittenharju
28.10.2010 to
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
29.10.2010 pe
Ravintola Koskenranta
12.11.2010 pe
Ravintola Koskenranta
13.11.2010 la
Auran nuortentalo
19.11.2010 pe
Ravintola Kruuna ja Klaava (Akaa)
20.11.2010 la
Alex Park Hotel (Lahti)
4.12.2010 la
Ikaalisten kylpylä
5.12.2010 su
Ikaalisten kylpylä
11.12.2010 la
Auran nuortentalo
31.12.2010 pe uudenvuodenaatto
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
5.1.2011 ke
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
7.1.2011 pe
Ravintola Koskenranta
3.2.2011 to
Imatran kylpylä
4.2.2011 pe
Tanssikrouvi
10.2.2011 to
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
12.2.2011 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
26.2.2011 la
Auran nuortentalo
18.3.2011 pe
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
26.3.2011 la
Konsu (Tampere)
2.4.2011 la
Ikaalisten kylpylä
9.4.2011 la
Kuntotalo (Kouvola)
16.4.2011 la
yksityistilaisuus (Lempäälä)
29.4.2011 pe
Tulenliekki
5.5.2011 to
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
6.5.2011 pe
Ravintola Shamrock (Vantaa)
7.5.2011 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
10.5.2011 ti
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
14.5.2011 la
Mäntsälän lava
17.5.2011 ti
Hotelli Hiittenharju
20.5.2011 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
27.5.2011 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
1.6.2011 ke
Särkkä (Punkalaidun)
3.6.2011 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
4.6.2011 la
Kirjaslammen lava
9.6.2011 to
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
10.6.2011 pe
Esakallio
11.6.2011 la
Ikaalisten kylpylä
17.6.2011 pe
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
19.6.2011 su
Viking Amorella
20.6.2011 ma
Viking Amorella
21.6.2011 ti
Viking Amorella
22.6.2011 ke
Viking Amorella
24.6.2011 pe juhannusaatto
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
25.6.2011 la juhannuspäivä
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
29.6.2011 ke
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
2.7.2011 la
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
5.7.2011 ti
Hotelli Hiittenharju
6.7.2011 ke
Tulenliekki
8.7.2011 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
9.7.2011 la
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
10.7.2011 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
15.7.2011 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
16.7.2011 la
Narvan lava (Narva, Vesilahti)
19.7.2011 ti
Mäntsälän lava
22.7.2011 pe
Uittamo paviljonki (Turku)
27.7.2011 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
28.7.2011 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
30.7.2011 la
Hotelli Joutsenlampi (Joutsa)
31.7.2011 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
6.8.2011 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
13.8.2011 la
Kauniston lato (Urjalankylä, Urjala)
19.8.2011 pe
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
20.8.2011 la
Syvälahti
26.8.2011 pe
Ravintola Viljos (Äänekoski)
27.8.2011 la
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
3.9.2011 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
6.9.2011 ti
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
9.9.2011 pe
yksityistilaisuus (Sotkamo)
10.9.2011 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
13.9.2011 ti
Hotelli Hiittenharju
14.9.2011 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
17.9.2011 la
Konsu (Tampere)
24.9.2011 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
1.10.2011 la
Auran nuortentalo
15.10.2011 la
Haapamäen Suoja
21.10.2011 pe
Vartiola (Punkalaidun)
29.10.2011 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
4.11.2011 pe
Naantalin kylpylä
5.11.2011 la
Naantalin kylpylä
25.11.2011 pe
Rokua Health & Spa
26.11.2011 la
Ikaalisten kylpylä
2.12.2011 pe
Hotelli Aquarius (Uusikaupunki)
3.12.2011 la
yksityistilaisuus (Eura)
10.12.2011 la
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
31.12.2011 la uudenvuodenaatto
Hotelli Keurusselkä
6.1.2012 pe
Tanssikrouvi
13.1.2012 pe
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
19.1.2012 to
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
28.1.2012 la
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
12.2.2012 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
25.2.2012 la
Auran nuortentalo
3.3.2012 la
Haapamäen Suoja
9.3.2012 pe
Vartiola (Punkalaidun)
24.3.2012 la
Tanhuhovi (Lohja)
29.3.2012 to
Ravintola Galax (Turku)
31.3.2012 la
Konsu (Tampere)
6.4.2012 pe pitkäperjantai
Teeriharju
7.4.2012 la
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
10.4.2012 ti
Hotelli Hiittenharju
13.4.2012 pe
Naantalin kylpylä
14.4.2012 la
Naantalin kylpylä
27.4.2012 pe
Esakallio
28.4.2012 la
Haapamäen Suoja
30.4.2012 ma vapunaatto
Huvilintu (Raisio)
4.5.2012 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
5.5.2012 la
Ravintola Galax (Turku)
12.5.2012 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
16.5.2012 ke
Särkkä (Punkalaidun)
18.5.2012 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
25.5.2012 pe
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)
27.5.2012 su helluntai
Tirvan lava (Tirva, Kouvola)
2.6.2012 la
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
9.6.2012 la
Mäntsälän lava
15.6.2012 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
16.6.2012 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
17.6.2012 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
22.6.2012 pe juhannusaatto
Tanhuhovi (Lohja)
23.6.2012 la juhannuspäivä
Tulenliekki
28.6.2012 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
30.6.2012 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
3.7.2012 ti
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
4.7.2012 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
7.7.2012 la
Syvälahti
13.7.2012 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
14.7.2012 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
21.7.2012 la
Kirjaslammen lava
27.7.2012 pe
Talviaisten VPK:n lava (Talviainen, Orivesi)
28.7.2012 la
Mäntsälän lava
29.7.2012 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
1.8.2012 ke
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
2.8.2012 to
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
4.8.2012 la
Hirvelä (Sippola, Kouvola)
11.8.2012 la
Turkian lava (Turkia, Hamina)
17.8.2012 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
18.8.2012 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
19.8.2012 su
Uittamo paviljonki (Turku)
24.8.2012 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
25.8.2012 la
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
1.9.2012 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
13.9.2012 to
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
15.9.2012 la
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
20.9.2012 to
M/S Nordlandia
21.9.2012 pe
Tanssikrouvi
26.9.2012 ke
Esakallio
6.10.2012 la
Auran nuortentalo
27.10.2012 la
Konsu (Tampere)
2.11.2012 pe
Vartiola (Punkalaidun)
3.11.2012 la
Haapamäen Suoja
9.11.2012 pe
Naantalin kylpylä
17.11.2012 la
Tanhuhovi (Lohja)
22.11.2012 to
Turku
25.11.2012 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
29.11.2012 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
8.12.2012 la
Ikaalisten kylpylä
13.12.2012 to
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
15.12.2012 la
Kuntotalo (Kouvola)
28.12.2012 pe
Teeriharju
29.12.2012 la
Silja Europa
30.12.2012 su
Silja Europa
1.1.2013 ti uudenvuodenpäivä
M/S Baltic Princess
2.1.2013 ke
M/S Baltic Princess
5.1.2013 la
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
19.1.2013 la
Kylpylähotelli Rauhalahti
2.2.2013 la
Auran nuortentalo
16.2.2013 la
Ikaalisten kylpylä
2.3.2013 la
Haapamäen Suoja
9.3.2013 la
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
15.3.2013 pe
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
16.3.2013 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
29.3.2013 pe pitkäperjantai
Teeriharju
31.3.2013 su pääsiäinen
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
12.4.2013 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
20.4.2013 la
Tanhuhovi (Lohja)
25.4.2013 to
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
26.4.2013 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
27.4.2013 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
4.5.2013 la
Huvilintu (Raisio)
22.5.2013 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
25.5.2013 la
M/S Baltic Princess
26.5.2013 su
M/S Baltic Princess
27.5.2013 ma
M/S Baltic Princess
28.5.2013 ti
M/S Baltic Princess
31.5.2013 pe
Naantali
1.6.2013 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
7.6.2013 pe
Ikaalisten kylpylä
8.6.2013 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
15.6.2013 la
Syvälahti
18.6.2013 ti
Hotelli Hiittenharju
21.6.2013 pe juhannusaatto
Käenkoskikeskus (Parkano)
22.6.2013 la juhannuspäivä
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
23.6.2013 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
6.7.2013 la
Nightclub Tähti (Tampere)
12.7.2013 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
13.7.2013 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
20.7.2013 la
Tanhuhovi (Lohja)
21.7.2013 su
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
26.7.2013 pe
Leirintäalue (Äänekoski)
27.7.2013 la
Liperin lava
31.7.2013 ke
Särkkä (Punkalaidun)
2.8.2013 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
3.8.2013 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
4.8.2013 su
Silja Europa
5.8.2013 ma
Silja Europa
6.8.2013 ti
Silja Europa
10.8.2013 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
12.8.2013 ma
Silja Europa
13.8.2013 ti
Silja Europa
14.8.2013 ke
Silja Europa
16.8.2013 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
17.8.2013 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
23.8.2013 pe
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
24.8.2013 la
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
30.8.2013 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
31.8.2013 la
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
1.9.2013 su
Uittamo paviljonki (Turku)
7.9.2013 la
M/S Baltic Princess
8.9.2013 su
M/S Baltic Princess
13.9.2013 pe
Naantali
14.9.2013 la
Esakallio
19.9.2013 to
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
5.10.2013 la
M/S Baltic Princess
6.10.2013 su
M/S Baltic Princess
9.10.2013 ke
Esakallio
12.10.2013 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
16.10.2013 ke
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
19.10.2013 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
20.10.2013 su
Airakselan seurantalo (Airaksela, Kuopio)
23.10.2013 ke
Silja Europa
26.10.2013 la
Tanhuhovi (Lohja)
16.11.2013 la
Härmän Kylpylä (Kauhava)
23.11.2013 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
29.11.2013 pe
Teeriharju
5.12.2013 to
Kylpylähotelli Rauhalahti
7.12.2013 la
Kuntotalo (Kouvola)
8.12.2013 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
11.12.2013 ke
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
14.12.2013 la
Haapamäen Suoja
26.12.2013 to tapaninpäivä
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
28.12.2013 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
4.1.2014 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
24.1.2014 pe
Teeriharju
7.2.2014 pe
Tanssikrouvi
8.2.2014 la
Kärsämäen Kataja
19.2.2014 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
22.2.2014 la
Haapamäen Suoja
23.2.2014 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
4.3.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
8.3.2014 la naisten päivä
Tyrnävän seurojentalo
27.3.2014 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
29.3.2014 la
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
5.4.2014 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
11.4.2014 pe
Lallintalo (Yttilä, Köyliö, Säkylä)
12.4.2014 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
30.4.2014 ke vapunaatto
Mäntsälän lava
3.5.2014 la
Huvilintu (Raisio)
24.5.2014 la
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
31.5.2014 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
4.6.2014 ke
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
6.6.2014 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
14.6.2014 la
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
20.6.2014 pe juhannusaatto
Ämyri (Somerniemi, Somero)
21.6.2014 la juhannuspäivä
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
28.6.2014 la
Mäntsälän lava
4.7.2014 pe
Huhdin Vilpola (Urjala as, Urjala)
5.7.2014 la
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
6.7.2014 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
8.7.2014 ti
Hotelli Hiittenharju
9.7.2014 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
11.7.2014 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
12.7.2014 la
Äänekoski
13.7.2014 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
16.7.2014 ke
Särkkä (Punkalaidun)
19.7.2014 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
25.7.2014 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
26.7.2014 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
27.7.2014 su
Rämsöö (Vesilahti)
30.7.2014 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
1.8.2014 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
9.8.2014 la
Mäntsälän lava
15.8.2014 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
16.8.2014 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
19.8.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
23.8.2014 la
Kirjaslammen lava
30.8.2014 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
6.9.2014 la
Syvälahti
12.9.2014 pe
Nightclub Tähti (Tampere)
13.9.2014 la
Rokua Health & Spa
17.9.2014 ke
M/S Baltic Princess
4.10.2014 la
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
10.10.2014 pe
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
11.10.2014 la
Kylpylähotelli Rauhalahti
12.10.2014 su
Airakselan seurantalo (Airaksela, Kuopio)
25.10.2014 la
Haapamäen Suoja
1.11.2014 la
Tanhuhovi (Lohja)
8.11.2014 la
Auran nuortentalo
15.11.2014 la
Ikaalisten kylpylä
22.11.2014 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
25.11.2014 ti
Hotelli Hiittenharju
29.11.2014 la
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
5.12.2014 pe
Tanssikrouvi
6.12.2014 la itsenäisyyspäivä
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
9.12.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
10.12.2014 ke
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
13.12.2014 la
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
21.12.2014 su
M/S Baltic Queen
22.12.2014 ma
M/S Baltic Queen
23.12.2014 ti
M/S Baltic Queen
27.12.2014 la
Kärsämäen Kataja
31.12.2014 ke uudenvuodenaatto
Merisärkän viihdekeskus
2.1.2015 pe
Teeriharju
3.1.2015 la
Lomakeskus Revontuli
11.1.2015 su
M/S Baltic Princess
12.1.2015 ma
M/S Baltic Princess
13.1.2015 ti
M/S Baltic Princess
14.1.2015 ke
M/S Baltic Princess
17.1.2015 la
Kuntotalo (Kouvola)
30.1.2015 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
31.1.2015 la
LUMO monitoimikeskus (Korso, Vantaa)
6.2.2015 pe
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
8.2.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
13.2.2015 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
14.2.2015 la ystävänpäivä
Tanhuhovi (Lohja)
17.2.2015 ti
M/S Baltic Queen
18.2.2015 ke
M/S Baltic Queen
21.2.2015 la
Haapamäen Suoja
28.2.2015 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
3.3.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
4.3.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
7.3.2015 la
Auran nuortentalo
14.3.2015 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
28.3.2015 la
LUMO monitoimikeskus (Korso, Vantaa)
3.4.2015 pe pitkäperjantai
Nightclub Tähti (Tampere)
5.4.2015 su pääsiäinen
Teeriharju
7.4.2015 ti
Hotelli Hiittenharju
11.4.2015 la
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
18.4.2015 la
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
2.5.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
9.5.2015 la
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
17.5.2015 su
M/S Baltic Queen
18.5.2015 ma
M/S Baltic Queen
19.5.2015 ti
M/S Baltic Queen
20.5.2015 ke
M/S Baltic Queen
23.5.2015 la
Lomakeskus Revontuli
30.5.2015 la
Mäntsälän lava
6.6.2015 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
13.6.2015 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
19.6.2015 pe juhannusaatto
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
20.6.2015 la juhannuspäivä
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
25.6.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
27.6.2015 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
4.7.2015 la
Savion lava (Lievestuore, Laukaa)
5.7.2015 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
8.7.2015 ke
Särkkä (Punkalaidun)
10.7.2015 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
11.7.2015 la
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
14.7.2015 ti
Liperin lava
18.7.2015 la
Maaningan kasino
21.7.2015 ti
Hangan lava
22.7.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
25.7.2015 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
28.7.2015 ti
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
1.8.2015 la
Tanhuhovi (Lohja)
5.8.2015 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
8.8.2015 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
15.8.2015 la
Syvälahti
22.8.2015 la
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
25.8.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
29.8.2015 la
Witsiälän lava (Vitsiälä, Hauho, Hämeenlinna)
1.9.2015 ti
Hotelli Hiittenharju
5.9.2015 la
Mäntsälän lava
12.9.2015 la
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
13.9.2015 su
M/S Baltic Princess
14.9.2015 ma
M/S Baltic Princess
19.9.2015 la
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
10.10.2015 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
16.10.2015 pe
Teeriharju
8.11.2015 su
M/S Baltic Queen
9.11.2015 ma
M/S Baltic Queen
14.11.2015 la
Auran nuortentalo
20.11.2015 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
21.11.2015 la
LUMO monitoimikeskus (Korso, Vantaa)
5.12.2015 la
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
19.12.2015 la
Tanhuhovi (Lohja)
20.12.2015 su
M/S Baltic Queen
21.12.2015 ma
M/S Baltic Queen
22.12.2015 ti
M/S Baltic Queen
23.12.2015 ke
M/S Baltic Queen
26.12.2015 la tapaninpäivä
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
2.1.2016 la
Haapamäen Suoja
9.1.2016 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
15.1.2016 pe
Teeriharju
17.1.2016 su
M/S Baltic Princess
18.1.2016 ma
M/S Baltic Princess
19.1.2016 ti
M/S Baltic Princess
20.1.2016 ke
M/S Baltic Princess
23.1.2016 la
Tanhuhovi (Lohja)
26.1.2016 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
29.1.2016 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
5.2.2016 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
6.2.2016 la
Kärsämäen Kataja
14.2.2016 su ystävänpäivä
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
18.2.2016 to
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
19.3.2016 la
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Kuntotalo (Kouvola)
27.3.2016 su pääsiäinen
Teeriharju
2.4.2016 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
3.4.2016 su
Silja Europa
4.4.2016 ma
Silja Europa
5.4.2016 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
15.4.2016 pe
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä)
16.4.2016 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
23.4.2016 la
Auran nuortentalo
30.4.2016 la vapunaatto
Tahkon Talvilavatanssit (Tahko, Nilsiä, Kuopio)
3.5.2016 ti
Hotelli Hiittenharju
7.5.2016 la
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
13.5.2016 pe
Tuiskula (Nivala)
14.5.2016 la
Limingan ns
20.5.2016 pe
Ravintola Rantatupa (Somero)
21.5.2016 la
Maaningan kasino
23.5.2016 ma
M/S Baltic Queen
28.5.2016 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
1.6.2016 ke
Silja Europa
2.6.2016 to
Silja Europa
3.6.2016 pe
Silja Europa
4.6.2016 la
Silja Europa
11.6.2016 la
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
17.6.2016 pe
City Pub T25 (Kauhajoki)
18.6.2016 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
23.6.2016 to
Ilmaristen lava (Ilmarinen, Lieto)
24.6.2016 pe juhannusaatto
Ämyri (Somerniemi, Somero)
25.6.2016 la juhannuspäivä
Mäntsälän lava
29.6.2016 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
1.7.2016 pe
Talviaisten VPK:n lava (Talviainen, Orivesi)
6.7.2016 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
9.7.2016 la
Savion lava (Lievestuore, Laukaa)
12.7.2016 ti
Liperin lava
15.7.2016 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
16.7.2016 la
Kirjaslammen lava
20.7.2016 ke
Särkkä (Punkalaidun)
22.7.2016 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
23.7.2016 la
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
24.7.2016 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
29.7.2016 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
30.7.2016 la
Vehkakosken rantalava (Pohjaslahti, Mänttä-Vilppula)
5.8.2016 pe
Esakallio
6.8.2016 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
7.8.2016 su
Mäntsälän lava
13.8.2016 la
Syvälahti
14.8.2016 su
M/S Baltic Princess
15.8.2016 ma
M/S Baltic Princess
16.8.2016 ti
M/S Baltic Princess
17.8.2016 ke
M/S Baltic Princess
20.8.2016 la
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
30.8.2016 ti
M/S Baltic Queen
31.8.2016 ke
M/S Baltic Queen
2.9.2016 pe
Ikaalisten kylpylä
3.9.2016 la
Witsiälän lava (Vitsiälä, Hauho, Hämeenlinna)
17.9.2016 la
Mäntsälän lava
23.9.2016 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
24.9.2016 la
Tanhuhovi (Lohja)
29.9.2016 to
Hurmio-klubi (Turku)
30.9.2016 pe
Nightclub Tähti (Jyväskylä)
1.10.2016 la
Rokua Health & Spa
2.10.2016 su
M/S Baltic Queen
3.10.2016 ma
M/S Baltic Queen
5.10.2016 ke
M/S Baltic Queen
8.10.2016 la
Nightclub Tähti (Tampere)
15.10.2016 la
Lomakeskus Revontuli
22.10.2016 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
5.11.2016 la
Nightclub Tähti (Jyväskylä)
18.11.2016 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
19.11.2016 la
Auran nuortentalo
22.11.2016 ti
M/S Baltic Princess
23.11.2016 ke
M/S Baltic Princess
25.11.2016 pe
Teeriharju
2.12.2016 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
3.12.2016 la
Kuntotalo (Kouvola)
30.12.2016 pe
Ravintola Venus Nightlife (Turku)
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Nightclub Tähti (Jyväskylä)
7.1.2017 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
14.1.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
17.1.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
21.1.2017 la
Auran nuortentalo
4.2.2017 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
5.2.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
11.2.2017 la
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
17.2.2017 pe
Imatran kylpylä
18.2.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
3.3.2017 pe
Tuiskula (Nivala)
4.3.2017 la
Haapamäen Suoja
11.3.2017 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
15.3.2017 ke
HurmioKlubi (Helsinki)
25.3.2017 la
Nightclub Tähti (Jyväskylä)
31.3.2017 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
15.4.2017 la
Nightclub Tähti (Tampere)
16.4.2017 su pääsiäinen
Teeriharju
22.4.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
25.4.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
30.4.2017 su vapunaatto
Ravintola Karrinpuomi (Ypäjä)
11.5.2017 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
13.5.2017 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
16.5.2017 ti
M/S Baltic Princess
17.5.2017 ke
M/S Baltic Princess
27.5.2017 la
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
2.6.2017 pe
Esakallio
3.6.2017 la
Kirjaslammen lava
10.6.2017 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
23.6.2017 pe juhannusaatto
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
24.6.2017 la juhannuspäivä
Nutikan lava (Rummunkylä, Lappeenranta)
1.7.2017 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
4.7.2017 ti
Mäntsälän lava
5.7.2017 ke
Särkkä (Punkalaidun)
6.7.2017 to
Maaningan kasino
8.7.2017 la
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
9.7.2017 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
14.7.2017 pe
Talviaisten VPK:n lava (Talviainen, Orivesi)
15.7.2017 la
Letkaliiteri (Rutalahti, Joutsa)
22.7.2017 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
29.7.2017 la
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
2.8.2017 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
4.8.2017 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
5.8.2017 la
Nightclub Tähti (Tampere)
12.8.2017 la
Syvälahti
18.8.2017 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
19.8.2017 la
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
26.8.2017 la
Ravintola Punainen kukko (Pori)
2.9.2017 la
Mäntsälän lava
8.9.2017 pe
Uittamo paviljonki (Turku)
23.9.2017 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
30.9.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
7.10.2017 la
Auran nuortentalo
13.10.2017 pe
Esakallio
21.10.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
29.10.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
4.11.2017 la
Haapamäen Suoja
11.11.2017 la
Alavieskan Viri
25.11.2017 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
28.11.2017 ti
HurmioKlubi (Helsinki)
1.12.2017 pe
Ravintola Kivitippu
2.12.2017 la
Helin ravintola (Heinola)
9.12.2017 la
Kari Tapio Paalupaikka
16.12.2017 la
Härmän Kylpylä (Kauhava)
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
6.1.2018 la
Rodeo Bar (Urjala)
12.1.2018 pe
Teeriharju
16.1.2018 ti
Viking Grace
17.1.2018 ke
Viking Grace
26.1.2018 pe
Ravintola Punainen kukko (Pori)
27.1.2018 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
7.2.2018 ke
Ikaalisten kylpylä
10.2.2018 la
Alavieskan Viri
16.2.2018 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
17.2.2018 la
Hotelli Malmikumpu (Outokumpu)
21.2.2018 ke
Viking XPRS
22.2.2018 to
Viking XPRS
3.3.2018 la
Auran nuortentalo
9.3.2018 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
18.3.2018 su
Orimattilan Kehräämö
21.3.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
23.3.2018 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
24.3.2018 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
1.4.2018 su pääsiäinen
Teeriharju
4.4.2018 ke
HurmioKlubi (Helsinki)
5.4.2018 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
7.4.2018 la
Viking Grace
10.4.2018 ti
Viking Mariella
11.4.2018 ke
Viking Mariella
13.4.2018 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
15.4.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
17.4.2018 ti
Viking Grace
20.4.2018 pe
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
21.4.2018 la
Äkäshotelli (Kolari)
27.4.2018 pe
Viihderavintola Las Palmas (Joensuu)
2.5.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
4.5.2018 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
5.5.2018 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
11.5.2018 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi
13.5.2018 su
M/S Baltic Princess
14.5.2018 ma
M/S Baltic Princess
19.5.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
25.5.2018 pe
Esakallio
2.6.2018 la
Kirjaslammen lava
8.6.2018 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
9.6.2018 la
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
15.6.2018 pe
Talviaisten VPK:n lava (Talviainen, Orivesi)
16.6.2018 la
Maaningan kasino
17.6.2018 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
22.6.2018 pe juhannusaatto
Mäntsälän lava
23.6.2018 la juhannuspäivä
Pistohiekan lava (Lietvesi, Puumala)
29.6.2018 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
30.6.2018 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
4.7.2018 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
6.7.2018 pe
Uittamo paviljonki (Turku)
7.7.2018 la
Kermankosken lava (Kerma, Heinävesi)
11.7.2018 ke
Särkkä (Punkalaidun)
12.7.2018 to
Linnanmäki (Helsinki)
18.7.2018 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
19.7.2018 to
Yppärin Merimaja (Yppäri, Pyhäjoki)
20.7.2018 pe
Ravintola Punainen kukko (Pori)
21.7.2018 la
Ravintola Punainen kukko (Pori)
24.7.2018 ti
Mäntsälän lava
28.7.2018 la
Huvilintu (Raisio)
3.8.2018 pe
Esakallio
4.8.2018 la
Savion lava (Lievestuore, Laukaa)
9.8.2018 to
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
18.8.2018 la
Liperin lava
21.8.2018 ti
Viking Grace
22.8.2018 ke
Viking Grace
25.8.2018 la
Syvälahti
31.8.2018 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
4.9.2018 ti
Viking Gabriella
5.9.2018 ke
Viking Gabriella
7.9.2018 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
8.9.2018 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
9.9.2018 su
Silja Europa
10.9.2018 ma
Silja Europa
15.9.2018 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
25.9.2018 ti
M/S Baltic Princess
26.9.2018 ke
M/S Baltic Princess
12.10.2018 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
13.10.2018 la
Rokua Health & Spa
19.10.2018 pe
Imatran kylpylä
20.10.2018 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
26.10.2018 pe
Kivistön työväentalo
2.11.2018 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
3.11.2018 la
Tyrnävän seurojentalo
9.11.2018 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
10.11.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka
17.11.2018 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo (Heituinlahti, Savitaipale)
24.11.2018 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
28.11.2018 ke
Viking XPRS
29.11.2018 to
Viking XPRS
1.12.2018 la
Auran nuortentalo
15.12.2018 la
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi
28.12.2018 pe
Teeriharju
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
4.1.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli)
8.1.2019 ti
Viking Gabriella
9.1.2019 ke
Viking Gabriella
18.1.2019 pe
Pyrkivä (Turku)
19.1.2019 la
Kari Tapio Paalupaikka
20.1.2019 su
Kivistön työväentalo
25.1.2019 pe
Ravintola Tähtikellari (Pori)
27.1.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
1.2.2019 pe
Tuiskula (Nivala)
2.2.2019 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
8.2.2019 pe
Rokua Health & Spa
9.2.2019 la
Ämmänsaaren työväentalo (Ämmänsaari, Suomussalmi)
16.2.2019 la
Auran nuortentalo
21.2.2019 to
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
22.2.2019 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
23.2.2019 la
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
3.3.2019 su
Silja Europa
4.3.2019 ma
Silja Europa
6.3.2019 ke
HurmioKlubi (Helsinki)
8.3.2019 pe naisten päivä
Teeriharju
9.3.2019 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
22.3.2019 pe
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
23.3.2019 la
Äkäshotelli (Kolari)
29.3.2019 pe
Ravintola Punainen kukko (Pori)
30.3.2019 la
Ravintola Punainen kukko (Pori)
31.3.2019 su
M/S Baltic Princess
1.4.2019 ma
M/S Baltic Princess
9.4.2019 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
12.4.2019 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
17.4.2019 ke
Viking XPRS
18.4.2019 to kiirastorstai
Viking XPRS
20.4.2019 la
Lomakeskus Revontuli
21.4.2019 su pääsiäinen
Esakallio
24.4.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
29.4.2019 ma
Viking Mariella
30.4.2019 ti vapunaatto
Viking Mariella
4.5.2019 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
11.5.2019 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
18.5.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
26.5.2019 su
Viking Grace
27.5.2019 ma
Viking Grace
28.5.2019 ti
Viking Grace
1.6.2019 la
Kirjaslammen lava
6.6.2019 to
Linnanmäki (Helsinki)
8.6.2019 la
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
14.6.2019 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
15.6.2019 la
Savion lava (Lievestuore, Laukaa)
20.6.2019 to
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Mäntsälän lava
22.6.2019 la juhannuspäivä
Tulenliekki
26.6.2019 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
28.6.2019 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
30.6.2019 su
Uittamo paviljonki (Turku)
4.7.2019 to
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)
5.7.2019 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
6.7.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
7.7.2019 su
Vilpola (Onkkaala, Pälkäne)
9.7.2019 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
12.7.2019 pe
Ravintola Punainen kukko (Pori)
13.7.2019 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
19.7.2019 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
20.7.2019 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
23.7.2019 ti
Mäntsälän lava
25.7.2019 to
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
27.7.2019 la
Kermankosken lava (Kerma, Heinävesi)
31.7.2019 ke
Särkkä (Punkalaidun)
1.8.2019 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
2.8.2019 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
3.8.2019 la
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)