Focus

La 27.8.2005
Laurilan lava (Marttila)
La 29.10.2005
Paijan maatilamajoitus (Ypäjä)
Ke 15.2.2006
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Su 9.4.2006
Salon VPK
Ke 24.5.2006
Laurilan lava (Marttila)
La 8.7.2006
Yksityistilaisuus (Marttila)
La 19.8.2006
Laurilan lava (Marttila)
Su 8.10.2006
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
La 4.11.2006
Mynämäen työväentalo (Tursunperä, Mynämäki)
Ke 8.11.2006
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 11.11.2006
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ke 10.1.2007
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 27.1.2007
Mynämäen työväentalo (Tursunperä, Mynämäki)
Ke 21.2.2007
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Ke 18.4.2007
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 21.4.2007
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ma 30.4.2007 vapunaatto
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
La 26.5.2007
Laurilan lava (Marttila)
La 28.7.2007
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
La 22.9.2007
Mynämäen työväentalo (Tursunperä, Mynämäki)
Ke 10.10.2007
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 22.11.2007
Turun VPK
Ke 26.12.2007 tapaninpäivä
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ke 2.1.2008
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Ke 9.1.2008
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
La 19.1.2008
Mynämäen työväentalo (Tursunperä, Mynämäki)
Su 17.2.2008
Turun VPK
To 20.3.2008 kiirastorstai
Turun VPK
Ke 26.3.2008
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 5.4.2008
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
To 24.4.2008
Turun VPK
La 20.9.2008
Laurilan lava (Marttila)
La 4.10.2008
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ke 8.10.2008
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 11.10.2008
Mynämäen työväentalo (Tursunperä, Mynämäki)
La 22.11.2008
Toejoen seurojentalo (Pori)
Ke 3.12.2008
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Su 4.1.2009
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
To 22.1.2009
Turun VPK
La 24.1.2009
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
La 7.2.2009
Kiikan nuorisotalo (Sastamala)
Ke 18.2.2009
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 26.3.2009
Turun VPK
La 18.4.2009
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 7.5.2009
Turun VPK
Pe 19.6.2009 juhannusaatto
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
La 20.6.2009 juhannuspäivä
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
Su 12.7.2009
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
La 18.7.2009
Ravani (Ulvila)
La 25.7.2009
Laurilan lava (Marttila)
La 8.8.2009
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
To 17.9.2009
Turun VPK
Su 27.9.2009
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
La 3.10.2009
Kiikan nuorisotalo (Sastamala)
La 17.10.2009
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
Ke 21.10.2009
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 24.10.2009
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
To 29.10.2009
Turun VPK
La 14.11.2009
Toejoen seurojentalo (Pori)
To 3.12.2009
Turun VPK
Pe 25.12.2009 joulupäivä
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 26.12.2009 tapaninpäivä
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 9.1.2010
Toejoen seurojentalo (Pori)
La 23.1.2010
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
To 28.1.2010
Turun VPK
To 18.2.2010
Turun VPK
Pe 2.4.2010 pitkäperjantai
T-talo (Nummenmäki, Turku)
La 3.4.2010
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Su 4.4.2010 pääsiäinen
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 8.4.2010
Turun VPK
La 24.4.2010
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
La 1.5.2010 vapunpäivä
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
Su 16.5.2010
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
La 22.5.2010
Laurilan lava (Marttila)
Pe 25.6.2010
Vojakkalan lava (Loppi)
To 1.7.2010
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
La 10.7.2010
Laurilan lava (Marttila)
Ke 14.7.2010
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
La 24.7.2010
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
La 21.8.2010
Ravani (Ulvila)
Su 3.10.2010
Pyrkivä (Turku)
To 7.10.2010
Turun VPK
Pe 8.10.2010
T-talo (Nummenmäki, Turku)
To 21.10.2010
Forssan järjestöjentalo
La 23.10.2010
Ooperi (Kortela, Rauma)
Ke 27.10.2010
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 11.11.2010
Turun VPK
La 20.11.2010
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ke 8.12.2010
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 11.12.2010
Toejoen seurojentalo (Pori)
To 16.12.2010
Turun VPK
La 25.12.2010 joulupäivä
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 1.1.2011 uudenvuodenpäivä
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ke 5.1.2011
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
Pe 7.1.2011
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Su 23.1.2011
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Ti 25.1.2011
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
La 5.2.2011
Ooperi (Kortela, Rauma)
Su 13.2.2011
Pyrkivä (Turku)
To 17.2.2011
Turun VPK
Su 20.2.2011
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
Ke 9.3.2011
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 10.3.2011
Turun VPK
La 9.4.2011
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
To 14.4.2011
Forssan järjestöjentalo
Su 17.4.2011
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Pe 29.4.2011
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Su 1.5.2011 vapunpäivä
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
To 5.5.2011
Turun VPK
La 7.5.2011
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
Pe 20.5.2011
Ruissalon kylpylä (Turku)
La 21.5.2011
Laurilan lava (Marttila)
La 11.6.2011
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
Su 19.6.2011
Uittamo paviljonki (Turku)
La 25.6.2011 juhannuspäivä
Ravani (Ulvila)
Ti 12.7.2011
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
La 16.7.2011
Vojakkalan lava (Loppi)
Pe 22.7.2011
Kirjaslammen lava (Valkeakoski)
La 23.7.2011
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
La 30.7.2011
Tortinmäen lava (Turku)
To 11.8.2011
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
La 13.8.2011
Laurilan lava (Marttila)
Su 14.8.2011
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Ke 17.8.2011
Esakallio (Somero)
Pe 19.8.2011
Ruissalon kylpylä (Turku)
Ti 13.9.2011
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
To 15.9.2011
Turun VPK
Ti 27.9.2011
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Su 2.10.2011
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
To 13.10.2011
Turun VPK
Ke 19.10.2011
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 22.10.2011
Ooperi (Kortela, Rauma)
Pe 28.10.2011
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Su 30.10.2011
Pyrkivä (Turku)
Pe 4.11.2011
Ruissalon kylpylä (Turku)
La 19.11.2011
Toejoen seurojentalo (Pori)
Pe 25.11.2011
Lomasäkylä
La 26.11.2011
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
La 3.12.2011
Yksityistilaisuus (Turku)
To 8.12.2011
Forssan järjestöjentalo
La 17.12.2011
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ma 26.12.2011 tapaninpäivä
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Pe 6.1.2012
Ruissalon kylpylä (Turku)
Pe 13.1.2012
Yksityistilaisuus (Turku)
La 14.1.2012
Yksityistilaisuus (Turku)
Su 15.1.2012
Pyrkivä (Turku)
Pe 20.1.2012
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Ti 24.1.2012
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Ke 1.2.2012
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Ti 7.2.2012
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Pe 24.2.2012
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
La 3.3.2012
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ma 5.3.2012
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ke 14.3.2012
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 15.3.2012
Forssan järjestöjentalo
Pe 30.3.2012
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
Su 1.4.2012
Salon VPK
Ti 3.4.2012
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Pe 20.4.2012
Ruissalon kylpylä (Turku)
La 21.4.2012
Toejoen seurojentalo (Pori)
Su 29.4.2012
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
La 5.5.2012
Laurilan lava (Marttila)
La 19.5.2012
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
Pe 1.6.2012
Ruissalon kylpylä (Turku)
To 7.6.2012
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
To 7.6.2012
Ruusukortteli (Turku)
To 21.6.2012
Hyrsynkulman lava (Ypäjä)
Pe 22.6.2012 juhannusaatto
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
La 23.6.2012 juhannuspäivä
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
Su 24.6.2012
Uittamo paviljonki (Turku)
La 30.6.2012
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
La 7.7.2012
Yliskallion lava (Valkama, Pyhäranta)
Ke 11.7.2012
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
La 14.7.2012
Kirjaslammen lava (Valkeakoski)
La 11.8.2012
Laurilan lava (Marttila)
La 18.8.2012
Laurilan lava (Marttila)
Su 19.8.2012
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
To 23.8.2012
Ruissalon kylpylä (Turku)
To 6.9.2012
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
La 8.9.2012
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
Pe 21.9.2012
Ruissalon kylpylä (Turku)
Su 23.9.2012
Pyrkivä (Turku)
Pe 28.9.2012
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
Ti 9.10.2012
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Ke 10.10.2012
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 11.10.2012
Ruusukortteli (Turku)
La 13.10.2012
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ti 16.10.2012
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Pe 19.10.2012
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Su 28.10.2012
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
La 3.11.2012
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
Su 4.11.2012
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
La 10.11.2012
Ooperi (Kortela, Rauma)
Ma 12.11.2012
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ma 12.11.2012
Läyliäisten Seurala (Loppi)
Pe 23.11.2012
Ruissalon kylpylä (Turku)
La 8.12.2012
Toejoen seurojentalo (Pori)
Su 9.12.2012
Pyrkivä (Turku)
Ke 26.12.2012 tapaninpäivä
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Ma 31.12.2012 uudenvuodenaatto
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
Pe 4.1.2013
T-talo (Nummenmäki, Turku)
La 5.1.2013
Humppilan seurojentalo
Pe 11.1.2013
Messukeskus (Turku)
La 12.1.2013
Messukeskus (Turku)
Ti 29.1.2013
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
La 2.2.2013
Ruissalon kylpylä (Turku)
Ke 6.2.2013
Lehmusvalkama (Turku)
To 7.2.2013
Forssan järjestöjentalo
Pe 15.2.2013
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
Su 17.2.2013
Pyrkivä (Turku)
Ti 26.2.2013
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
La 2.3.2013
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ke 6.3.2013
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 7.3.2013
Hyvinkääsali (Hyvinkää)
Ma 11.3.2013
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ma 11.3.2013
Läyliäisten Seurala (Loppi)
La 16.3.2013
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
La 30.3.2013
Toejoen seurojentalo (Pori)
Pe 12.4.2013
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Ti 16.4.2013
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
To 18.4.2013
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
Ti 23.4.2013
Lehmirannan lomakeskus (Salo)
Pe 26.4.2013
Ruissalon kylpylä (Turku)
Su 28.4.2013
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Ti 30.4.2013 vapunaatto
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
Su 5.5.2013
Pyrkivä (Turku)
Ti 7.5.2013
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
To 23.5.2013
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
La 25.5.2013
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
La 1.6.2013
Laurilan lava (Marttila)
La 8.6.2013
Vojakkalan lava (Loppi)
La 15.6.2013
Laurilan lava (Marttila)
La 22.6.2013 juhannuspäivä
Yliskallion lava (Valkama, Pyhäranta)
Ma 8.7.2013
Aitoon Honkala (Pälkäne)
To 11.7.2013
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
Ke 17.7.2013
Merimelojien maja (Helsinki)
Ke 24.7.2013
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
Ke 7.8.2013
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
La 17.8.2013
Laurilan lava (Marttila)
Su 25.8.2013
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
La 31.8.2013
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
To 19.9.2013
Forssan järjestöjentalo
Ti 24.9.2013
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Pe 27.9.2013
Ruissalon kylpylä (Turku)
Ti 1.10.2013
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Pe 4.10.2013
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Su 27.10.2013
Pyrkivä (Turku)
Pe 1.11.2013
Ruissalon kylpylä (Turku)
Ke 6.11.2013
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 9.11.2013
Ravintola Kestikara (Koski Tl)
Ma 18.11.2013
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ma 18.11.2013
Läyliäisten Seurala (Loppi)
La 23.11.2013
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
To 28.11.2013
Hyvinkääsali (Hyvinkää)
La 30.11.2013
Ruissalon kylpylä (Turku)
Pe 6.12.2013 itsenäisyyspäivä
T-talo (Nummenmäki, Turku)
La 7.12.2013
Toejoen seurojentalo (Pori)
Su 8.12.2013
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
To 26.12.2013 tapaninpäivä
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Ti 7.1.2014
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Ti 14.1.2014
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
La 18.1.2014
Aitoon Honkala (Pälkäne)
Su 19.1.2014
Pyrkivä (Turku)
La 25.1.2014
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ke 29.1.2014
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 22.2.2014
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
Su 23.2.2014
Salon VPK
To 27.2.2014
Forssan järjestöjentalo
Pe 28.2.2014
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Pe 7.3.2014
Ruissalon kylpylä (Turku)
La 8.3.2014 naisten päivä
Sampaala (Lohja)
Ke 12.3.2014
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 15.3.2014
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
To 20.3.2014
Hyvinkääsali (Hyvinkää)
La 22.3.2014
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
Ma 24.3.2014
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ma 24.3.2014
Läyliäisten Seurala (Loppi)
La 5.4.2014
Toejoen seurojentalo (Pori)
Ti 8.4.2014
Lehmusvalkama (Turku)
Su 13.4.2014
Pyrkivä (Turku)
Pe 18.4.2014 pitkäperjantai
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Su 20.4.2014 pääsiäinen
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Pe 25.4.2014
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
La 3.5.2014
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
La 10.5.2014
Laurilan lava (Marttila)
Ti 13.5.2014
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Pe 23.5.2014
Ruissalon kylpylä (Turku)
La 24.5.2014
Esakallio (Somero)
La 7.6.2014
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
La 14.6.2014
Laurilan lava (Marttila)
Pe 20.6.2014 juhannusaatto
Vojakkalan lava (Loppi)
La 21.6.2014 juhannuspäivä
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
Ke 2.7.2014
Esakallio (Somero)
To 3.7.2014
Mäntymäen lava (Orimattila)
Ma 7.7.2014
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
Ke 9.7.2014
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
Su 13.7.2014
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
Ke 16.7.2014
Merimelojien maja (Helsinki)
La 19.7.2014
Onkemäen suuli (Vesilahti)
Su 20.7.2014
Uittamo paviljonki (Turku)
Pe 8.8.2014
Hyrsynkulman lava (Ypäjä)
Ke 13.8.2014
Esakallio (Somero)
La 16.8.2014
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
La 23.8.2014
Laurilan lava (Marttila)
La 30.8.2014
Laurilan lava (Marttila)
Pe 5.9.2014
Yksityistilaisuus (Naantali)
La 6.9.2014
Ravintola Kestikara (Koski Tl)
Pe 12.9.2014
Ruissalon kylpylä (Turku)
Ti 23.9.2014
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Pe 26.9.2014
T-talo (Nummenmäki, Turku)
La 27.9.2014
Laurilan lava (Marttila)
Su 28.9.2014
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
La 11.10.2014
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ma 13.10.2014
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ma 13.10.2014
Läyliäisten Seurala (Loppi)
Ke 15.10.2014
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 16.10.2014
Forssan järjestöjentalo
Su 19.10.2014
Pyrkivä (Turku)
La 25.10.2014
Sampaala (Lohja)
Su 26.10.2014
Salon VPK
La 1.11.2014
Ruissalon kylpylä (Turku)
Ti 18.11.2014
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Pe 21.11.2014
Ruissalon kylpylä (Turku)
Pe 12.12.2014
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Pe 26.12.2014 tapaninpäivä
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 27.12.2014
Toejoen seurojentalo (Pori)
Ke 31.12.2014 uudenvuodenaatto
Salon VPK
Su 11.1.2015
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
La 17.1.2015
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Pe 30.1.2015
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Ti 3.2.2015
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Ke 4.2.2015
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 12.2.2015
Forssan järjestöjentalo
Pe 13.2.2015
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
Ke 18.2.2015
Tanhuhovi (Lohja)
La 21.2.2015
Ooperi (Kortela, Rauma)
Su 22.2.2015
Salon VPK
To 5.3.2015
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit
Pe 6.3.2015
Ruissalon kylpylä (Turku)
La 21.3.2015
Sampaala (Lohja)
La 28.3.2015
Toejoen seurojentalo (Pori)
Pe 3.4.2015 pitkäperjantai
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
Ke 8.4.2015
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Pe 10.4.2015
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Ma 13.4.2015
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ma 13.4.2015
Läyliäisten Seurala (Loppi)
Su 26.4.2015
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
To 30.4.2015 vapunaatto
Ruissalon kylpylä (Turku)
Su 3.5.2015
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
La 9.5.2015
Ruissalon kylpylä (Turku)
Ti 12.5.2015
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Ke 13.5.2015
Laurilan lava (Marttila)
La 16.5.2015
Honkala (Säkylä)
La 23.5.2015
Laurilan lava (Marttila)
Ke 27.5.2015
Esakallio (Somero)
Pe 19.6.2015 juhannusaatto
Vojakkalan lava (Loppi)
Su 21.6.2015
Uittamo paviljonki (Turku)
La 4.7.2015
Onkemäen suuli (Vesilahti)
Ke 8.7.2015
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
La 11.7.2015
Ravintola Kestikara (Koski Tl)
Ke 15.7.2015
Merimelojien maja (Helsinki)
To 16.7.2015
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
La 18.7.2015
Honkala (Säkylä)
La 25.7.2015
Tortinmäen lava (Turku)
Ti 28.7.2015
Liljan patsas (Turku)
Ti 28.7.2015
Runosmäen vanhainkoti (Turku)
Pe 7.8.2015
Ruissalon kylpylä (Turku)
Ti 11.8.2015
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Ke 12.8.2015
Esakallio (Somero)
Pe 21.8.2015
Hyrsynkulman lava (Ypäjä)
La 29.8.2015
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
Pe 18.9.2015
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
La 26.9.2015
Laurilan lava (Marttila)
La 10.10.2015
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ti 13.10.2015
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Su 18.10.2015
Pyrkivä (Turku)
La 24.10.2015
Toejoen seurojentalo (Pori)
Ma 2.11.2015
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ma 2.11.2015
Läyliäisten Seurala (Loppi)
Ke 4.11.2015
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 12.11.2015
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit
Ti 17.11.2015
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Pe 20.11.2015
T-talo (Nummenmäki, Turku)
La 21.11.2015
Ooperi (Kortela, Rauma)
Su 22.11.2015
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Ti 24.11.2015
Tanhuhovi (Lohja)
Ti 8.12.2015
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Su 13.12.2015
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
La 26.12.2015 tapaninpäivä
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 31.12.2015 uudenvuodenaatto
Turun VPK
La 2.1.2016
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Pe 15.1.2016
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
Su 17.1.2016
Pyrkivä (Turku)
To 21.1.2016
Forssan järjestöjentalo
Ti 26.1.2016
Tanhuhovi (Lohja)
To 28.1.2016
Orimattilan Kehräämö
Ma 8.2.2016
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ma 8.2.2016
Läyliäisten Seurala (Loppi)
Pe 12.2.2016
T-talo (Nummenmäki, Turku)
La 13.2.2016
Toejoen seurojentalo (Pori)
La 27.2.2016
Ruissalon kylpylä (Turku)
Ti 15.3.2016
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
La 19.3.2016
Ruissalon kylpylä (Turku)
Ke 23.3.2016
Teeriharju (Häntälä, Somero)
To 24.3.2016 kiirastorstai
Orimattilan Kehräämö
La 2.4.2016
Hotelli Päiväkumpu (Lohja)
Ti 5.4.2016
Tanhuhovi (Lohja)
To 7.4.2016
Hyvinkään järjestötalo
Su 10.4.2016
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Su 17.4.2016
Pyrkivä (Turku)
La 30.4.2016 vapunaatto
Laurilan lava (Marttila)
La 7.5.2016
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
La 14.5.2016
Toejoen seurojentalo (Pori)
La 21.5.2016
Ruissalon kylpylä (Turku)
La 28.5.2016
Laurilan lava (Marttila)
Pe 24.6.2016 juhannusaatto
Vojakkalan lava (Loppi)
La 25.6.2016 juhannuspäivä
Yliskallion lava (Valkama, Pyhäranta)
Su 26.6.2016
Uittamo paviljonki (Turku)
Ke 6.7.2016
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
La 9.7.2016
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
Ti 12.7.2016
Runosmäen vanhainkoti (Turku)
Ke 13.7.2016
Esakallio (Somero)
To 14.7.2016
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
La 16.7.2016
Tortinmäen lava (Turku)
Ma 18.7.2016
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Ke 20.7.2016
Merimelojien maja (Helsinki)
To 21.7.2016
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
La 23.7.2016
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
La 30.7.2016
Onkemäen suuli (Vesilahti)
La 20.8.2016
Alastaron nuorisolava (Loimaa)
La 27.8.2016
Laurilan lava (Marttila)
Su 4.9.2016
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
Pe 9.9.2016
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
La 10.9.2016
Laurilan lava (Marttila)
Su 11.9.2016
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
La 17.9.2016
Naantalin kylpylä
Ti 20.9.2016
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Ma 3.10.2016
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ma 3.10.2016
Läyliäisten Seurala (Loppi)
Su 9.10.2016
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Pe 14.10.2016
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Su 16.10.2016
Pyrkivä (Turku)
La 22.10.2016
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Su 23.10.2016
Salon VPK
To 27.10.2016
Forssan järjestöjentalo
Ke 2.11.2016
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Ti 8.11.2016
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Pe 16.12.2016
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Ma 26.12.2016 tapaninpäivä
Orimattilan Kehräämö
La 31.12.2016 uudenvuodenaatto
Turun VPK
Su 1.1.2017 uudenvuodenpäivä
Pyrkivä (Turku)
Ke 11.1.2017
Teeriharju (Häntälä, Somero)
La 14.1.2017
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Pe 20.1.2017
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
La 21.1.2017
Tanhuhovi (Lohja)
To 26.1.2017
Hyvinkään järjestötalo
Ma 20.2.2017
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ma 20.2.2017
Läyliäisten Seurala (Loppi)
Pe 24.2.2017
T-talo (Nummenmäki, Turku)
To 2.3.2017
Orimattilan Kehräämö
To 9.3.2017
Forssan järjestöjentalo
Ti 14.3.2017
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
La 18.3.2017
Hotelli Päiväkumpu (Lohja)
Su 19.3.2017
Pyrkivä (Turku)
La 25.3.2017
Ooperi (Kortela, Rauma)
Su 26.3.2017
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Ti 4.4.2017
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Pe 14.4.2017 pitkäperjantai
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Su 23.4.2017
Kuumola (Turenki, Janakkala)
La 6.5.2017
Laurilan lava (Marttila)
La 20.5.2017
Laurilan lava (Marttila)
La 10.6.2017
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
Pe 23.6.2017 juhannusaatto
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
La 24.6.2017 juhannuspäivä
Vojakkalan lava (Loppi)
Ke 12.7.2017
Esakallio (Somero)
Ke 12.7.2017
Esakallio (Somero)
La 15.7.2017
Laurilan lava (Marttila)
Ti 18.7.2017
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Ke 19.7.2017
Merimelojien maja (Helsinki)
La 22.7.2017
Salakallio (Salo)
Ti 5.9.2017
Aavehalli (Vierumäki, Heinola)
La 16.9.2017
Laurilan lava (Marttila)
Pe 22.9.2017
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
Ma 9.10.2017
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
Ma 9.10.2017
Läyliäisten Seurala (Loppi)
Ti 10.10.2017
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Pe 13.10.2017
T-talo (Nummenmäki, Turku)
Su 15.10.2017
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Ti 17.10.2017
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
To 19.10.2017
Orimattilan Kehräämö
To 19.10.2017
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit
La 21.10.2017
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ke 25.10.2017
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Su 29.10.2017
Pyrkivä (Turku)
La 4.11.2017
Toejoen seurojentalo (Pori)
To 9.11.2017
Forssan järjestöjentalo
La 25.11.2017
Urheilutalo (Ruovesi)
La 25.11.2017
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
La 2.12.2017
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
Ke 13.12.2017
Ravintola Shamrock (Vantaa)
La 16.12.2017
Hotelli Päiväkumpu (Lohja)