N.Y.T.

22.2.2004 su
Lomakeskus Revontuli
26.6.2004 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
16.6.2007 la
Narvan lava (Narva, Vesilahti)
12.2.2011 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
21.7.2011 to
Viikinsaaren tanssilava (Tampere)
10.9.2011 la
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
15.10.2011 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
14.1.2012 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
14.4.2012 la
Tulenliekki
30.4.2012 ma vapunaatto
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
5.5.2012 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
16.6.2012 la
Kirjaslammen lava
11.8.2012 la
Narvan lava (Narva, Vesilahti)
25.8.2012 la
yksityistilaisuus (Ylöjärvi)
30.8.2012 to
Viikinsaaren tanssilava (Tampere)
13.10.2012 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
20.10.2012 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
30.11.2012 pe
yksityistilaisuus (Tampere)
1.12.2012 la
yksityistilaisuus (Espoo)
18.1.2014 la
Auran nuortentalo
17.5.2014 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
14.6.2014 la
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
2.8.2014 la
Kirjaslammen lava
23.8.2014 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
19.9.2014 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
4.10.2014 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
11.10.2014 la
Auran nuortentalo
1.11.2014 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
7.11.2014 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
31.12.2014 ke uudenvuodenaatto
Hyvinkään järjestötalo
9.1.2015 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
13.3.2015 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
11.4.2015 la
Auran nuortentalo
22.8.2015 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
17.10.2015 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
28.11.2015 la
Auran nuortentalo
4.12.2015 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
23.1.2016 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
26.3.2016 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
2.4.2016 la
Tanhuhovi (Lohja)
8.4.2016 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
16.7.2016 la
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
3.8.2016 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
20.8.2016 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
30.9.2016 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
22.10.2016 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
12.11.2016 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
19.11.2016 la
Tanhuhovi (Lohja)
9.12.2016 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Lempäälän manttaalitalo
10.2.2017 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
11.3.2017 la
Auran nuortentalo
2.4.2017 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
22.7.2017 la
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
12.8.2017 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
27.8.2017 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
16.9.2017 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
24.9.2017 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
7.10.2017 la
Haapamäen Suoja
20.10.2017 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
10.11.2017 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
11.11.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
25.11.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
15.12.2017 pe
Teeriharju
16.12.2017 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Ruskotalo
30.12.2017 la
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
6.1.2018 la
Auran nuortentalo
12.1.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
11.2.2018 su
Pyrkivä (Turku)
16.2.2018 pe
Teeriharju
25.2.2018 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
9.3.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
10.3.2018 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
24.3.2018 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
31.3.2018 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
22.6.2018 pe juhannusaatto
Tulenliekki
23.6.2018 la juhannuspäivä
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
13.7.2018 pe
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
15.7.2018 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
28.7.2018 la
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
2.8.2018 to
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)
4.8.2018 la
Ikaalisten kylpylä
8.9.2018 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
12.10.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
13.10.2018 la
Haapamäen Suoja
2.11.2018 pe
Pyrkivä (Turku)
9.11.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
30.11.2018 pe
Hotelli Korpilampi (Lahnus, Espoo)
15.12.2018 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
22.12.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
30.12.2018 su
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
18.1.2019 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
19.1.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
1.2.2019 pe
Teeriharju
2.2.2019 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
17.2.2019 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
2.3.2019 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
29.3.2019 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
5.4.2019 pe
Pyrkivä (Turku)
6.4.2019 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
13.4.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
27.4.2019 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
28.4.2019 su
Messukylän juhlatalo (Tampere)
4.5.2019 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
30.5.2019 to helatorstai
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)