N.Y.T.

16.6.2007 la
Narvan lava, Vesilahti
12.2.2011 la
Metsälinna, Akaa
21.7.2011 to
Viikinsaaren tanssilava, Tampere
10.9.2011 la
Rönnin lava, Orivesi
15.10.2011 la
Metsälinna, Akaa
14.1.2012 la
Metsälinna, Akaa
14.4.2012 la
Tulenliekki, Leppävirta
30.4.2012 ma vapunaatto
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
5.5.2012 la
Metsälinna, Akaa
16.6.2012 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
11.8.2012 la
Narvan lava, Vesilahti
25.8.2012 la
yksityistilaisuus
30.8.2012 to
Viikinsaaren tanssilava, Tampere
13.10.2012 la
Metsälinna, Akaa
30.11.2012 pe
yksityistilaisuus
1.12.2012 la
yksityistilaisuus
18.1.2014 la
Auran nuortentalo, Aura
17.5.2014 la
Metsälinna, Akaa
14.6.2014 la
Rönnin lava, Orivesi
2.8.2014 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
23.8.2014 la
Laitakarin lava, Eurajoki
19.9.2014 pe
Tapiola, Tampere
4.10.2014 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
11.10.2014 la
Auran nuortentalo, Aura
1.11.2014 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
7.11.2014 pe
T-talo, Turku
31.12.2014 ke uudenvuodenaatto
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
9.1.2015 pe
T-talo, Turku
13.3.2015 pe
Tapiola, Tampere
11.4.2015 la
Auran nuortentalo, Aura
22.8.2015 la
Laitakarin lava, Eurajoki
17.10.2015 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
28.11.2015 la
Auran nuortentalo, Aura
4.12.2015 pe
T-talo, Turku
23.1.2016 la
Metsälinna, Akaa
26.3.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
2.4.2016 la
Tanhuhovi, Lohja
8.4.2016 pe
T-talo, Turku
16.7.2016 la
Mahnalan lava, Hämeenkyrö
3.8.2016 ke
Rönnin lava, Orivesi
20.8.2016 la
Laitakarin lava, Eurajoki
30.9.2016 pe
T-talo, Turku
22.10.2016 la
Metsälinna, Akaa
12.11.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
19.11.2016 la
Tanhuhovi, Lohja
9.12.2016 pe
Tapiola, Tampere
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Lempäälän manttaalitalo, Lempäälä
10.2.2017 pe
T-talo, Turku
11.3.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
2.4.2017 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
22.7.2017 la
Mahnalan lava, Hämeenkyrö
12.8.2017 la
Laitakarin lava, Eurajoki
27.8.2017 su
Kallioniemi, Kouvola
16.9.2017 la
Metsälinna, Akaa
24.9.2017 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
7.10.2017 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
20.10.2017 pe
T-talo, Turku
10.11.2017 pe
Tapiola, Tampere
11.11.2017 la
Tanhuhovi, Lohja
25.11.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
15.12.2017 pe
Teeriharju, Somero
16.12.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Ruskotalo, Rusko
30.12.2017 la
Alapitkän ns, Lapinlahti
6.1.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
12.1.2018 pe
Tapiola, Tampere
11.2.2018 su
Pyrkivä, Turku
16.2.2018 pe
Teeriharju, Somero
25.2.2018 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
9.3.2018 pe
T-talo, Turku
10.3.2018 la
Metsälinna, Akaa
24.3.2018 la
Ruoveden urheilutalo, Ruovesi
31.3.2018 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
22.6.2018 pe juhannusaatto
Tulenliekki, Leppävirta
23.6.2018 la juhannuspäivä
Mahnalan lava, Hämeenkyrö
13.7.2018 pe
Kauppilan lato, Salo
15.7.2018 su
Haikan lava, Pirkkala
28.7.2018 la
Myllyniemi, Virrat
2.8.2018 to
Littoisten lava, Kaarina
4.8.2018 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
8.9.2018 la
Hämyslava, Nokia, pttjiset
12.10.2018 pe
T-talo, Turku
13.10.2018 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
2.11.2018 pe
Pyrkivä, Turku
9.11.2018 pe
Tapiola, Tampere
30.11.2018 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
15.12.2018 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
22.12.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
30.12.2018 su
Alapitkän ns, Lapinlahti
18.1.2019 pe
T-talo, Turku
19.1.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
1.2.2019 pe
Teeriharju, Somero
2.2.2019 la
Metsälinna, Akaa
17.2.2019 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
2.3.2019 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
29.3.2019 pe
Tapiola, Tampere
5.4.2019 pe
Pyrkivä, Turku
6.4.2019 la
Keskustalo, Kotka
13.4.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
27.4.2019 la
Myllymaan urheilutalo, Sastamala
28.4.2019 su
Messukylän juhlatalo, Tampere
4.5.2019 la
Ruoveden urheilutalo, Ruovesi
30.5.2019 to helatorstai
Littoisten lava, Kaarina
21.6.2019 pe juhannusaatto
Laitakarin lava, Eurajoki
22.6.2019 la juhannuspäivä
Hämyslava, Nokia
7.7.2019 su
Kauppilan lato, Salo
27.7.2019 la
Mahnalan lava, Hämeenkyrö
3.8.2019 la
Huvilintu, Raisio
7.8.2019 ke
Merikievari, Merikarvia
28.8.2019 ke
Särkkä, Punkalaidun
31.8.2019 la
Toivolan lava, Ylöjärvi
7.9.2019 la
Ilveskasino, Kuopio, pttjiset
14.9.2019 la
Metsälinna, Akaa
15.9.2019 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
21.9.2019 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
11.10.2019 pe
T-talo, Turku
23.10.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
25.10.2019 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
26.10.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.11.2019 pe
Pyrkivä, Turku
23.11.2019 la
Keskustalo, Kotka
13.12.2019 pe
Tapiola, Tampere
20.12.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
25.12.2019 ke joulupäivä
Teeriharju, Somero
27.12.2019 pe
Kempeleen työväentalo, Kempele
5.1.2020 su
Alapitkän ns, Lapinlahti
19.1.2020 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
25.1.2020 la
Tanssiklubi, Oulu
1.2.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
7.2.2020 pe
T-talo, Turku
8.2.2020 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
15.2.2020 la
Kuntotalo, Kouvola
21.2.2020 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
28.2.2020 pe
Tapiola, Tampere
4.3.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
6.3.2020 pe
Teeriharju, Somero
7.3.2020 la
Ylistaron Ylipään ns, Seinäjoki
28.7.2020 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
1.8.2020 la
Hämyslava, Nokia
11.8.2020 ti
Tortinmäen lava, Turku
19.9.2020 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
25.9.2020 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
11.10.2020 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
20.11.2020 pe
Pyrkivä, Turku
20.2.2021 la
Härmän Kylpylä, Kauhava
8.7.2021 to
Männistö, Tuusula
27.7.2021 ti
Keskisen kyläkauppa, Alavus
31.7.2021 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
7.8.2021 la
Mahnalan lava, Hämeenkyrö, peruutettu
7.9.2021 ti
Tortinmäen lava, Turku
18.9.2021 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
24.9.2021 pe
Tulenliekki, Leppävirta
1.10.2021 pe
Pyrkivä, Turku
3.10.2021 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
9.10.2021 la
Metsälinna, Akaa
24.10.2021 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
30.10.2021 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
19.11.2021 pe
T-talo, Turku
20.11.2021 la
Limingan ns, Liminka
27.11.2021 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
28.11.2021 su
Puistokulma, Vantaa, KORONAPASSI
4.12.2021 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
11.12.2021 la
Valtatie 2, Harjavalta
7.1.2022 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
4.2.2022 pe
Pyrkivä, Turku
26.2.2022 la
Saarenkylän ns, Rovaniemi
5.3.2022 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
9.3.2022 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
11.3.2022 pe
Teeriharju, Somero
12.3.2022 la
Mietoisten mms-talo, Mynämäki
18.3.2022 pe
Tapiola, Tampere
19.3.2022 la
Ruoveden urheilutalo, Ruovesi
26.3.2022 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
6.4.2022 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
8.4.2022 pe
T-talo, Turku
9.4.2022 la
Tanhuhovi, Lohja
24.4.2022 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
30.4.2022 la vapunaatto
Härmän Kylpylä, Kauhava
6.5.2022 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
13.5.2022 pe
Kempeleen työväentalo, Kempele
14.5.2022 la
Metsälinna, Akaa