Pekkaniskan Pojat

24.9.2003 ke
Kaupunginhotelli (Tornio)
25.9.2003 to
Hotelli Sirkantähti (Kittilä)
26.9.2003 pe
Hotelli Scandic Luosto (Luosto, Sodankylä)
27.9.2003 la
Hotelli Scandic Luosto (Luosto, Sodankylä)
4.10.2003 la
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
12.10.2003 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
25.10.2003 la
Satulinna (Parola, Hattula)
1.11.2003 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
8.11.2003 la
Ravintola Cam'Elli (Tuusula)
10.11.2003 ma
Ravintola Seurahuone (Tampere)
11.11.2003 ti
Ravintola Seurahuone (Tampere)
12.11.2003 ke
Ravintola Seurahuone (Tampere)
13.11.2003 to
Ravintola Seurahuone (Tampere)
14.11.2003 pe
Ravintola Seurahuone (Tampere)
15.11.2003 la
Ravintola Seurahuone (Tampere)
20.11.2003 to
Ravintola Järvenpään Casino
21.11.2003 pe
Ravintola Järvenpään Casino
22.11.2003 la
Ravintola Järvenpään Casino
6.12.2003 la itsenäisyyspäivä
Kirkko (Leivonmäki, Joutsa)
13.12.2003 la
Ravintola Cam'Elli (Tuusula)
18.12.2003 to
Ravintola Järvenpään Casino
19.12.2003 pe
Ravintola Järvenpään Casino
20.12.2003 la
Ravintola Järvenpään Casino
26.12.2003 pe tapaninpäivä
Ravintola Cam'Elli (Tuusula)
26.12.2003 pe tapaninpäivä
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
31.12.2003 ke uudenvuodenaatto
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
17.1.2004 la
Ravintola Järvenpään Casino
14.2.2004 la ystävänpäivä
yksityistilaisuus (Vantaa)
20.2.2004 pe
yksityistilaisuus (Vantaa)
21.2.2004 la
Jämsä Paviljonki
1.3.2004 ma
Ravintola Seurahuone (Tampere)
2.3.2004 ti
Ravintola Seurahuone (Tampere)
3.3.2004 ke
Ravintola Seurahuone (Tampere)
4.3.2004 to
Ravintola Seurahuone (Tampere)
5.3.2004 pe
Ravintola Seurahuone (Tampere)
6.3.2004 la
Ravintola Seurahuone (Tampere)
9.3.2004 ti
Ravintola Kaisaniemi (Helsinki)
13.3.2004 la
Ravintola Calypso (Vantaa)
16.3.2004 ti
Ravintola Kaisaniemi (Helsinki)
23.3.2004 ti
Ravintola Kaisaniemi (Helsinki)
27.3.2004 la
Ravintola Cam'Elli (Tuusula)
30.3.2004 ti
Ravintola Kaisaniemi (Helsinki)
2.4.2004 pe
Ravintola Järvenpään Casino
3.4.2004 la
Ravintola Järvenpään Casino
9.4.2004 pe pitkäperjantai
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
10.4.2004 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
16.4.2004 pe
yksityistilaisuus (Vantaa)
7.5.2004 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
8.5.2004 la
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
20.5.2004 to helatorstai
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
21.5.2004 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
29.5.2004 la
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
4.6.2004 pe
yksityistilaisuus (Sodankylä)
5.6.2004 la
yksityistilaisuus (Sodankylä)
12.6.2004 la
yksityistilaisuus (Järvenpää)
19.6.2004 la juhannuspäivä
yksityistilaisuus (Porvoo)
21.6.2004 ma
Ravintola Seurahuone (Tampere)
22.6.2004 ti
Ravintola Seurahuone (Tampere)
23.6.2004 ke
Ravintola Seurahuone (Tampere)
24.6.2004 to
Ravintola Seurahuone (Tampere)
26.6.2004 la
Mäntsälän lava
3.7.2004 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
9.7.2004 pe
Ravintola Järvenpään Casino
10.7.2004 la
Ravintola Järvenpään Casino
14.7.2004 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
17.7.2004 la
yksityistilaisuus (Tuusula)
22.7.2004 to
Ravintola Mulligan's (Kouvola)
23.7.2004 pe
Ravintola Calypso (Vantaa)
24.7.2004 la
yksityistilaisuus (Helsinki)
31.7.2004 la
Mäntsälän lava
14.8.2004 la
yksityistilaisuus (Tuusula)
18.8.2004 ke
Ravintola Karkkilanhovi
21.8.2004 la
yksityistilaisuus (Porvoo)
2.9.2004 to
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
4.9.2004 la
yksityistilaisuus (Helsinki)
11.9.2004 la
yksityistilaisuus (Hyvinkää)
25.9.2004 la
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
2.10.2004 la
Satulinna (Parola, Hattula)
10.10.2004 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
16.10.2004 la
Ravintola Cam'Elli (Tuusula)
27.10.2004 ke
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
28.10.2004 to
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
30.10.2004 la
Kuntotalo (Kouvola)
1.11.2004 ma
Ravintola Seurahuone (Tampere)
2.11.2004 ti
Ravintola Seurahuone (Tampere)
3.11.2004 ke
Ravintola Seurahuone (Tampere)
4.11.2004 to
Ravintola Seurahuone (Tampere)
5.11.2004 pe
Ravintola Seurahuone (Tampere)
6.11.2004 la
Ravintola Seurahuone (Tampere)
13.11.2004 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
19.11.2004 pe
Ravintola Järvenpään Casino
20.11.2004 la
Ravintola Järvenpään Casino
27.11.2004 la
Ravintola Cam'Elli (Tuusula)
4.12.2004 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
22.12.2004 ke
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
25.12.2004 la joulupäivä
Ravintola Järvenpään Casino
26.12.2004 su tapaninpäivä
Ravintola Cam'Elli (Tuusula)
30.12.2004 to
Ravintola Mulligan's (Kouvola)
31.12.2004 pe uudenvuodenaatto
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
5.1.2005 ke
yksityistilaisuus (Masku)
7.1.2005 pe
Ravintola Calypso (Vantaa)
15.1.2005 la
Satulinna (Parola, Hattula)
26.1.2005 ke
Ravintola Cam'Elli (Tuusula)
29.1.2005 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
4.2.2005 pe
Ravintola Järvenpään Casino
5.2.2005 la
Ravintola Järvenpään Casino
10.2.2005 to
Ravintola Mulligan's (Kouvola)
18.2.2005 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
11.3.2005 pe
Ravintola Tanssitalo (Tampere)
12.3.2005 la
Jyväskylän viihdekeskus
16.3.2005 ke
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
17.3.2005 to
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
19.3.2005 la
yksityistilaisuus (Tuusula)
25.3.2005 pe pitkäperjantai
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
26.3.2005 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
27.3.2005 su pääsiäinen
Satulinna (Parola, Hattula)
1.4.2005 pe
Ravintola Järvenpään Casino
2.4.2005 la
Ravintola Järvenpään Casino
3.4.2005 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
7.4.2005 to
Hotelli Waltikka (Valkeakoski)
9.4.2005 la
Kuntotalo (Kouvola)
30.4.2005 la vapunaatto
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
7.5.2005 la
yksityistilaisuus (Tuusula)
13.5.2005 pe
Ravintola Järvenpään Casino
14.5.2005 la
Ravintola Järvenpään Casino
21.5.2005 la
yksityistilaisuus (Tuusula)
26.5.2005 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
28.5.2005 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
4.6.2005 la
yksityistilaisuus (Tuusula)
8.6.2005 ke
Ravintola Aula (Kouvola)
11.6.2005 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
18.6.2005 la
yksityistilaisuus (Siuntio)
24.6.2005 pe juhannusaatto
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
25.6.2005 la juhannuspäivä
Mäntsälän lava
2.7.2005 la
yksityistilaisuus (Helsinki)
5.7.2005 ti
Sotkalinna (Nummenkylä, Hämeenlinna)
9.7.2005 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
16.7.2005 la
yksityistilaisuus (Tampere)
23.7.2005 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
24.7.2005 su
yksityistilaisuus (Tuusula)
27.7.2005 ke
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
30.7.2005 la
Mäntsälän lava
5.8.2005 pe
Ravintola Calypso (Vantaa)
6.8.2005 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
8.8.2005 ma
Ravintola Seurahuone (Tampere)
9.8.2005 ti
Ravintola Seurahuone (Tampere)
10.8.2005 ke
Ravintola Seurahuone (Tampere)
11.8.2005 to
Ravintola Seurahuone (Tampere)
13.8.2005 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
19.8.2005 pe
yksityistilaisuus (Tuusula)
20.8.2005 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
21.8.2005 su
Ravintola Meriniemi (Sapokka, Kotka)
25.8.2005 to
Kauppahotelli Grand (Lahti)
26.8.2005 pe
Ravintola Järvenpään Casino
27.8.2005 la
Ravintola Järvenpään Casino
2.9.2005 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
10.9.2005 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
15.9.2005 to
Hotelli Waltikka (Valkeakoski)
16.9.2005 pe
Ravintola Cam'Elli (Tuusula)
17.9.2005 la
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
23.9.2005 pe
Ravintola Järvenpään Casino
24.9.2005 la
Tanhuhovi (Lohja)
1.10.2005 la
Satulinna (Parola, Hattula)
2.10.2005 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
8.10.2005 la
Ravintola Aula (Kouvola)
15.10.2005 la
Pesäkallio (Lahti)
28.10.2005 pe
Ravintola Järvenpään Casino
29.10.2005 la
Ravintola Järvenpään Casino
5.11.2005 la
Satulinna (Parola, Hattula)
12.11.2005 la
Monitoimihalli (Somero)
26.11.2005 la
Ikaalisten kylpylä
3.12.2005 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
10.12.2005 la
Aitoon Honkala (Aitoo, Pälkäne)
5.1.2006 to
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
14.1.2006 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
20.1.2006 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
21.1.2006 la
Ravintola Aula (Kouvola)
28.1.2006 la
Satulinna (Parola, Hattula)
4.2.2006 la
Tanhuhovi (Lohja)
11.2.2006 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
17.2.2006 pe
Ravintola Sirkus (Hämeenlinna)
18.2.2006 la
Orimattilan Kehräämö
25.2.2006 la
Pesäkallio (Lahti)
4.3.2006 la
Aron areena (Kauhajoki)
11.3.2006 la
Satulinna (Parola, Hattula)
18.3.2006 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
25.3.2006 la
Kuntotalo (Kouvola)
31.3.2006 pe
Nummisten seurojentalo (Numminen, Mäntsälä)
1.4.2006 la
Jämi-areena (Jämijärvi)
15.4.2006 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
16.4.2006 su pääsiäinen
Kerhola (Nokia)
17.4.2006 ma pääsiäismaanantai
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
28.4.2006 pe
Ravintola Järvenpään Casino
29.4.2006 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
30.4.2006 su vapunaatto
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
20.5.2006 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
23.5.2006 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
24.5.2006 ke
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
26.5.2006 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
27.5.2006 la
Satulinna (Parola, Hattula)
28.5.2006 su
Satulinna (Parola, Hattula)
2.6.2006 pe
Ravintola Järvenpään Casino
3.6.2006 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
16.6.2006 pe
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
17.6.2006 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
23.6.2006 pe juhannusaatto
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
24.6.2006 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
19.7.2006 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
20.7.2006 to
Hotelli Waltikka (Valkeakoski)
22.7.2006 la
yksityistilaisuus (Porvoo)
23.7.2006 su
Rämsöö (Vesilahti)
28.7.2006 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
29.7.2006 la
Mäntsälän lava
30.7.2006 su
Tirvan lava (Tirva, Kouvola)
5.8.2006 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
11.8.2006 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
12.8.2006 la
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
19.8.2006 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
26.8.2006 la
Savion lava (Lievestuore, Laukaa)
2.9.2006 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
7.9.2006 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
8.9.2006 pe
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
9.9.2006 la
yksityistilaisuus (Järvenpää)
15.9.2006 pe
Hietasaaren Tanssimajakka (Hietasaari, Oulu)
16.9.2006 la
yksityistilaisuus (Kittilä)
17.9.2006 su
Hotelli Scandic Luosto (Luosto, Sodankylä)
22.9.2006 pe
Ravintola Calypso (Vantaa)
23.9.2006 la
Pesäkallio (Lahti)
29.9.2006 pe
Esakallio
30.9.2006 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
5.10.2006 to
Ravintola Tanssiva Kolibri (Hämeenlinna)
6.10.2006 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
7.10.2006 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
13.10.2006 pe
Suur-Miehikkälän seurantalo
14.10.2006 la
Auran nuortentalo
20.10.2006 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
21.10.2006 la
Satulinna (Parola, Hattula)
29.10.2006 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
3.11.2006 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
8.11.2006 ke
Satulinna (Parola, Hattula)
11.11.2006 la
Orimattilan Kehräämö
17.11.2006 pe
Kerhola (Nokia)
18.11.2006 la
Satulinna (Parola, Hattula)
19.11.2006 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
25.11.2006 la
Tanhuhovi (Lohja)
1.12.2006 pe
yksityistilaisuus (Helsinki)
2.12.2006 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
5.12.2006 ti
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
9.12.2006 la
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
16.12.2006 la
Kuntotalo (Kouvola)
26.12.2006 ti tapaninpäivä
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
30.12.2006 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
5.1.2007 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
6.1.2007 la
Tanhuhovi (Lohja)
13.1.2007 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
19.1.2007 pe
Tanssikrouvi
20.1.2007 la
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
21.1.2007 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
27.1.2007 la
Pesäkallio (Lahti)
3.2.2007 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
4.2.2007 su
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
9.2.2007 pe
Ravintola Järvenpään Casino
10.2.2007 la
Hotelli Karelia (Joensuu)
24.2.2007 la
Auran nuortentalo
28.2.2007 ke
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
3.3.2007 la
Orimattilan Kehräämö
4.3.2007 su
Satulinna (Parola, Hattula)
8.3.2007 to naisten päivä
Hotelli Luostotunturi (Sodankylä)
9.3.2007 pe
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
10.3.2007 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
16.3.2007 pe
Suur-Miehikkälän seurantalo
17.3.2007 la
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
18.3.2007 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
21.3.2007 ke
Hotelli Lepolampi (Espoo)
24.3.2007 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
31.3.2007 la
Kuntotalo (Kouvola)
1.4.2007 su
Satulinna (Parola, Hattula)
3.4.2007 ti
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
5.4.2007 to kiirastorstai
Hotelli Seurahovi (Porvoo)
6.4.2007 pe pitkäperjantai
Kylpylähotelli Rauhalahti
7.4.2007 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
8.4.2007 su pääsiäinen
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
13.4.2007 pe
Finlandia Hotel Kurikka (Kurikka)
14.4.2007 la
Teeriharju
15.4.2007 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
21.4.2007 la
Jyväskylän viihdekeskus
22.4.2007 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
28.4.2007 la
Satulinna (Parola, Hattula)
29.4.2007 su
Kuntotalo (Kouvola)
30.4.2007 ma vapunaatto
Tanhuhovi (Lohja)
4.5.2007 pe
Ravintola Calypso (Vantaa)
5.5.2007 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
11.5.2007 pe
Ravintola Seurahuone (Tampere)
12.5.2007 la
Mäntsälän lava
18.5.2007 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
19.5.2007 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
25.5.2007 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
26.5.2007 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
30.5.2007 ke
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
1.6.2007 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
2.6.2007 la
Turkian lava (Turkia, Hamina)
8.6.2007 pe
Hietasaaren Tanssimajakka (Hietasaari, Oulu)
9.6.2007 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
10.6.2007 su
Tirvan lava (Tirva, Kouvola)
14.6.2007 to
Pistohiekan lava (Lietvesi, Puumala)
15.6.2007 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
16.6.2007 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
22.6.2007 pe juhannusaatto
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
23.6.2007 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
24.6.2007 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
14.7.2007 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
15.7.2007 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
17.7.2007 ti
Lomakeskus Revontuli
18.7.2007 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
20.7.2007 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
21.7.2007 la
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
26.7.2007 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
28.7.2007 la
Hietasaaren Tanssimajakka (Hietasaari, Oulu)
31.7.2007 ti
Mäntsälän lava
1.8.2007 ke
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
3.8.2007 pe
Kruunuareena (Harjualue, Punkaharju, Savonlinna)
4.8.2007 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
7.8.2007 ti
Pyhäsalmen lava
8.8.2007 ke
Merisärkän viihdekeskus
9.8.2007 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
10.8.2007 pe
Esakallio
11.8.2007 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
12.8.2007 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
15.8.2007 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
25.8.2007 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
29.8.2007 ke
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
31.8.2007 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
1.9.2007 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
5.9.2007 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
7.9.2007 pe
Ravintola Aula (Kouvola)
8.9.2007 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
13.9.2007 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
14.9.2007 pe
Tanssikrouvi
15.9.2007 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
21.9.2007 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
22.9.2007 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
27.9.2007 to
Ravintola Galax (Turku)
28.9.2007 pe
Ravintola Tanssitalo (Tampere)
29.9.2007 la
Jyväskylän viihdekeskus
30.9.2007 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
5.10.2007 pe
Ravintola Järvenpään Casino
6.10.2007 la
Tanhuhovi (Lohja)
7.10.2007 su
Kerhola (Nokia)
10.10.2007 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
12.10.2007 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
13.10.2007 la
Valtatie 2
19.10.2007 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
20.10.2007 la
Kuntotalo (Kouvola)
21.10.2007 su
Tarvashovi (Tarvasjoki, Lieto)
26.10.2007 pe
Rokua Health & Spa
27.10.2007 la
Kärsämäen Kataja
2.11.2007 pe
Ravintola Kivitippu
3.11.2007 la
Hietasaaren Tanssimajakka (Hietasaari, Oulu)
10.11.2007 la
Auran nuortentalo
16.11.2007 pe
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
17.11.2007 la
Satulinna (Parola, Hattula)
22.11.2007 to
Hyvinkääsali (Hyvinkää)
24.11.2007 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
25.11.2007 su
Kerhola (Nokia)
28.11.2007 ke
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
29.11.2007 to
Saariselän tunturihotelli (Inari)
30.11.2007 pe
Saariselän tunturihotelli (Inari)
1.12.2007 la
Saariselän tunturihotelli (Inari)
5.12.2007 ke
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
7.12.2007 pe
Hotelli Savonsolmu (Pieksämäki)
8.12.2007 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
9.12.2007 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
11.12.2007 ti
Imatran kylpylä
15.12.2007 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
5.1.2008 la
Pesäkallio (Lahti)
6.1.2008 su
Satulinna (Parola, Hattula)
11.1.2008 pe
Finlandia Hotel Kurikka (Kurikka)
12.1.2008 la
Satulinna (Parola, Hattula)
15.1.2008 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
18.1.2008 pe
Tanssikrouvi
19.1.2008 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
26.1.2008 la
Lomakeskus Revontuli
27.1.2008 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
30.1.2008 ke
Himos Areena (Jämsä)
2.2.2008 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
3.2.2008 su
Kerhola (Nokia)
9.2.2008 la
Tanhuhovi (Lohja)
15.2.2008 pe
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
16.2.2008 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
29.2.2008 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
1.3.2008 la
Teeriharju
3.3.2008 ma
Hotelli Ylläs Saaga (Ylläsjärvi, Kolari)
4.3.2008 ti
Lapland Restaurant Pipola (Äkäslompolo, Kolari)
5.3.2008 ke
Saariselän tunturihotelli (Inari)
6.3.2008 to
Hotelli Scandic Luosto (Luosto, Sodankylä)
7.3.2008 pe
Saariselän tunturihotelli (Inari)
8.3.2008 la naisten päivä
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
10.3.2008 ma
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
11.3.2008 ti
Hotelli Kuusamo
12.3.2008 ke
Ravintola Valdemari (Rovaniemi)
13.3.2008 to
Hotelli Ylläsrinne (Kolari)
14.3.2008 pe
Ravintola Calypso (Vantaa)
15.3.2008 la
Auran nuortentalo
21.3.2008 pe pitkäperjantai
Kerhola (Nokia)
22.3.2008 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
23.3.2008 su pääsiäinen
Kuntotalo (Kouvola)
26.3.2008 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
27.3.2008 to
Lapland Restaurant Pipola (Äkäslompolo, Kolari)
28.3.2008 pe
Hotelli Luostotunturi (Sodankylä)
29.3.2008 la
Merisärkän viihdekeskus
1.4.2008 ti
Imatran kylpylä
5.4.2008 la
Satulinna (Parola, Hattula)
6.4.2008 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
7.4.2008 ma
Tallink Galaxy
8.4.2008 ti
Tallink Galaxy
9.4.2008 ke
Tallink Galaxy
11.4.2008 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
12.4.2008 la
Aitoon Honkala (Aitoo, Pälkäne)
16.4.2008 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
17.4.2008 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
18.4.2008 pe
Ravintola Tanssitalo (Tampere)
19.4.2008 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
26.4.2008 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
27.4.2008 su
Kerhola (Nokia)
30.4.2008 ke vapunaatto
Pesäkallio (Lahti)
3.5.2008 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
9.5.2008 pe
Ravintola Tähtikellari (Pori)
10.5.2008 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
16.5.2008 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
17.5.2008 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
21.5.2008 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
23.5.2008 pe
Esakallio
24.5.2008 la
Mäntsälän lava
30.5.2008 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
31.5.2008 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
1.6.2008 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
5.6.2008 to
yksityistilaisuus (Hyvinkää)
6.6.2008 pe
Tulenliekki
7.6.2008 la
Kyröskosken lava (Kyröskoski, Hämeenkyrö)
8.6.2008 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
11.6.2008 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
13.6.2008 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
14.6.2008 la
Maaningan kasino
15.6.2008 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
20.6.2008 pe juhannusaatto
Ämyri (Somerniemi, Somero)
21.6.2008 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
22.6.2008 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
12.7.2008 la
Tangomarkkinat (Seinäjoki)
14.7.2008 ma
Hotelli Keurusselkä
15.7.2008 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
16.7.2008 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
17.7.2008 to
Kiuruvesi
18.7.2008 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
19.7.2008 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
20.7.2008 su
Uittamo paviljonki (Turku)
21.7.2008 ma
Tulenliekki
23.7.2008 ke
Syvälahti
24.7.2008 to
Backaksen kartanon Puimala (Vantaa)
25.7.2008 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
26.7.2008 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
29.7.2008 ti
Mäntsälän lava
30.7.2008 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
31.7.2008 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
1.8.2008 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
2.8.2008 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
3.8.2008 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
5.8.2008 ti
Pyhäsalmen lava
6.8.2008 ke
Merisärkän viihdekeskus
8.8.2008 pe
Hietasaaren Tanssimajakka (Hietasaari, Oulu)
9.8.2008 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
12.8.2008 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
13.8.2008 ke
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
14.8.2008 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
15.8.2008 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
16.8.2008 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
23.8.2008 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
29.8.2008 pe
Pyhtään VPK:n lava
30.8.2008 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
3.9.2008 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
5.9.2008 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
6.9.2008 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
12.9.2008 pe
Esakallio
13.9.2008 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
14.9.2008 su
Uittamo paviljonki (Turku)
18.9.2008 to
Ravintola Taiga (Kolari)
19.9.2008 pe
Hotelli Scandic Luosto (Luosto, Sodankylä)
20.9.2008 la
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
22.9.2008 ma
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
25.9.2008 to
Ravintola Seurahuone (Tampere)
26.9.2008 pe
Säläshalli (Jurva, Kurikka)
27.9.2008 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
2.10.2008 to
Imatran kylpylä
3.10.2008 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
4.10.2008 la
Auran nuortentalo
10.10.2008 pe
Hotelli Korpilampi (Lahnus, Espoo)
11.10.2008 la
Valtatie 2
12.10.2008 su
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
15.10.2008 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
17.10.2008 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
18.10.2008 la
Kuntotalo (Kouvola)
25.10.2008 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
31.10.2008 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
2.11.2008 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
7.11.2008 pe
Finlandia Hotel Kurikka (Kurikka)
8.11.2008 la
Satulinna (Parola, Hattula)
9.11.2008 su
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
14.11.2008 pe
Tanssikrouvi
15.11.2008 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
16.11.2008 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
21.11.2008 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
22.11.2008 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
24.11.2008 ma
M/S Baltic Princess
25.11.2008 ti
M/S Baltic Princess
29.11.2008 la
Tanhuhovi (Lohja)
30.11.2008 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
4.12.2008 to
Kirkko (Tuusula)
5.12.2008 pe
Hotelli Sommelo (Kouvola)
6.12.2008 la itsenäisyyspäivä
Valtatie 2
12.12.2008 pe
Lomakeskus Revontuli
13.12.2008 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
19.12.2008 pe
Ravintola Hämeensilta (Tampere)
20.12.2008 la
Pesäkallio (Lahti)
21.12.2008 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
3.1.2009 la
Kuntotalo (Kouvola)
5.1.2009 ma
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
10.1.2009 la
Satulinna (Parola, Hattula)
11.1.2009 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
17.1.2009 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
23.1.2009 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
24.1.2009 la
Auran nuortentalo
25.1.2009 su
Aitoon Honkala (Aitoo, Pälkäne)
30.1.2009 pe
Hotelli Korpilampi (Lahnus, Espoo)
31.1.2009 la
Tanhuhovi (Lohja)
1.2.2009 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
3.2.2009 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
6.2.2009 pe
Ravintola Tanssitalo (Tampere)
12.2.2009 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
14.2.2009 la ystävänpäivä
Valtatie 2
26.2.2009 to
Ravintola Lyhty (Seinäjoki)
27.2.2009 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
28.2.2009 la
Satulinna (Parola, Hattula)
3.3.2009 ti
Hotelli Hiittenharju
4.3.2009 ke
Himos Areena (Jämsä)
5.3.2009 to
Ravintola Galax (Turku)
6.3.2009 pe
Tanssikrouvi
7.3.2009 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
8.3.2009 su naisten päivä
Aitoon Honkala (Aitoo, Pälkäne)
13.3.2009 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
14.3.2009 la
Pesäkallio (Lahti)
15.3.2009 su
M/S Baltic Princess
16.3.2009 ma
M/S Baltic Princess
17.3.2009 ti
M/S Baltic Princess
20.3.2009 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
21.3.2009 la
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
28.3.2009 la
Hotelli Scandic Luosto (Luosto, Sodankylä)
29.3.2009 su
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
30.3.2009 ma
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
31.3.2009 ti
Hotelli Kuusamo
1.4.2009 ke
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
2.4.2009 to
Hotelli Ylläsrinne (Kolari)
4.4.2009 la
Valtatie 2
5.4.2009 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
10.4.2009 pe pitkäperjantai
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
11.4.2009 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
12.4.2009 su pääsiäinen
Kuntotalo (Kouvola)
15.4.2009 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
17.4.2009 pe
Hotelli Keurusselkä
18.4.2009 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
19.4.2009 su
Aitoon Honkala (Aitoo, Pälkäne)
22.4.2009 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
24.4.2009 pe
Finlandia Hotel Kurikka (Kurikka)
25.4.2009 la
Mäntsälän lava
26.4.2009 su
M/S Baltic Princess
27.4.2009 ma
M/S Baltic Princess
28.4.2009 ti
M/S Baltic Princess
30.4.2009 to vapunaatto
Tanhuhovi (Lohja)
2.5.2009 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
4.5.2009 ma
Silja Europa
5.5.2009 ti
Silja Europa
8.5.2009 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
9.5.2009 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
10.5.2009 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
15.5.2009 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
22.5.2009 pe
Esakallio
23.5.2009 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
24.5.2009 su
Tirvan lava (Tirva, Kouvola)
29.5.2009 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
30.5.2009 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
5.6.2009 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
6.6.2009 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
7.6.2009 su
Uittamo paviljonki (Turku)
9.6.2009 ti
Pyhäsalmen lava
10.6.2009 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
11.6.2009 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
12.6.2009 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
13.6.2009 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
16.6.2009 ti
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
18.6.2009 to
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
19.6.2009 pe juhannusaatto
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
20.6.2009 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
21.6.2009 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
25.6.2009 to
Backaksen kartanon Puimala (Vantaa)
26.6.2009 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
27.6.2009 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
13.7.2009 ma
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
14.7.2009 ti
Mäntsälän lava
16.7.2009 to
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
17.7.2009 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
18.7.2009 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
19.7.2009 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
21.7.2009 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
22.7.2009 ke
Syvälahti
23.7.2009 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
24.7.2009 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
25.7.2009 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
26.7.2009 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
28.7.2009 ti
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
29.7.2009 ke
Kaupunginhotelli (Tornio)
30.7.2009 to
Lapland Restaurant Pipola (Äkäslompolo, Kolari)
31.7.2009 pe
Ravintola Valdemari (Rovaniemi)
1.8.2009 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
2.8.2009 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
4.8.2009 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
5.8.2009 ke
Merisärkän viihdekeskus
6.8.2009 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
7.8.2009 pe
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
8.8.2009 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
9.8.2009 su
Kolmilammi (Ryttylä, Hausjärvi)
11.8.2009 ti
Pyhäsalmen lava
13.8.2009 to
Maaningan kasino
14.8.2009 pe
Kruunuareena (Harjualue, Punkaharju, Savonlinna)
15.8.2009 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
19.8.2009 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
20.8.2009 to
Backaksen kartanon Puimala (Vantaa)
21.8.2009 pe
Pyhtään VPK:n lava
22.8.2009 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
23.8.2009 su
M/S Baltic Princess
24.8.2009 ma
M/S Baltic Princess
25.8.2009 ti
M/S Baltic Princess
26.8.2009 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
27.8.2009 to
Hotelli Ravintola Crystal (Eurajoki)
28.8.2009 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
29.8.2009 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
30.8.2009 su
Jämsä
4.9.2009 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
5.9.2009 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
7.9.2009 ma
M/S Baltic Princess
8.9.2009 ti
M/S Baltic Princess
11.9.2009 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
12.9.2009 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
13.9.2009 su
Uittamo paviljonki (Turku)
14.9.2009 ma
Silja Europa
15.9.2009 ti
Silja Europa
18.9.2009 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
19.9.2009 la
Mäntsälän lava
22.9.2009 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
23.9.2009 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
24.9.2009 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
25.9.2009 pe
Ravintola Tanssitalo (Tampere)
26.9.2009 la
Pesäkallio (Lahti)
2.10.2009 pe
Esakallio
3.10.2009 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
6.10.2009 ti
yksityistilaisuus (Lappeenranta)
10.10.2009 la
Satulinna (Parola, Hattula)
11.10.2009 su
Kerhola (Nokia)
13.10.2009 ti
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
14.10.2009 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
16.10.2009 pe
Naantalin kylpylä
17.10.2009 la
Kuntotalo (Kouvola)
18.10.2009 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
23.10.2009 pe
Ravintola Paradise Garden (Salo)
24.10.2009 la
Pesäkallio (Lahti)
25.10.2009 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
26.10.2009 ma
Silja Europa
26.10.2009 ma
Silja Europa
27.10.2009 ti
Silja Europa
30.10.2009 pe
Porvoo
31.10.2009 la
Tanhuhovi (Lohja)
3.11.2009 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
5.11.2009 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
6.11.2009 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
7.11.2009 la
Valtatie 2
8.11.2009 su
Hyvinkään järjestötalo
13.11.2009 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
14.11.2009 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
20.11.2009 pe
Tanssikrouvi
21.11.2009 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
27.11.2009 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
28.11.2009 la
Lomakeskus Revontuli
29.11.2009 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
4.12.2009 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
5.12.2009 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
6.12.2009 su itsenäisyyspäivä
M/S Baltic Princess
7.12.2009 ma
M/S Baltic Princess
8.12.2009 ti
M/S Baltic Princess
9.12.2009 ke
M/S Baltic Princess
11.12.2009 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
12.12.2009 la
Pesäkallio (Lahti)
13.12.2009 su
Kerhola (Nokia)
19.12.2009 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
2.1.2010 la
Satulinna (Parola, Hattula)
5.1.2010 ti
Valtatie 2
6.1.2010 ke
Kuntotalo (Kouvola)
9.1.2010 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
10.1.2010 su
Kerhola (Nokia)
16.1.2010 la
Pesäkallio (Lahti)
17.1.2010 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
23.1.2010 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
24.1.2010 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
29.1.2010 pe
Orimattilan Kehräämö
30.1.2010 la
Valtatie 2
31.1.2010 su
Salon VPK
4.2.2010 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
5.2.2010 pe
Naantalin kylpylä
6.2.2010 la
Satulinna (Parola, Hattula)
9.2.2010 ti
M/S Baltic Princess
13.2.2010 la
Kuntotalo (Kouvola)
14.2.2010 su ystävänpäivä
Hyvinkään järjestötalo
17.2.2010 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
20.2.2010 la
Pesäkallio (Lahti)
21.2.2010 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
3.3.2010 ke
Himos Areena (Jämsä)
5.3.2010 pe
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
6.3.2010 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
12.3.2010 pe
Ravintola Tanssitalo (Tampere)
13.3.2010 la
Tanhuhovi (Lohja)
14.3.2010 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
19.3.2010 pe
Tanssikrouvi
20.3.2010 la
Pesäkallio (Lahti)
21.3.2010 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
22.3.2010 ma
Silja Europa
22.3.2010 ma
Silja Europa
23.3.2010 ti
Silja Europa
23.3.2010 ti
Silja Europa
26.3.2010 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
27.3.2010 la
Huissin urheilutalo (Huissi, Ilmajoki)
2.4.2010 pe pitkäperjantai
Kerhola (Nokia)
3.4.2010 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
4.4.2010 su pääsiäinen
Kuntotalo (Kouvola)
7.4.2010 ke
Hotelli Scandic Luosto (Luosto, Sodankylä)
8.4.2010 to
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
9.4.2010 pe
Hotelli Kuusamo
10.4.2010 la
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
11.4.2010 su
Saariselän tunturihotelli (Inari)
12.4.2010 ma
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
13.4.2010 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
15.4.2010 to
Imatran kylpylä
16.4.2010 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
17.4.2010 la
Pesäkallio (Lahti)
23.4.2010 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
24.4.2010 la
Mäntsälän lava
25.4.2010 su
Viking Isabella
30.4.2010 pe vapunaatto
Tanhuhovi (Lohja)
1.5.2010 la vapunpäivä
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
4.5.2010 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
7.5.2010 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
8.5.2010 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
12.5.2010 ke
Satulinna (Parola, Hattula)
14.5.2010 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
15.5.2010 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
17.5.2010 ma
Silja Europa
18.5.2010 ti
Silja Europa
21.5.2010 pe
Esakallio
22.5.2010 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
25.5.2010 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
26.5.2010 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
28.5.2010 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
29.5.2010 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
2.6.2010 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
4.6.2010 pe
Jormuan lava
5.6.2010 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
6.6.2010 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
7.6.2010 ma
Viking Isabella
8.6.2010 ti
Viking Isabella
9.6.2010 ke
Viking Isabella
11.6.2010 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
12.6.2010 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
13.6.2010 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
18.6.2010 pe juhannusaatto
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
19.6.2010 la juhannuspäivä
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
20.6.2010 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
23.6.2010 ke
Esakallio
24.6.2010 to
Backaksen kartanon Puimala (Vantaa)
25.6.2010 pe
Ämyri (Somerniemi, Somero)
26.6.2010 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
27.6.2010 su
Uittamo paviljonki (Turku)
29.6.2010 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
30.6.2010 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
1.7.2010 to
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
2.7.2010 pe
Kisaranta (Lypsinmaa, Vimpeli)
3.7.2010 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
19.7.2010 ma
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
20.7.2010 ti
Mäntsälän lava
22.7.2010 to
Maaningan kasino
23.7.2010 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
24.7.2010 la
Syvälahti
25.7.2010 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
27.7.2010 ti
Pyhäsalmen lava
28.7.2010 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
29.7.2010 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
30.7.2010 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
31.7.2010 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
1.8.2010 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
2.8.2010 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
3.8.2010 ti
Liperin lava
4.8.2010 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
5.8.2010 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
6.8.2010 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
7.8.2010 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
8.8.2010 su
Kolmilammi (Ryttylä, Hausjärvi)
10.8.2010 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
11.8.2010 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
12.8.2010 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
13.8.2010 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
14.8.2010 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
15.8.2010 su
Uittamo paviljonki (Turku)
16.8.2010 ma
Hotelli Keurusselkä
18.8.2010 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
19.8.2010 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
20.8.2010 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
21.8.2010 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
25.8.2010 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
27.8.2010 pe
Kruunuareena (Harjualue, Punkaharju, Savonlinna)
28.8.2010 la
Backaksen kartanon Puimala (Vantaa)
3.9.2010 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
4.9.2010 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
6.9.2010 ma
M/S Baltic Princess
10.9.2010 pe
Esakallio
11.9.2010 la
Mäntsälän lava
16.9.2010 to
Ravintola Seurahuone (Tampere)
17.9.2010 pe
Finlandia Hotel Kurikka (Kurikka)
18.9.2010 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
22.9.2010 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
24.9.2010 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
25.9.2010 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
1.10.2010 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
2.10.2010 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
6.10.2010 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
8.10.2010 pe
yksityistilaisuus (Lahti)
9.10.2010 la
Pesäkallio (Lahti)
13.10.2010 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
15.10.2010 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
16.10.2010 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
22.10.2010 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
23.10.2010 la
Kuntotalo (Kouvola)
28.10.2010 to
Ravintola Galax (Turku)
29.10.2010 pe
Jämsä Paviljonki
30.10.2010 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
31.10.2010 su
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
5.11.2010 pe
Ravintola Koskenranta
6.11.2010 la
Valtatie 2
12.11.2010 pe
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
13.11.2010 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
18.11.2010 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
20.11.2010 la
Satulinna (Parola, Hattula)
21.11.2010 su
Hyvinkään järjestötalo
23.11.2010 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
26.11.2010 pe
Hotelli Sommelo (Kouvola)
27.11.2010 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
28.11.2010 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
1.12.2010 ke
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
3.12.2010 pe
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
4.12.2010 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
5.12.2010 su
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
10.12.2010 pe
Ravintola Maustemylly (Teuva)
11.12.2010 la
Pesäkallio (Lahti)
12.12.2010 su
M/S Baltic Princess
13.12.2010 ma
M/S Baltic Princess
17.12.2010 pe
Tanssikrouvi
18.12.2010 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
1.1.2011 la uudenvuodenpäivä
Pesäkallio (Lahti)
2.1.2011 su
Turun VPK
4.1.2011 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
5.1.2011 ke
Valtatie 2
6.1.2011 to
Valtatie 2
7.1.2011 pe
Jämsä Paviljonki
8.1.2011 la
Tyrnävän seurojentalo
15.1.2011 la
Kuntotalo (Kouvola)
16.1.2011 su
M/S Baltic Princess
17.1.2011 ma
M/S Baltic Princess
22.1.2011 la
Satulinna (Parola, Hattula)
23.1.2011 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
28.1.2011 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
29.1.2011 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
1.2.2011 ti
Imatran kylpylä
4.2.2011 pe
yksityistilaisuus (Espoo)
5.2.2011 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
12.2.2011 la
Tanhuhovi (Lohja)
13.2.2011 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
19.2.2011 la
Valtatie 2
20.2.2011 su
Kerhola (Nokia)
21.2.2011 ma
Viking Isabella
22.2.2011 ti
Viking Isabella
24.2.2011 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
26.2.2011 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
27.2.2011 su
Hyvinkään järjestötalo
1.3.2011 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
2.3.2011 ke
Hotelli Herttua (Kerimäki, Savonlinna)
3.3.2011 to
Urheiluopisto (Kuortane)
4.3.2011 pe
Tanssikrouvi
5.3.2011 la
Pesäkallio (Lahti)
6.3.2011 su
Silja Europa
7.3.2011 ma
Silja Europa
9.3.2011 ke
Silja Europa
11.3.2011 pe
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
12.3.2011 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
13.3.2011 su
M/S Baltic Princess
14.3.2011 ma
M/S Baltic Princess
15.3.2011 ti
M/S Baltic Princess
16.3.2011 ke
M/S Baltic Princess
18.3.2011 pe
Jämsä Paviljonki
19.3.2011 la
Valtatie 2
21.3.2011 ma
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
22.3.2011 ti
Hotelli Ylläsrinne (Kolari)
23.3.2011 ke
Scandic Rukahovi (Kuusamo)
24.3.2011 to
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
25.3.2011 pe
Ravintola Valdemari (Rovaniemi)
26.3.2011 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
27.3.2011 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
1.4.2011 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
2.4.2011 la
Satulinna (Parola, Hattula)
3.4.2011 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
6.4.2011 ke
Ikaalisten kylpylä
9.4.2011 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
15.4.2011 pe
Hotelli Kajanus (Kajaani)
16.4.2011 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
17.4.2011 su
Viking Isabella
20.4.2011 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
22.4.2011 pe pitkäperjantai
Kerhola (Nokia)
23.4.2011 la
Pesäkallio (Lahti)
24.4.2011 su pääsiäinen
Kuntotalo (Kouvola)
25.4.2011 ma pääsiäismaanantai
Viking Amorella
26.4.2011 ti
Viking Amorella
27.4.2011 ke
Viking Amorella
29.4.2011 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
30.4.2011 la vapunaatto
Valtatie 2
4.5.2011 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
6.5.2011 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
7.5.2011 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
13.5.2011 pe
Esakallio
14.5.2011 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
17.5.2011 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
20.5.2011 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
21.5.2011 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
22.5.2011 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
25.5.2011 ke
Esakallio
27.5.2011 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
28.5.2011 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
30.5.2011 ma
M/S Baltic Princess
31.5.2011 ti
M/S Baltic Princess
2.6.2011 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
3.6.2011 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
4.6.2011 la
Mäntsälän lava
7.6.2011 ti
Pyhäsalmen lava
8.6.2011 ke
Kuusisaaren tanssipaviljonki (Oulu)
10.6.2011 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
11.6.2011 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
12.6.2011 su helluntai
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
15.6.2011 ke
Käenkoskikeskus (Parkano)
16.6.2011 to
Backaksen kartanon Puimala (Vantaa)
17.6.2011 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
18.6.2011 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
19.6.2011 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
22.6.2011 ke
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
23.6.2011 to
Pistohiekan lava (Lietvesi, Puumala)
24.6.2011 pe juhannusaatto
Ämyri (Somerniemi, Somero)
25.6.2011 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
26.6.2011 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
11.7.2011 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
12.7.2011 ti
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
13.7.2011 ke
Syvälahti
14.7.2011 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
15.7.2011 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
16.7.2011 la
Pukkilansaari (Kirkonkylä, Isokyrö)
17.7.2011 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
18.7.2011 ma
Finlandia Hotel Kurikka (Kurikka)
19.7.2011 ti
Liperin lava
20.7.2011 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
22.7.2011 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
23.7.2011 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
24.7.2011 su
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
25.7.2011 ma
Hotelli Keurusselkä
26.7.2011 ti
Mäntsälän lava
27.7.2011 ke
Käenkoskikeskus (Parkano)
28.7.2011 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
28.7.2011 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
29.7.2011 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
30.7.2011 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
31.7.2011 su
Uittamo paviljonki (Turku)
2.8.2011 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
3.8.2011 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
4.8.2011 to
Maaningan kasino
5.8.2011 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
6.8.2011 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
7.8.2011 su
Kolmilammi (Ryttylä, Hausjärvi)
9.8.2011 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
10.8.2011 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
11.8.2011 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
12.8.2011 pe
Ravintola Valdemari (Rovaniemi)
13.8.2011 la
Pohjanranta (Liedakkala, Keminmaa)
14.8.2011 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
16.8.2011 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
17.8.2011 ke
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
18.8.2011 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
19.8.2011 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
20.8.2011 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
24.8.2011 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
26.8.2011 pe
Esakallio
27.8.2011 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
1.9.2011 to
yksityistilaisuus (Hämeenlinna)
2.9.2011 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
3.9.2011 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
7.9.2011 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
8.9.2011 to
Ravintola Soittola (Seinäjoki)
9.9.2011 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
10.9.2011 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
13.9.2011 ti
Hotelli Ylläsrinne (Kolari)
15.9.2011 to
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
16.9.2011 pe
Jormuan lava
17.9.2011 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
18.9.2011 su
M/S Baltic Princess
19.9.2011 ma
M/S Baltic Princess
21.9.2011 ke
M/S Baltic Princess
23.9.2011 pe
Ravintola Kivitippu
24.9.2011 la
Pesäkallio (Lahti)
25.9.2011 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
28.9.2011 ke
Esakallio
29.9.2011 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
30.9.2011 pe
Tanssikrouvi
1.10.2011 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
2.10.2011 su
Kerhola (Nokia)
7.10.2011 pe
Jämsä Paviljonki
8.10.2011 la
Satulinna (Parola, Hattula)
14.10.2011 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
15.10.2011 la
Pesäkallio (Lahti)
16.10.2011 su
Silja Europa
17.10.2011 ma
Silja Europa
20.10.2011 to
Ravintola Galax (Turku)
21.10.2011 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
22.10.2011 la
Tanhuhovi (Lohja)
23.10.2011 su
Hyvinkään järjestötalo
27.10.2011 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
28.10.2011 pe
Punkaharjun lomakeskus (Savonlinna)
29.10.2011 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
30.10.2011 su
Turun VPK
4.11.2011 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
5.11.2011 la
Kuntotalo (Kouvola)
6.11.2011 su
Viking Isabella
10.11.2011 to
M/S Nordlandia
11.11.2011 pe
Hotelli Korpilampi (Lahnus, Espoo)
12.11.2011 la
Valtatie 2
13.11.2011 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
15.11.2011 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
17.11.2011 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
18.11.2011 pe
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
19.11.2011 la
Satulinna (Parola, Hattula)
20.11.2011 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
25.11.2011 pe
Hotelli Sommelo (Kouvola)
26.11.2011 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
27.11.2011 su
M/S Baltic Princess
28.11.2011 ma
M/S Baltic Princess
3.12.2011 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
4.12.2011 su
Kerhola (Nokia)
5.12.2011 ma
Tyrnävän seurojentalo
9.12.2011 pe
Teeriharju
10.12.2011 la
Valtatie 2
11.12.2011 su
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
16.12.2011 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
17.12.2011 la
Pesäkallio (Lahti)
5.1.2012 to
Valtatie 2
6.1.2012 pe
Pesäkallio (Lahti)
7.1.2012 la
Tanhuhovi (Lohja)
8.1.2012 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
13.1.2012 pe
Teeriharju
14.1.2012 la
Satulinna (Parola, Hattula)
20.1.2012 pe
Vartiola (Punkalaidun)
21.1.2012 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
22.1.2012 su
Silja Europa
23.1.2012 ma
Silja Europa
24.1.2012 ti
Silja Europa
25.1.2012 ke
Silja Europa
27.1.2012 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
28.1.2012 la
Kuntotalo (Kouvola)
29.1.2012 su
M/S Baltic Princess
30.1.2012 ma
M/S Baltic Princess
1.2.2012 ke
M/S Baltic Princess
2.2.2012 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
3.2.2012 pe
Ravintola Koskenranta
4.2.2012 la
Auran nuortentalo
5.2.2012 su
Hyvinkään järjestötalo
10.2.2012 pe
Tanssikrouvi
11.2.2012 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
16.2.2012 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
17.2.2012 pe
Ravintola Kivitippu
18.2.2012 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
19.2.2012 su
Turun VPK
25.2.2012 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
3.3.2012 la
Pesäkallio (Lahti)
4.3.2012 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
6.3.2012 ti
Viking Isabella
9.3.2012 pe
Finlandia Hotel Kurikka (Kurikka)
10.3.2012 la
Valtatie 2
11.3.2012 su
M/S Baltic Princess
12.3.2012 ma
M/S Baltic Princess
16.3.2012 pe
Hotelli Korpilampi (Lahnus, Espoo)
17.3.2012 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
18.3.2012 su
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
19.3.2012 ma
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
20.3.2012 ti
Hotelli Ylläsrinne (Kolari)
21.3.2012 ke
Hotelli Luostotunturi (Sodankylä)
22.3.2012 to
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
24.3.2012 la
Satulinna (Parola, Hattula)
25.3.2012 su
Kerhola (Nokia)
31.3.2012 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
4.4.2012 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
6.4.2012 pe pitkäperjantai
Kerhola (Nokia)
7.4.2012 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
8.4.2012 su pääsiäinen
Pesäkallio (Lahti)
14.4.2012 la
Hotelli Karelia (Joensuu)
15.4.2012 su
Turun VPK
17.4.2012 ti
M/S Nordlandia
20.4.2012 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
21.4.2012 la
Mäntsälän lava
22.4.2012 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
27.4.2012 pe
Esakallio
28.4.2012 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
30.4.2012 ma vapunaatto
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
2.5.2012 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
4.5.2012 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
5.5.2012 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
10.5.2012 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
11.5.2012 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
12.5.2012 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
15.5.2012 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
16.5.2012 ke
Tyrnävän seurojentalo
17.5.2012 to helatorstai
Ravintola Soittola (Seinäjoki)
18.5.2012 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
19.5.2012 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
23.5.2012 ke
Esakallio
23.5.2012 ke
Esakallio
25.5.2012 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
26.5.2012 la
Syvälahti
27.5.2012 su helluntai
Kolmilammi (Ryttylä, Hausjärvi)
29.5.2012 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
1.6.2012 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
2.6.2012 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
3.6.2012 su
Uittamo paviljonki (Turku)
8.6.2012 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
9.6.2012 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
13.6.2012 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
14.6.2012 to
Pistohiekan lava (Lietvesi, Puumala)
15.6.2012 pe
Katiskanmäen Firapeli (Salo)
16.6.2012 la
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
17.6.2012 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
20.6.2012 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
21.6.2012 to
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
22.6.2012 pe juhannusaatto
Ämyri (Somerniemi, Somero)
23.6.2012 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
9.7.2012 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
10.7.2012 ti
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
11.7.2012 ke
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
12.7.2012 to
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
13.7.2012 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
14.7.2012 la
Kassu Halosen taidetalo (Vaala)
14.7.2012 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
17.7.2012 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
18.7.2012 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
19.7.2012 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
20.7.2012 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
21.7.2012 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
22.7.2012 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
23.7.2012 ma
Hotelli Keurusselkä
24.7.2012 ti
Mäntsälän lava
25.7.2012 ke
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
26.7.2012 to
Maaningan kasino
27.7.2012 pe
Jormuan lava
28.7.2012 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
29.7.2012 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
31.7.2012 ti
Liperin lava
1.8.2012 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
2.8.2012 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
3.8.2012 pe
Esakallio
4.8.2012 la
Vehkakosken rantalava (Pohjaslahti, Mänttä-Vilppula)
5.8.2012 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
7.8.2012 ti
Pyhäsalmen lava
8.8.2012 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
10.8.2012 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
11.8.2012 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
12.8.2012 su
Uittamo paviljonki (Turku)
14.8.2012 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
16.8.2012 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
17.8.2012 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
18.8.2012 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
19.8.2012 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
21.8.2012 ti
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
22.8.2012 ke
Viking Isabella
24.8.2012 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
25.8.2012 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
28.8.2012 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
31.8.2012 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
1.9.2012 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
7.9.2012 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
8.9.2012 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
9.9.2012 su
M/S Baltic Princess
10.9.2012 ma
M/S Baltic Princess
11.9.2012 ti
M/S Baltic Princess
14.9.2012 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
15.9.2012 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
18.9.2012 ti
Hotelli Ylläsrinne (Kolari)
19.9.2012 ke
Hotelli Luostotunturi (Sodankylä)
20.9.2012 to
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
21.9.2012 pe
Ravintola Kivitippu
22.9.2012 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
26.9.2012 ke
Ikaalisten kylpylä
27.9.2012 to
Ravintola Soittola (Seinäjoki)
28.9.2012 pe
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
29.9.2012 la
Pesäkallio (Lahti)
30.9.2012 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
3.10.2012 ke
Esakallio
5.10.2012 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
6.10.2012 la
Satulinna (Parola, Hattula)
7.10.2012 su
Viking Isabella
10.10.2012 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
12.10.2012 pe
Vartiola (Punkalaidun)
13.10.2012 la
Pesäkallio (Lahti)
15.10.2012 ma
Silja Europa
16.10.2012 ti
Silja Europa
17.10.2012 ke
Silja Europa
19.10.2012 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
20.10.2012 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
21.10.2012 su
Hyvinkään järjestötalo
23.10.2012 ti
M/S Nordlandia
26.10.2012 pe
Ravintola Ilona (Mikkeli)
27.10.2012 la
Kuntotalo (Kouvola)
28.10.2012 su
Kerhola (Nokia)
30.10.2012 ti
Järvenpää-talo
1.11.2012 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
3.11.2012 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
4.11.2012 su
Viking Isabella
5.11.2012 ma
Viking Isabella
9.11.2012 pe
Teeriharju
10.11.2012 la
Valtatie 2
11.11.2012 su
M/S Baltic Princess
12.11.2012 ma
M/S Baltic Princess
13.11.2012 ti
M/S Baltic Princess
15.11.2012 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
16.11.2012 pe
Hotelli Kajanus (Kajaani)
17.11.2012 la
Tyrnävän seurojentalo
18.11.2012 su
M/S Baltic Princess
23.11.2012 pe
Tanssikrouvi
24.11.2012 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
25.11.2012 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
29.11.2012 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
30.11.2012 pe
Ravintola Seurahuone (Tampere)
1.12.2012 la
Valtatie 2
5.12.2012 ke
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
7.12.2012 pe
Iskelmäravintola Iiwari (Imatra)
8.12.2012 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
14.12.2012 pe
Mari's Coffee (Kouvola)
15.12.2012 la
Pesäkallio (Lahti)
16.12.2012 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
4.1.2013 pe
Valtatie 2
5.1.2013 la
Kuntotalo (Kouvola)
8.1.2013 ti
Viking Isabella
9.1.2013 ke
Viking Isabella
12.1.2013 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
13.1.2013 su
Kerhola (Nokia)
18.1.2013 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
19.1.2013 la
Satulinna (Parola, Hattula)
20.1.2013 su
M/S Baltic Princess
26.1.2013 la
Pesäkallio (Lahti)
27.1.2013 su
Hyvinkään järjestötalo
29.1.2013 ti
Viking Grace
30.1.2013 ke
Viking Grace
1.2.2013 pe
Tanssikrouvi
2.2.2013 la
Tanhuhovi (Lohja)
3.2.2013 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
5.2.2013 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
6.2.2013 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
8.2.2013 pe
Teeriharju
9.2.2013 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
16.2.2013 la
Lomakeskus Revontuli
27.2.2013 ke
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
28.2.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
1.3.2013 pe
Ravintola Kivitippu
2.3.2013 la
Pesäkallio (Lahti)
3.3.2013 su
Turun VPK
8.3.2013 pe naisten päivä
Finlandia Hotel Kurikka (Kurikka)
9.3.2013 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
10.3.2013 su
Viking Grace
14.3.2013 to
Imatran kylpylä
15.3.2013 pe
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
16.3.2013 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
17.3.2013 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
28.3.2013 to kiirastorstai
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
29.3.2013 pe pitkäperjantai
Kerhola (Nokia)
30.3.2013 la
Pesäkallio (Lahti)
31.3.2013 su pääsiäinen
Kuntotalo (Kouvola)
5.4.2013 pe
Hotelli Sodankylä (Sodankylä)
6.4.2013 la
Äkäshotelli (Kolari)
7.4.2013 su
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
8.4.2013 ma
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
9.4.2013 ti
Hotelli Ylläsrinne (Kolari)
10.4.2013 ke
Viihderavintola Albert (Oulu)
11.4.2013 to
Ravintola Soittola (Seinäjoki)
12.4.2013 pe
Teeriharju
13.4.2013 la
Pesäkallio (Lahti)
14.4.2013 su
Turun VPK
15.4.2013 ma
M/S Baltic Princess
16.4.2013 ti
M/S Baltic Princess
17.4.2013 ke
M/S Baltic Princess
19.4.2013 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
20.4.2013 la
Valtatie 2
21.4.2013 su
Kerhola (Nokia)
23.4.2013 ti
M/S Finlandia
24.4.2013 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
26.4.2013 pe
Esakallio
27.4.2013 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
30.4.2013 ti vapunaatto
Mäntsälän lava
3.5.2013 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
4.5.2013 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
8.5.2013 ke
Valtatie 2
9.5.2013 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
11.5.2013 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
12.5.2013 su
Silja Europa
13.5.2013 ma
Silja Europa
17.5.2013 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
18.5.2013 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
19.5.2013 su helluntai
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
21.5.2013 ti
Hotelli Hiittenharju
22.5.2013 ke
Esakallio
24.5.2013 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
25.5.2013 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
29.5.2013 ke
Särkkä (Punkalaidun)
30.5.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
31.5.2013 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
1.6.2013 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
2.6.2013 su
Uittamo paviljonki (Turku)
4.6.2013 ti
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
6.6.2013 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
7.6.2013 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
8.6.2013 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
9.6.2013 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
11.6.2013 ti
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
13.6.2013 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
14.6.2013 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
15.6.2013 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
18.6.2013 ti
Mikkelin hiihtomäen lava
19.6.2013 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
20.6.2013 to
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
21.6.2013 pe juhannusaatto
Syvälahti
22.6.2013 la juhannuspäivä
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
25.6.2013 ti
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
26.6.2013 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
27.6.2013 to
Himos Areena (Jämsä)
28.6.2013 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
30.6.2013 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
15.7.2013 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
16.7.2013 ti
Liperin lava
17.7.2013 ke
Kiuruvesi
18.7.2013 to
Pistohiekan lava (Lietvesi, Puumala)
19.7.2013 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
20.7.2013 la
Pukkilansaari (Kirkonkylä, Isokyrö)
21.7.2013 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
22.7.2013 ma
Hotelli Keurusselkä
23.7.2013 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
24.7.2013 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
25.7.2013 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
26.7.2013 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
27.7.2013 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
30.7.2013 ti
Mäntsälän lava
31.7.2013 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
1.8.2013 to
Kruunuareena (Harjualue, Punkaharju, Savonlinna)
2.8.2013 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
3.8.2013 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
4.8.2013 su
Uittamo paviljonki (Turku)
6.8.2013 ti
Pyhäsalmen lava
8.8.2013 to
Maaningan kasino
9.8.2013 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
10.8.2013 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
11.8.2013 su
Kolmilammi (Ryttylä, Hausjärvi)
13.8.2013 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
14.8.2013 ke
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
15.8.2013 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
16.8.2013 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
17.8.2013 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
18.8.2013 su
Viking Grace
19.8.2013 ma
Viking Grace
21.8.2013 ke
Esakallio
22.8.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
23.8.2013 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
24.8.2013 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
28.8.2013 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
31.8.2013 la
Pohjanranta (Liedakkala, Keminmaa)
1.9.2013 su
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
2.9.2013 ma
Äkäshotelli (Kolari)
3.9.2013 ti
Hotelli Ylläsrinne (Kolari)
4.9.2013 ke
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
5.9.2013 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
6.9.2013 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
7.9.2013 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
8.9.2013 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
10.9.2013 ti
Mikkelin hiihtomäen lava
13.9.2013 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
14.9.2013 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
15.9.2013 su
Silja Europa
16.9.2013 ma
Silja Europa
17.9.2013 ti
Silja Europa
20.9.2013 pe
Esakallio
21.9.2013 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
22.9.2013 su
Hyvinkään järjestötalo
24.9.2013 ti
Hotelli Hiittenharju
27.9.2013 pe
Ravintola Seurahuone (Tampere)
28.9.2013 la
Pesäkallio (Lahti)
29.9.2013 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
4.10.2013 pe
Tanssikrouvi
5.10.2013 la
Tyrnävän seurojentalo
6.10.2013 su
Kerhola (Nokia)
8.10.2013 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
9.10.2013 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
11.10.2013 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
12.10.2013 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
13.10.2013 su
Turun VPK
15.10.2013 ti
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
21.10.2013 ma
M/S Baltic Princess
25.10.2013 pe
Naantalin kylpylä
26.10.2013 la
Valtatie 2
27.10.2013 su
Jymylinna (Orimattila)
28.10.2013 ma
Viking Grace
29.10.2013 ti
Viking Grace
31.10.2013 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
1.11.2013 pe
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
2.11.2013 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
8.11.2013 pe
Teeriharju
9.11.2013 la
Kuntotalo (Kouvola)
10.11.2013 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
14.11.2013 to
Imatran kylpylä
15.11.2013 pe
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
16.11.2013 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
19.11.2013 ti
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
21.11.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
22.11.2013 pe
Ravintola Kivitippu
23.11.2013 la
Valtatie 2
24.11.2013 su
Kerhola (Nokia)
26.11.2013 ti
Viking XPRS
27.11.2013 ke
Viking XPRS
28.11.2013 to
Viking XPRS
29.11.2013 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
30.11.2013 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
3.12.2013 ti
Viking Gabriella
4.12.2013 ke
Viking Gabriella
5.12.2013 to
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
6.12.2013 pe itsenäisyyspäivä
Teeriharju
7.12.2013 la
Pesäkallio (Lahti)
13.12.2013 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
14.12.2013 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
15.12.2013 su
Kerhola (Nokia)
3.1.2014 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
4.1.2014 la
Pesäkallio (Lahti)
5.1.2014 su
Valtatie 2
6.1.2014 ma
Turun VPK
11.1.2014 la
Auran nuortentalo
15.1.2014 ke
Tanssin Taikaa Sali (Seppälä, Jyväskylä)
17.1.2014 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
18.1.2014 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
19.1.2014 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
20.1.2014 ma
Viking Grace
21.1.2014 ti
Viking Grace
24.1.2014 pe
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
25.1.2014 la
Tanhuhovi (Lohja)
30.1.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
31.1.2014 pe
Aronkeidas
1.2.2014 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
7.2.2014 pe
Hotelli Keurusselkä
8.2.2014 la
Kuntotalo (Kouvola)
9.2.2014 su
Kerhola (Nokia)
11.2.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
14.2.2014 pe ystävänpäivä
Teeriharju
15.2.2014 la
Valtatie 2
16.2.2014 su
M/S Baltic Princess
17.2.2014 ma
M/S Baltic Princess
18.2.2014 ti
M/S Baltic Princess
22.2.2014 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
26.2.2014 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
28.2.2014 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
1.3.2014 la
Lomakeskus Revontuli
11.3.2014 ti
Hotelli Hiittenharju
12.3.2014 ke
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
14.3.2014 pe
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
15.3.2014 la
Limingan ns
16.3.2014 su
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
17.3.2014 ma
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
18.3.2014 ti
Hotelli Ylläsrinne (Kolari)
19.3.2014 ke
Scandic Rukahovi (Kuusamo)
20.3.2014 to
Hotelli Luostotunturi (Sodankylä)
21.3.2014 pe
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
22.3.2014 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
23.3.2014 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
26.3.2014 ke
Tanssin Taikaa Sali (Seppälä, Jyväskylä)
28.3.2014 pe
Tanssikrouvi
29.3.2014 la
Valtatie 2
30.3.2014 su
Hyvinkään järjestötalo
2.4.2014 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
3.4.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
4.4.2014 pe
Savijoen seuratalo (Pukkila)
5.4.2014 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
6.4.2014 su
Tyrnävän seurojentalo
8.4.2014 ti
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
9.4.2014 ke
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
10.4.2014 to
Hotelli Luostotunturi (Sodankylä)
11.4.2014 pe
Ravintola Valdemari (Rovaniemi)
12.4.2014 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
16.4.2014 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
17.4.2014 to kiirastorstai
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
18.4.2014 pe pitkäperjantai
Satulinna (Parola, Hattula)
19.4.2014 la
Pesäkallio (Lahti)
20.4.2014 su pääsiäinen
Kuntotalo (Kouvola)
21.4.2014 ma pääsiäismaanantai
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
25.4.2014 pe
Esakallio
26.4.2014 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
27.4.2014 su
Aronkeidas
30.4.2014 ke vapunaatto
Mäntsälän lava
5.5.2014 ma
Silja Europa
6.5.2014 ti
Silja Europa
9.5.2014 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
10.5.2014 la
Tyrnävän seurojentalo
11.5.2014 su
Mäntsälän lava
15.5.2014 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
16.5.2014 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
17.5.2014 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
21.5.2014 ke
Esakallio
23.5.2014 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
24.5.2014 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
25.5.2014 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
28.5.2014 ke
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
29.5.2014 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
30.5.2014 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
31.5.2014 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
1.6.2014 su
Uittamo paviljonki (Turku)
3.6.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
4.6.2014 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
7.6.2014 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
8.6.2014 su helluntai
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
9.6.2014 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
10.6.2014 ti
Nurmaan lava (Nurmaa, Mäntyharju)
11.6.2014 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
13.6.2014 pe
Jormuan lava
14.6.2014 la
Suukosken keidas (Koivu, Tervola)
15.6.2014 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
17.6.2014 ti
Pyhäsalmen lava
18.6.2014 ke
Särkkä (Punkalaidun)
19.6.2014 to
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
20.6.2014 pe juhannusaatto
Ämyri (Somerniemi, Somero)
21.6.2014 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
22.6.2014 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
23.6.2014 ma
Hotelli Keurusselkä
24.6.2014 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
25.6.2014 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
26.6.2014 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
27.6.2014 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
28.6.2014 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
29.6.2014 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
14.7.2014 ma
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
15.7.2014 ti
Liperin lava
16.7.2014 ke
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
17.7.2014 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
18.7.2014 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
19.7.2014 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
20.7.2014 su
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
21.7.2014 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
22.7.2014 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
23.7.2014 ke
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
24.7.2014 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
25.7.2014 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
26.7.2014 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
29.7.2014 ti
Mäntsälän lava
30.7.2014 ke
Valssimylly (Pukaro, Lapinjärvi)
31.7.2014 to
Maaningan kasino
1.8.2014 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
2.8.2014 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
3.8.2014 su
Kolmilammi (Ryttylä, Hausjärvi)
5.8.2014 ti
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
6.8.2014 ke
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
7.8.2014 to
Kruunuareena (Harjualue, Punkaharju, Savonlinna)
8.8.2014 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
9.8.2014 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
10.8.2014 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
12.8.2014 ti
Mikkelin hiihtomäen lava
13.8.2014 ke
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
13.8.2014 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
15.8.2014 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
16.8.2014 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
17.8.2014 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
19.8.2014 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
20.8.2014 ke
Esakallio
21.8.2014 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
22.8.2014 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
23.8.2014 la
Syvälahti
24.8.2014 su
Uittamo paviljonki (Turku)
26.8.2014 ti
Pyhäsalmen lava
28.8.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
29.8.2014 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
30.8.2014 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
31.8.2014 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
2.9.2014 ti
Hotelli Hiittenharju
3.9.2014 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
5.9.2014 pe
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
6.9.2014 la
Pohjanranta (Liedakkala, Keminmaa)
10.9.2014 ke
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
11.9.2014 to
Hotelli Luostotunturi (Sodankylä)
12.9.2014 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
13.9.2014 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
15.9.2014 ma
Viking Grace
16.9.2014 ti
Viking Grace
19.9.2014 pe
Esakallio
20.9.2014 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
21.9.2014 su
M/S Baltic Princess
22.9.2014 ma
M/S Baltic Princess
23.9.2014 ti
M/S Baltic Princess
26.9.2014 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
27.9.2014 la
Tyrnävän seurojentalo
28.9.2014 su
Kisakaari
3.10.2014 pe
Tanssikrouvi
4.10.2014 la
Pesäkallio (Lahti)
5.10.2014 su
Kerhola (Nokia)
10.10.2014 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
11.10.2014 la
Auran nuortentalo
12.10.2014 su
Viking Grace
15.10.2014 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
22.10.2014 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
24.10.2014 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
25.10.2014 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
26.10.2014 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit
28.10.2014 ti
Viking Mariella
29.10.2014 ke
Viking Mariella
30.10.2014 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
31.10.2014 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
1.11.2014 la
Kuntotalo (Kouvola)
5.11.2014 ke
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
7.11.2014 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
8.11.2014 la
Pesäkallio (Lahti)
9.11.2014 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
11.11.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
12.11.2014 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
13.11.2014 to
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
14.11.2014 pe
Ravintola Kivitippu
15.11.2014 la
Valtatie 2
21.11.2014 pe
Teeriharju
22.11.2014 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
23.11.2014 su
Kerhola (Nokia)
27.11.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
28.11.2014 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
29.11.2014 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
2.12.2014 ti
Viking XPRS
3.12.2014 ke
Viking XPRS
4.12.2014 to
Viking XPRS
5.12.2014 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
6.12.2014 la itsenäisyyspäivä
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
10.12.2014 ke
Tanhuhovi (Lohja)
12.12.2014 pe
Aronkeidas
13.12.2014 la
Pesäkallio (Lahti)
3.1.2015 la
Pesäkallio (Lahti)
4.1.2015 su
Satulinna (Parola, Hattula)
5.1.2015 ma
Valtatie 2
6.1.2015 ti
Pyrkivä (Turku)
9.1.2015 pe
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
10.1.2015 la
Tanhuhovi (Lohja)
11.1.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
12.1.2015 ma
Viking Grace
13.1.2015 ti
Viking Grace
16.1.2015 pe
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
17.1.2015 la
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
18.1.2015 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
23.1.2015 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
24.1.2015 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
25.1.2015 su
Kerhola (Nokia)
27.1.2015 ti
Hotelli Hiittenharju
28.1.2015 ke
M/S Baltic Princess
30.1.2015 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
31.1.2015 la
Kuntotalo (Kouvola)
6.2.2015 pe
Ravintola Shamrock (Vantaa)
7.2.2015 la
Valtatie 2
8.2.2015 su
Kerhola (Nokia)
13.2.2015 pe
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit
14.2.2015 la ystävänpäivä
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
27.2.2015 pe
Teeriharju
28.2.2015 la
Pesäkallio (Lahti)
1.3.2015 su
Kerhola (Nokia)
6.3.2015 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
7.3.2015 la
Lomakeskus Revontuli
8.3.2015 su naisten päivä
Kisakaari
14.3.2015 la
Limingan ns
15.3.2015 su
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
16.3.2015 ma
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
21.3.2015 la
Tyrnävän seurojentalo
22.3.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit
27.3.2015 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
28.3.2015 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
2.4.2015 to kiirastorstai
Valtatie 2
3.4.2015 pe pitkäperjantai
Satulinna (Parola, Hattula)
4.4.2015 la
Pesäkallio (Lahti)
5.4.2015 su pääsiäinen
Kuntotalo (Kouvola)
6.4.2015 ma pääsiäismaanantai
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
8.4.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
8.4.2015 ke
Tanhuhovi (Lohja)
11.4.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
12.4.2015 su
Tyrnävän seurojentalo
15.4.2015 ke
Esakallio
15.4.2015 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
18.4.2015 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
22.4.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
23.4.2015 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
24.4.2015 pe
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
25.4.2015 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
26.4.2015 su
Kerhola (Nokia)
30.4.2015 to vapunaatto
Huvilintu (Raisio)
1.5.2015 pe vapunpäivä
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
2.5.2015 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
13.5.2015 ke
Valtatie 2
14.5.2015 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
15.5.2015 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
16.5.2015 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
22.5.2015 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
23.5.2015 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
24.5.2015 su helluntai
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
27.5.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
29.5.2015 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
30.5.2015 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
31.5.2015 su
Uittamo paviljonki (Turku)
2.6.2015 ti
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
3.6.2015 ke
Särkkä (Punkalaidun)
4.6.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
5.6.2015 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
6.6.2015 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
7.6.2015 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
8.6.2015 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
10.6.2015 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
11.6.2015 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
12.6.2015 pe
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
13.6.2015 la
Pohjanranta (Liedakkala, Keminmaa)
16.6.2015 ti
Pyhäsalmen lava
18.6.2015 to
Aronkeidas
19.6.2015 pe juhannusaatto
Syvälahti
20.6.2015 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
21.6.2015 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
23.6.2015 ti
Mikkelin hiihtomäen lava
24.6.2015 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
26.6.2015 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
27.6.2015 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
28.6.2015 su
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
13.7.2015 ma
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
14.7.2015 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
16.7.2015 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
17.7.2015 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
18.7.2015 la
Pukkilansaari (Kirkonkylä, Isokyrö)
19.7.2015 su
Kolmilammi (Ryttylä, Hausjärvi)
20.7.2015 ma
Hotelli Keurusselkä
21.7.2015 ti
Mäntsälän lava
22.7.2015 ke
Esakallio
22.7.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
23.7.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
24.7.2015 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
25.7.2015 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
26.7.2015 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
28.7.2015 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
28.7.2015 ti
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
29.7.2015 ke
Nurmaan lava (Nurmaa, Mäntyharju)
30.7.2015 to
Pistohiekan lava (Lietvesi, Puumala)
31.7.2015 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
1.8.2015 la
Nuijamiesten lava (Ylikiiminki, Oulu)
2.8.2015 su
Ainola (Jyväskylä)
3.8.2015 ma
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
4.8.2015 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
5.8.2015 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
6.8.2015 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
7.8.2015 pe
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)
8.8.2015 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
9.8.2015 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
10.8.2015 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
11.8.2015 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
12.8.2015 ke
Sotkalinna (Nummenkylä, Hämeenlinna)
13.8.2015 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
14.8.2015 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
15.8.2015 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
16.8.2015 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
18.8.2015 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
19.8.2015 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
20.8.2015 to
Maaningan kasino
21.8.2015 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
22.8.2015 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
23.8.2015 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
25.8.2015 ti
Pyhäsalmen lava
26.8.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
27.8.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
28.8.2015 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
29.8.2015 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
30.8.2015 su
Uittamo paviljonki (Turku)
1.9.2015 ti
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
2.9.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
5.9.2015 la
Suukosken keidas (Koivu, Tervola)
6.9.2015 su
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
8.9.2015 ti
Tanhuhovi (Lohja)
9.9.2015 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
11.9.2015 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
12.9.2015 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
18.9.2015 pe
Esakallio
19.9.2015 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
20.9.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit
23.9.2015 ke
Ikaalisten kylpylä
25.9.2015 pe
Hotelli Keurusselkä
26.9.2015 la
Mäntsälän lava
27.9.2015 su
Kisakaari
29.9.2015 ti
M/S Baltic Queen
30.9.2015 ke
M/S Baltic Queen
2.10.2015 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
3.10.2015 la
Pesäkallio (Lahti)
4.10.2015 su
Kerhola (Nokia)
6.10.2015 ti
Lehmusvalkama (Turku)
7.10.2015 ke
Esakallio
9.10.2015 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
10.10.2015 la
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
20.10.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
21.10.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
23.10.2015 pe
Aronkeidas
24.10.2015 la
Valtatie 2
25.10.2015 su
Kerhola (Nokia)
26.10.2015 ma
Viking Grace
27.10.2015 ti
Viking Grace
28.10.2015 ke
Viking Grace
30.10.2015 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
31.10.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
1.11.2015 su
Tyrnävän seurojentalo
3.11.2015 ti
Viking Gabriella
4.11.2015 ke
Viking Gabriella
6.11.2015 pe
Teeriharju
7.11.2015 la
Pesäkallio (Lahti)
8.11.2015 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
10.11.2015 ti
M/S Finlandia
11.11.2015 ke
M/S Finlandia
13.11.2015 pe
Hotelli Waltikka (Valkeakoski)
14.11.2015 la
Hotelli Waltikka (Valkeakoski)
15.11.2015 su
M/S Baltic Princess
16.11.2015 ma
M/S Baltic Princess
17.11.2015 ti
M/S Baltic Princess
18.11.2015 ke
M/S Baltic Princess
20.11.2015 pe
Aronkeidas
21.11.2015 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
25.11.2015 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
26.11.2015 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
27.11.2015 pe
Satulinna (Parola, Hattula)
28.11.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
29.11.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit
1.12.2015 ti
Hotelli Hiittenharju
2.12.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
4.12.2015 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
5.12.2015 la
Valtatie 2
6.12.2015 su itsenäisyyspäivä
Kisakaari
8.12.2015 ti
Tanhuhovi (Lohja)
11.12.2015 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
12.12.2015 la
Pesäkallio (Lahti)
13.12.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
16.12.2015 ke
Viking XPRS
17.12.2015 to
Viking XPRS
18.12.2015 pe
Hotelli Keurusselkä
19.12.2015 la
Limingan ns
2.1.2016 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
3.1.2016 su
Ruskotalo
5.1.2016 ti
Satulinna (Parola, Hattula)
6.1.2016 ke
Kerhola (Nokia)
8.1.2016 pe
Pyrkivä (Turku)
9.1.2016 la
Pesäkallio (Lahti)
10.1.2016 su
Kisakaari
15.1.2016 pe
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
16.1.2016 la
Tyrnävän seurojentalo
19.1.2016 ti
Tanhuhovi (Lohja)
22.1.2016 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
23.1.2016 la
Auran nuortentalo
29.1.2016 pe
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä)
30.1.2016 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
31.1.2016 su
Kerhola (Nokia)
2.2.2016 ti
Hotelli Hiittenharju
5.2.2016 pe
Teeriharju
6.2.2016 la
Kuntotalo (Kouvola)
7.2.2016 su
Viking Grace
8.2.2016 ma
Viking Grace
9.2.2016 ti
Viking Grace
13.2.2016 la
Pesäkallio (Lahti)
14.2.2016 su ystävänpäivä
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
17.2.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
19.2.2016 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
20.2.2016 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
29.2.2016 ma
Hotelli Keurusselkä
1.3.2016 ti
Hotelli Waltikka (Valkeakoski)
2.3.2016 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
3.3.2016 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
4.3.2016 pe
Tanssikrouvi
5.3.2016 la
Valtatie 2
6.3.2016 su
Ruskotalo
7.3.2016 ma
M/S Baltic Princess
8.3.2016 ti naisten päivä
M/S Baltic Princess
11.3.2016 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
12.3.2016 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
13.3.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
18.3.2016 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
19.3.2016 la
Tanhuhovi (Lohja)
20.3.2016 su
M/S Baltic Queen
24.3.2016 to kiirastorstai
Hotelli Keurusselkä
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Kerhola (Nokia)
26.3.2016 la
Valtatie 2
27.3.2016 su pääsiäinen
Kuntotalo (Kouvola)
28.3.2016 ma pääsiäismaanantai
Pesäkallio (Lahti)
29.3.2016 ti
Viking Mariella
30.3.2016 ke
Viking Mariella
1.4.2016 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
2.4.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
3.4.2016 su
Tyrnävän seurojentalo
4.4.2016 ma
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
5.4.2016 ti
Äkäshotelli (Kolari)
6.4.2016 ke
Hotelli Luostotunturi (Sodankylä)
7.4.2016 to
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
8.4.2016 pe
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
9.4.2016 la
Pesäkallio (Lahti)
10.4.2016 su
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
13.4.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
13.4.2016 ke
Teeriharju
14.4.2016 to
Hotelli Waltikka (Valkeakoski)
15.4.2016 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
16.4.2016 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
17.4.2016 su
Toejoen seurojentalo (Pori)
21.4.2016 to
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
22.4.2016 pe
Esakallio
23.4.2016 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
24.4.2016 su
Orimattilan Kehräämö
26.4.2016 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
27.4.2016 ke
Viking XPRS
28.4.2016 to
Viking XPRS
29.4.2016 pe
Mietaan ns (Miedon kylä, Kurikka)
30.4.2016 la vapunaatto
Huvilintu (Raisio)
4.5.2016 ke
Valtatie 2
5.5.2016 to helatorstai
Satulinna (Parola, Hattula)
6.5.2016 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
13.5.2016 pe
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
14.5.2016 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
15.5.2016 su helluntai
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
17.5.2016 ti
M/S Baltic Queen
18.5.2016 ke
M/S Baltic Queen
20.5.2016 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
21.5.2016 la
Aronkeidas
22.5.2016 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
24.5.2016 ti
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
25.5.2016 ke
Esakallio
25.5.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
27.5.2016 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
28.5.2016 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
29.5.2016 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
2.6.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
3.6.2016 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
4.6.2016 la
Vehmassalmen tanssipaviljonki (Rautila, Vehmaa)
5.6.2016 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
6.6.2016 ma
Hotelli Keurusselkä
7.6.2016 ti
Pyhäsalmen lava
8.6.2016 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
9.6.2016 to
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
10.6.2016 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
11.6.2016 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
12.6.2016 su
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
13.6.2016 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
15.6.2016 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
16.6.2016 to
Lampin lava (Hukari, Toholampi)
17.6.2016 pe
Jormuan lava
18.6.2016 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
19.6.2016 su
Kolmilammi (Ryttylä, Hausjärvi)
21.6.2016 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
22.6.2016 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
23.6.2016 to
PowerPark (Kauhava)
24.6.2016 pe juhannusaatto
Ämyri (Somerniemi, Somero)
25.6.2016 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
26.6.2016 su
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
28.6.2016 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
29.6.2016 ke
Esakallio
29.6.2016 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
30.6.2016 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
1.7.2016 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
2.7.2016 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
3.7.2016 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
25.7.2016 ma
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
26.7.2016 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
27.7.2016 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
28.7.2016 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
29.7.2016 pe
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
30.7.2016 la
Pohjanranta (Liedakkala, Keminmaa)
31.7.2016 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
2.8.2016 ti
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
2.8.2016 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
3.8.2016 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
4.8.2016 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
5.8.2016 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
6.8.2016 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
7.8.2016 su
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
8.8.2016 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
9.8.2016 ti
Mäntsälän lava
10.8.2016 ke
Särkkä (Punkalaidun)
11.8.2016 to
Maaningan kasino
12.8.2016 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
13.8.2016 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
14.8.2016 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
16.8.2016 ti
Liperin lava
17.8.2016 ke
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
20.8.2016 la
Syvälahti
21.8.2016 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
22.8.2016 ma
Hotelli Keurusselkä
23.8.2016 ti
Pyhäsalmen lava
24.8.2016 ke
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
26.8.2016 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
27.8.2016 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
28.8.2016 su
Uittamo paviljonki (Turku)
2.9.2016 pe
Esakallio
3.9.2016 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
6.9.2016 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
7.9.2016 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
9.9.2016 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
10.9.2016 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
14.9.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
16.9.2016 pe
Tuiskula (Nivala)
17.9.2016 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
18.9.2016 su
Äkäshotelli (Kolari)
19.9.2016 ma
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
20.9.2016 ti
Saariselän tunturihotelli (Inari)
21.9.2016 ke
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
22.9.2016 to
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
23.9.2016 pe
Scandic Rukahovi (Kuusamo)
24.9.2016 la
Pesäkallio (Lahti)
25.9.2016 su
Kerhola (Nokia)
27.9.2016 ti
Hotelli Hiittenharju
28.9.2016 ke
Viking XPRS
29.9.2016 to
Viking XPRS
30.9.2016 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
1.10.2016 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
2.10.2016 su
Toejoen seurojentalo (Pori)
5.10.2016 ke
Esakallio
7.10.2016 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
8.10.2016 la
Tyrnävän seurojentalo
9.10.2016 su
M/S Baltic Queen
10.10.2016 ma
M/S Baltic Queen
12.10.2016 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
13.10.2016 to
Hotelli Waltikka (Valkeakoski)
14.10.2016 pe
Imatran kylpylä
15.10.2016 la
Valtatie 2
25.10.2016 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
26.10.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
28.10.2016 pe
Teeriharju
29.10.2016 la
Satulinna (Parola, Hattula)
30.10.2016 su
Kerhola (Nokia)
2.11.2016 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
3.11.2016 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
4.11.2016 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
5.11.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
6.11.2016 su
Tyrnävän seurojentalo
9.11.2016 ke
Viking Amorella
11.11.2016 pe
Hotelli Waltikka (Valkeakoski)
13.11.2016 su
M/S Baltic Princess
14.11.2016 ma
M/S Baltic Princess
18.11.2016 pe
Hotelli Keurusselkä
19.11.2016 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
20.11.2016 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
22.11.2016 ti
Viking Mariella
23.11.2016 ke
Viking Mariella
25.11.2016 pe
Lomakeskus Revontuli
26.11.2016 la
Kuntotalo (Kouvola)
27.11.2016 su
Ruskotalo
29.11.2016 ti
HurmioKlubi (Helsinki)
30.11.2016 ke
M/S Baltic Princess
30.11.2016 ke
Teeriharju
2.12.2016 pe
Tanssikrouvi
3.12.2016 la
Valtatie 2
5.12.2016 ma
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
9.12.2016 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
10.12.2016 la
Pesäkallio (Lahti)
11.12.2016 su
Kisakaari
12.12.2016 ma
Viking Grace
13.12.2016 ti
Viking Grace
16.12.2016 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
17.12.2016 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
5.1.2017 to
Valtatie 2
6.1.2017 pe
Tanssikrouvi
7.1.2017 la
Pesäkallio (Lahti)
8.1.2017 su
Kisakaari
13.1.2017 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
14.1.2017 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
15.1.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
20.1.2017 pe
Tulenliekki
21.1.2017 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
27.1.2017 pe
Mietaan ns (Miedon kylä, Kurikka)
28.1.2017 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
29.1.2017 su
Kerhola (Nokia)
3.2.2017 pe
Tuiskula (Nivala)
4.2.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
5.2.2017 su
Kisakaari
8.2.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
10.2.2017 pe
Hotelli Keurusselkä
11.2.2017 la
Pesäkallio (Lahti)
12.2.2017 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
14.2.2017 ti ystävänpäivä
Hotelli Hiittenharju
17.2.2017 pe
Teeriharju
18.2.2017 la
Satulinna (Parola, Hattula)
1.3.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
2.3.2017 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
3.3.2017 pe
Tanssikrouvi
4.3.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
5.3.2017 su
Tyrnävän seurojentalo
7.3.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
10.3.2017 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
11.3.2017 la
Auran nuortentalo
12.3.2017 su
Kerhola (Nokia)
17.3.2017 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
18.3.2017 la
Alavieskan Viri
18.3.2017 la
Buugi (Jyväskylä)
19.3.2017 su
Lomakeskus Revontuli
24.3.2017 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
25.3.2017 la
Valtatie 2
26.3.2017 su
Orimattilan Kehräämö
1.4.2017 la
Tyrnävän seurojentalo
5.4.2017 ke
Teeriharju
7.4.2017 pe
Aronkeidas
8.4.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
9.4.2017 su
Ruskotalo
13.4.2017 to kiirastorstai
Tanssikrouvi
14.4.2017 pe pitkäperjantai
Imatran kylpylä
15.4.2017 la
Valtatie 2
16.4.2017 su pääsiäinen
Kuntotalo (Kouvola)
17.4.2017 ma pääsiäismaanantai
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
19.4.2017 ke
Esakallio
21.4.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä)
22.4.2017 la
Pesäkallio (Lahti)
26.4.2017 ke
Viking XPRS
27.4.2017 to
Viking XPRS
28.4.2017 pe
Esakallio
30.4.2017 su vapunaatto
Huvilintu (Raisio)
3.5.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
5.5.2017 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
6.5.2017 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
7.5.2017 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
10.5.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
12.5.2017 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
13.5.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
14.5.2017 su
Silja Europa
15.5.2017 ma
Silja Europa
16.5.2017 ti
Silja Europa
19.5.2017 pe
Esakallio
20.5.2017 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
21.5.2017 su
Tirvan lava (Tirva, Kouvola)
24.5.2017 ke
Hotelli Keurusselkä
25.5.2017 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
26.5.2017 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
27.5.2017 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
28.5.2017 su
Välijoen lava (Välijoki, Savitaipale)
30.5.2017 ti
Hotelli Hiittenharju
31.5.2017 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
1.6.2017 to
Tommolan lava (Mäntyharju)
2.6.2017 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
3.6.2017 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
4.6.2017 su helluntai
Uittamo paviljonki (Turku)
6.6.2017 ti
Pyhäsalmen lava
8.6.2017 to
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
9.6.2017 pe
Tulenliekki
10.6.2017 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
11.6.2017 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
13.6.2017 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
14.6.2017 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
15.6.2017 to
Lampin lava (Hukari, Toholampi)
16.6.2017 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
17.6.2017 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
18.6.2017 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
20.6.2017 ti
Mäntsälän lava
21.6.2017 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
22.6.2017 to
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
23.6.2017 pe juhannusaatto
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
24.6.2017 la juhannuspäivä
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
25.6.2017 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
27.6.2017 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
28.6.2017 ke
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
29.6.2017 to
Pistohiekan lava (Lietvesi, Puumala)
30.6.2017 pe
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
1.7.2017 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
2.7.2017 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
8.7.2017 la
Tangomarkkinat (Seinäjoki)
15.7.2017 la
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
17.7.2017 ma
Hotelli Keurusselkä
18.7.2017 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
19.7.2017 ke
Esakallio
19.7.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
20.7.2017 to
Yppärin Merimaja (Yppäri, Pyhäjoki)
21.7.2017 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
22.7.2017 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
23.7.2017 su
Uittamo paviljonki (Turku)
24.7.2017 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
25.7.2017 ti
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
26.7.2017 ke
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
27.7.2017 to
Myllysilta (Suomenniemi, Mikkeli)
28.7.2017 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
29.7.2017 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
30.7.2017 su
Ainola (Jyväskylä)
1.8.2017 ti
Liperin lava
2.8.2017 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
3.8.2017 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
4.8.2017 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
5.8.2017 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
6.8.2017 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
8.8.2017 ti
Kauhajoen kasino
9.8.2017 ke
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
10.8.2017 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
11.8.2017 pe
Jormuan lava
12.8.2017 la
Pohjanranta (Liedakkala, Keminmaa)
13.8.2017 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
15.8.2017 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
17.8.2017 to
Maaningan kasino
18.8.2017 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
19.8.2017 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
19.8.2017 la
Messukeskus (Helsinki)
20.8.2017 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
22.8.2017 ti
Pyhäsalmen lava
23.8.2017 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
24.8.2017 to
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
25.8.2017 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
26.8.2017 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
27.8.2017 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
1.9.2017 pe
Esakallio
2.9.2017 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
3.9.2017 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
5.9.2017 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
7.9.2017 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
8.9.2017 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
9.9.2017 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
13.9.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
15.9.2017 pe
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
16.9.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
17.9.2017 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
22.9.2017 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
23.9.2017 la
Aronkeidas
24.9.2017 su
Tyrnävän seurojentalo
27.9.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
29.9.2017 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
30.9.2017 la
Pesäkallio (Lahti)
1.10.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
6.10.2017 pe
Hotelli Keurusselkä
7.10.2017 la
Valtatie 2
8.10.2017 su
Kisakaari
10.10.2017 ti
Hotelli Hiittenharju
11.10.2017 ke
Esakallio
11.10.2017 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
13.10.2017 pe
Tulenliekki
14.10.2017 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
28.10.2017 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
29.10.2017 su
M/S Baltic Princess
30.10.2017 ma
M/S Baltic Princess
31.10.2017 ti
M/S Baltic Princess
4.11.2017 la
Valtatie 2
8.11.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
8.11.2017 ke
Teeriharju
10.11.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä)
11.11.2017 la
Pesäkallio (Lahti)
12.11.2017 su
Viking Grace
13.11.2017 ma
Viking Grace
17.11.2017 pe
Hotelli Keurusselkä
18.11.2017 la
Hotelli Keurusselkä
21.11.2017 ti
Silja Europa
24.11.2017 pe
Aronkeidas
25.11.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
26.11.2017 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
28.11.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
29.11.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
1.12.2017 pe
Tuiskula (Nivala)
2.12.2017 la
Tyrnävän seurojentalo
3.12.2017 su
Kivistön työväentalo
5.12.2017 ti
Pesäkallio (Lahti)
6.12.2017 ke itsenäisyyspäivä
Logomo (Turku)
8.12.2017 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
9.12.2017 la
Kuntotalo (Kouvola)
10.12.2017 su
Orimattilan Kehräämö
11.12.2017 ma
Viking Mariella
12.12.2017 ti
Viking Mariella
13.12.2017 ke
M/S Baltic Princess
15.12.2017 pe
Teeriharju
16.12.2017 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
5.1.2018 pe
Tanssikrouvi
6.1.2018 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
7.1.2018 su
Pyrkivä (Turku)
9.1.2018 ti
Hotelli Hiittenharju
12.1.2018 pe
Tulenliekki
13.1.2018 la
Pesäkallio (Lahti)
14.1.2018 su
Ruskotalo
17.1.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
20.1.2018 la
Valtatie 2
21.1.2018 su
Kisakaari
23.1.2018 ti
Tallink Galaxy
24.1.2018 ke
Tallink Galaxy
26.1.2018 pe
Tuiskula (Nivala)
27.1.2018 la
Tyrnävän seurojentalo
28.1.2018 su
Haaparannan kansantalo
30.1.2018 ti
Viking Mariella
31.1.2018 ke
Viking Mariella
2.2.2018 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
3.2.2018 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
4.2.2018 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
5.2.2018 ma
Viking Grace
7.2.2018 ke
Teeriharju
9.2.2018 pe
Hotelli Keurusselkä
10.2.2018 la
Auran nuortentalo
11.2.2018 su
Kerhola (Nokia)
13.2.2018 ti
Silja Europa
14.2.2018 ke ystävänpäivä
Silja Europa
16.2.2018 pe
Lomakeskus Revontuli
17.2.2018 la
Kuntotalo (Kouvola)
28.2.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
2.3.2018 pe
Teeriharju
3.3.2018 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
4.3.2018 su
M/S Baltic Princess
5.3.2018 ma
M/S Baltic Princess
6.3.2018 ti
M/S Baltic Princess
7.3.2018 ke
M/S Baltic Princess
9.3.2018 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
10.3.2018 la
Aronkeidas
11.3.2018 su
Kisakaari
13.3.2018 ti
Säätiötalo (Urjala)
13.3.2018 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
17.3.2018 la
Pesäkallio (Lahti)
18.3.2018 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
19.3.2018 ma
Viking Mariella
20.3.2018 ti
Viking Mariella
22.3.2018 to
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
23.3.2018 pe
Imatran kylpylä
24.3.2018 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
25.3.2018 su
Orimattilan Kehräämö
29.3.2018 to kiirastorstai
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
30.3.2018 pe pitkäperjantai
Tanssikrouvi
31.3.2018 la
Valtatie 2
1.4.2018 su pääsiäinen
Kuntotalo (Kouvola)
2.4.2018 ma pääsiäismaanantai
Pesäkallio (Lahti)
4.4.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
6.4.2018 pe
Hotelli Keurusselkä
7.4.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
8.4.2018 su
Tyrnävän seurojentalo
13.4.2018 pe
Tanssikrouvi
14.4.2018 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
15.4.2018 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
18.4.2018 ke
Esakallio
18.4.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
20.4.2018 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
21.4.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka
27.4.2018 pe
Hotelli Aquarius (Uusikaupunki)
28.4.2018 la
Valtatie 2
30.4.2018 ma vapunaatto
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
4.5.2018 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
5.5.2018 la
Limingan ns
9.5.2018 ke
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
10.5.2018 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
11.5.2018 pe
Hangan lava
12.5.2018 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
18.5.2018 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
19.5.2018 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
20.5.2018 su helluntai
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
23.5.2018 ke
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
25.5.2018 pe
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
26.5.2018 la
Huvilintu (Raisio)
27.5.2018 su
Välijoen lava (Välijoki, Savitaipale)
30.5.2018 ke
Esakallio
30.5.2018 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
1.6.2018 pe
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
2.6.2018 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
8.6.2018 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
9.6.2018 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
10.6.2018 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
12.6.2018 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
13.6.2018 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
14.6.2018 to
Hotelli Keurusselkä
15.6.2018 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
16.6.2018 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
17.6.2018 su
Uittamo paviljonki (Turku)
19.6.2018 ti
Pyhäsalmen lava
20.6.2018 ke
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
22.6.2018 pe juhannusaatto
Ämyri (Somerniemi, Somero)
23.6.2018 la juhannuspäivä
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
24.6.2018 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
26.6.2018 ti
Liperin lava
27.6.2018 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
28.6.2018 to
Yppärin Merimaja (Yppäri, Pyhäjoki)
29.6.2018 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
30.6.2018 la
Syvälahti
16.7.2018 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
17.7.2018 ti
Hangan lava
18.7.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
19.7.2018 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
20.7.2018 pe
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
21.7.2018 la
Pohjanranta (Liedakkala, Keminmaa)
22.7.2018 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
23.7.2018 ma
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
24.7.2018 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
25.7.2018 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
26.7.2018 to
Myllysilta (Suomenniemi, Mikkeli)
28.7.2018 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
29.7.2018 su
Ruissalon kansanpuiston tanssipaviljonki (Turku)
1.8.2018 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
2.8.2018 to
Törnävän paviljonki (Seinäjoki)
3.8.2018 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
4.8.2018 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
6.8.2018 ma
Hotelli Keurusselkä
7.8.2018 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
8.8.2018 ke
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
9.8.2018 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
10.8.2018 pe
Esakallio
11.8.2018 la
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
12.8.2018 su
Uittamo paviljonki (Turku)
14.8.2018 ti
Hotelli Hiittenharju
16.8.2018 to
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
17.8.2018 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
18.8.2018 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
19.8.2018 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
21.8.2018 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
22.8.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
23.8.2018 to
Maaningan kasino
25.8.2018 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
26.8.2018 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
28.8.2018 ti
Pyhäsalmen lava
31.8.2018 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
1.9.2018 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
2.9.2018 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
7.9.2018 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
8.9.2018 la
Aronkeidas
9.9.2018 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
14.9.2018 pe
Tuiskula (Nivala)
15.9.2018 la
Huvilintu (Raisio)
16.9.2018 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
18.9.2018 ti
Hotelli Hiittenharju
20.9.2018 to
Hotelli Keurusselkä
21.9.2018 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
22.9.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
23.9.2018 su
Tyrnävän seurojentalo
28.9.2018 pe
Kivistön työväentalo
29.9.2018 la
Pesäkallio (Lahti)
3.10.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
5.10.2018 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
6.10.2018 la
Valtatie 2
7.10.2018 su
Kisakaari
10.10.2018 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
12.10.2018 pe
Tanssikrouvi
13.10.2018 la
Kuntotalo (Kouvola)
23.10.2018 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
27.10.2018 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
2.11.2018 pe
Lomakeskus Revontuli
3.11.2018 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
4.11.2018 su
Haaparannan kansantalo
7.11.2018 ke
Teeriharju
9.11.2018 pe
Tuiskula (Nivala)
10.11.2018 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
11.11.2018 su
Orimattilan Kehräämö
16.11.2018 pe
Hotelli Keurusselkä
17.11.2018 la
Hotelli Keurusselkä
18.11.2018 su
Kalliohovi (Loimaa)
24.11.2018 la
Valtatie 2
25.11.2018 su
Ruskotalo
28.11.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
30.11.2018 pe
Tanssikrouvi
1.12.2018 la
Aronkeidas
2.12.2018 su
Tyrnävän seurojentalo
7.12.2018 pe
Teeriharju
8.12.2018 la
Pesäkallio (Lahti)
9.12.2018 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
14.12.2018 pe
Tulenliekki
15.12.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka
16.12.2018 su
Kisakaari
21.12.2018 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
22.12.2018 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
4.1.2019 pe
Tanssikrouvi
5.1.2019 la
Kuntotalo (Kouvola)
6.1.2019 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
8.1.2019 ti
Hotelli Hiittenharju
11.1.2019 pe
Tulenliekki
12.1.2019 la
Pesäkallio (Lahti)
13.1.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
18.1.2019 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
19.1.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
20.1.2019 su
Kisakaari
26.1.2019 la
Valtatie 2
1.2.2019 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
2.2.2019 la
Tyrnävän seurojentalo
8.2.2019 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
9.2.2019 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
13.2.2019 ke
Teeriharju
15.2.2019 pe
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
16.2.2019 la
Alavieskan Viri
27.2.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
1.3.2019 pe
Tanssikrouvi
2.3.2019 la
Pesäkallio (Lahti)
6.3.2019 ke
Ikaalisten kylpylä
8.3.2019 pe naisten päivä
Hotelli Keurusselkä
11.3.2019 ma
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
15.3.2019 pe
Imatran kylpylä
16.3.2019 la
Valtatie 2
18.3.2019 ma
Viking Grace
19.3.2019 ti
Viking Grace
20.3.2019 ke
Viking Grace
22.3.2019 pe
Radisson Blu Tähtitanssit (Oulu)
23.3.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
24.3.2019 su
Ruskotalo
28.3.2019 to
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
29.3.2019 pe
Teeriharju
30.3.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
31.3.2019 su
Orimattilan Kehräämö
2.4.2019 ti
Silja Serenade
5.4.2019 pe
Tuiskula (Nivala)
6.4.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
7.4.2019 su
Tyrnävän seurojentalo
10.4.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
12.4.2019 pe
Tulenliekki
13.4.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
14.4.2019 su
Kisakaari
17.4.2019 ke
Esakallio
18.4.2019 to kiirastorstai
Pesäkallio (Lahti)
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Tanssikrouvi
20.4.2019 la
Valtatie 2
21.4.2019 su pääsiäinen
Kuntotalo (Kouvola)
26.4.2019 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
27.4.2019 la
Auran nuortentalo
28.4.2019 su
Silja Europa
29.4.2019 ma
Silja Europa
30.4.2019 ti vapunaatto
Tanhuhovi (Lohja)
1.5.2019 ke vapunpäivä
Tanssikrouvi
3.5.2019 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
4.5.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
17.5.2019 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
18.5.2019 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
19.5.2019 su
Välijoen lava (Välijoki, Savitaipale)
21.5.2019 ti
Hotelli Hiittenharju
24.5.2019 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
25.5.2019 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
26.5.2019 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
29.5.2019 ke
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
30.5.2019 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
31.5.2019 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
1.6.2019 la
Huvilintu (Raisio)
2.6.2019 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
4.6.2019 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
5.6.2019 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
7.6.2019 pe
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
8.6.2019 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
9.6.2019 su helluntai
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
11.6.2019 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
12.6.2019 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
13.6.2019 to
Hotelli Keurusselkä
14.6.2019 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
15.6.2019 la
Syvälahti
16.6.2019 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
17.6.2019 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
19.6.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
20.6.2019 to
Salmen lava (Jäppilä, Pieksämäki)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
22.6.2019 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
23.6.2019 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
25.6.2019 ti
Pyhäsalmen lava
26.6.2019 ke
Mustikkavuoren lava (Ähtäri)
27.6.2019 to
Pistohiekan lava (Lietvesi, Puumala)
28.6.2019 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
29.6.2019 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
30.6.2019 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
15.7.2019 ma
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
16.7.2019 ti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
17.7.2019 ke
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
18.7.2019 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
19.7.2019 pe
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
20.7.2019 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
21.7.2019 su
Välijoen lava (Välijoki, Savitaipale)
23.7.2019 ti
Liperin lava
24.7.2019 ke
Esakallio
25.7.2019 to
Myllysilta (Suomenniemi, Mikkeli)
27.7.2019 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
28.7.2019 su
Ruissalon kansanpuiston tanssipaviljonki (Turku)
30.7.2019 ti
Kauhajoen kasino
31.7.2019 ke
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
1.8.2019 to
Maaningan kasino
2.8.2019 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
3.8.2019 la
Vehkakosken rantalava (Pohjaslahti, Mänttä-Vilppula)
4.8.2019 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)