eXmiehet

4.5.2007 pe
Hotelli Cumulus, Seinäjoki
5.5.2007 la
Hotelli Cumulus, Seinäjoki
7.5.2007 ma
Viking Gabriella
8.5.2007 ti
Viking Gabriella
9.5.2007 ke
Viking Gabriella
10.5.2007 to
Viking Gabriella
11.5.2007 pe
Viking Gabriella
12.5.2007 la
Viking Gabriella
13.5.2007 su
Viking Rosella
14.5.2007 ma
Viking Rosella
15.5.2007 ti
Viking Rosella
16.5.2007 ke
Alex Park Hotel, Lahti
30.5.2007 ke
Hietasaaren Tanssimajakka, Oulu
2.6.2007 la
Naantalin kylpylä, Naantali
4.6.2007 ma
M/S Nordlandia
5.6.2007 ti
M/S Nordlandia
6.6.2007 ke
M/S Nordlandia
7.6.2007 to
M/S Nordlandia
8.6.2007 pe
M/S Nordlandia
9.6.2007 la
M/S Nordlandia
10.6.2007 su
M/S Nordlandia
14.6.2007 to
Tanssiravintola Pohjanhovi, Rovaniemi
15.6.2007 pe
Kitisen Eräkota, Sodankylä
17.6.2007 su
Viking Isabella
18.6.2007 ma
Viking Isabella
19.6.2007 ti
Viking Isabella
20.6.2007 ke
Viking Isabella
21.6.2007 to
Viking Isabella
22.6.2007 pe juhannusaatto
Viking Rosella
23.6.2007 la juhannuspäivä
Viking Rosella
24.6.2007 su
Viking Rosella
25.6.2007 ma
Viking Rosella
26.6.2007 ti
Viking Rosella
27.6.2007 ke
Hotelli Savonsolmu, Pieksämäki
29.6.2007 pe
Hotelli Savonsolmu, Pieksämäki
30.6.2007 la
Hotelli Savonsolmu, Pieksämäki
20.7.2007 pe
Tanssiravintola Pohjanhovi, Rovaniemi
21.7.2007 la
Tanssiravintola Pohjanhovi, Rovaniemi
23.7.2007 ma
Viking Rosella
24.7.2007 ti
Viking Rosella
25.7.2007 ke
Viking Rosella
26.7.2007 to
Viking Rosella
27.7.2007 pe
Viking Rosella
28.7.2007 la
Viking Rosella
29.7.2007 su
Viking Rosella
1.8.2007 ke
Viking Isabella
2.8.2007 to
Viking Isabella
1.8.2009 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
9.4.2010 pe
Hotelli Kilpis, Enontekiö
10.4.2010 la
Hotelli Kilpis, Enontekiö
16.4.2010 pe
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
17.4.2010 la
Ravintola Tuikku, Kittilä
19.4.2010 ma
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
20.4.2010 ti
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
22.4.2010 to
Hotelli Kuusamon Tropiikki, Kuusamo
23.4.2010 pe
Tanssiravintola Pohjanhovi, Rovaniemi
24.4.2010 la
yksityistilaisuus
27.4.2010 ti
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
28.4.2010 ke
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
29.4.2010 to
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
30.4.2010 pe vapunaatto
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
7.5.2010 pe
Emolahti Camping, Pyhäjärvi
4.6.2010 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
12.6.2010 la
Suukosken keidas, Tervola
19.6.2010 la
Kuhmon Kelo, Kuhmo
23.6.2010 ke
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
25.6.2010 pe juhannusaatto
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
2.7.2010 pe
Festivaaliareena, Rovaniemi
3.7.2010 la
yksityistilaisuus
14.7.2010 ke
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
30.7.2010 pe
Emolahti Camping, Pyhäjärvi
31.7.2010 la
yksityistilaisuus
12.8.2010 to
yksityistilaisuus
13.8.2010 pe
Saariselän tunturihotelli, Inari
14.8.2010 la
Saariselän tunturihotelli, Inari
17.8.2010 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
20.8.2010 pe
yksityistilaisuus
21.8.2010 la
Ravintola Vaakuna, Hämeenlinna
28.8.2010 la
yksityistilaisuus
7.9.2010 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki, naistentanssit
8.9.2010 ke
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
10.9.2010 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
11.9.2010 la
Naantalin kylpylä, Naantali
17.9.2010 pe
Riemuliiteri, Kolari
18.9.2010 la
Riemuliiteri, Kolari
23.9.2010 to
Äkäshotelli, Kolari
24.9.2010 pe
Äkäshotelli, Kolari
25.9.2010 la
Äkäshotelli, Kolari
26.9.2010 su
Scandic Rukahovi, Kuusamo
27.9.2010 ma
Scandic Rukahovi, Kuusamo
28.9.2010 ti
Scandic Rukahovi, Kuusamo
29.9.2010 ke
Scandic Rukahovi, Kuusamo
1.10.2010 pe
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
2.10.2010 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
6.10.2010 ke
Holiday Club Katinkulta, Sotkamo
7.10.2010 to
Hotelli Kuusamon Tropiikki, Kuusamo
8.10.2010 pe
Saariselän tunturihotelli, Inari
9.10.2010 la
Saariselän tunturihotelli, Inari
6.11.2010 la
Tanssiravintola Pohjanhovi, Rovaniemi
12.11.2010 pe
Saariselän tunturihotelli, Inari
13.11.2010 la
Saariselän tunturihotelli, Inari
17.11.2010 ke
Äkäshotelli, Kolari
18.11.2010 to
Äkäshotelli, Kolari
19.11.2010 pe
Äkäshotelli, Kolari
20.11.2010 la
Äkäshotelli, Kolari
26.11.2010 pe
Holiday Club Katinkulta, Sotkamo
27.11.2010 la
Ravintola Paltahovi, Paltamo
3.12.2010 pe
Hotelli Ylläs Saaga, Kolari
4.12.2010 la
Hotelli Ylläs Saaga, Kolari
9.12.2010 to
Scandic Rukahovi, Kuusamo
10.12.2010 pe
Scandic Rukahovi, Kuusamo
11.12.2010 la
Scandic Rukahovi, Kuusamo
18.12.2010 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
25.12.2010 la joulupäivä
Saarenkylän ns, Rovaniemi
7.1.2011 pe
Äkäshotelli, Kolari
8.1.2011 la
Äkäshotelli, Kolari
11.1.2011 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
12.1.2011 ke
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
15.1.2011 la
yksityistilaisuus
20.1.2011 to
Scandic Rukahovi, Kuusamo
21.1.2011 pe
Scandic Rukahovi, Kuusamo
22.1.2011 la
Scandic Rukahovi, Kuusamo
18.2.2011 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
27.2.2011 su
Scandic Rukahovi, Kuusamo
28.2.2011 ma
Scandic Rukahovi, Kuusamo
1.3.2011 ti
Scandic Rukahovi, Kuusamo
2.3.2011 ke
Scandic Rukahovi, Kuusamo
3.3.2011 to
Saariselän tunturihotelli, Inari
4.3.2011 pe
Saariselän tunturihotelli, Inari
5.3.2011 la
Saariselän tunturihotelli, Inari
6.3.2011 su
Saariselän tunturihotelli, Inari
7.3.2011 ma
Saariselän tunturihotelli, Inari
8.3.2011 ti naisten päivä
Saariselän tunturihotelli, Inari
9.3.2011 ke
Saariselän tunturihotelli, Inari
19.3.2011 la
Riemuliiteri, Kolari
25.3.2011 pe
Tanssiravintola Pohjanhovi, Rovaniemi
26.3.2011 la
Tanssiravintola Pohjanhovi, Rovaniemi
13.4.2011 ke
Hotelli Laanihovi, Inari
14.4.2011 to
Hotelli Sirkantähti, Kittilä
15.4.2011 pe
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
16.4.2011 la
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
23.4.2011 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
26.4.2011 ti
Hotelli Kilpis, Enontekiö
27.4.2011 ke
Hotelli Kilpis, Enontekiö
28.4.2011 to
Hotelli Kilpis, Enontekiö
29.4.2011 pe
Hotelli Kilpis, Enontekiö
30.4.2011 la vapunaatto
Hotelli Kilpis, Enontekiö
20.5.2011 pe
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
21.5.2011 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
27.5.2011 pe
Kaupunginhotelli, Tornio
1.6.2011 ke
Tulenliekki, Leppävirta
4.6.2011 la
Liperin lava, Liperi
10.6.2011 pe
Kopsonin baari, Pälkäne
11.6.2011 la
Ravintola Galax, Turku
17.6.2011 pe
Markkinat, Rovaniemi
17.6.2011 pe
Nightclub Tähti, Oulu
18.6.2011 la
Markkinat, Rovaniemi
18.6.2011 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
24.6.2011 pe juhannusaatto
Hojo hojo, Tuusniemi
25.6.2011 la juhannuspäivä
Riutanharju, Riihimäki
29.6.2011 ke
Ikaalinen
1.7.2011 pe
Kopsonin baari, Pälkäne
2.7.2011 la
Hämyslava, Nokia
3.7.2011 su
Lemmenlava, Joensuu
8.7.2011 pe
Tangomarkkinat, Seinäjoki
9.7.2011 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
12.7.2011 ti
Rajavaaran lava, Kitee
14.7.2011 to
Myllyniemi, Virrat
15.7.2011 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
16.7.2011 la
Pajarinhovi, Kitee
17.7.2011 su
Öllölän lava, Joensuu
22.7.2011 pe
Kopsonin baari, Pälkäne
23.7.2011 la
Jäähalli, Huittinen
29.7.2011 pe
Uittamo paviljonki, Turku
30.7.2011 la
Kaarihovi, Teuva
5.8.2011 pe
Suukosken keidas, Tervola
6.8.2011 la
Vaattojärven rantapaviljonki, Kolari
9.8.2011 ti
yksityistilaisuus
10.8.2011 ke
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
12.8.2011 pe
Kruunuareena, Savonlinna
13.8.2011 la
Hirvelä, Kouvola
19.8.2011 pe
yksityistilaisuus
20.8.2011 la
Vehmassalmen tanssipaviljonki, Vehmaa
22.8.2011 ma
Silja Europa
23.8.2011 ti
Silja Europa
24.8.2011 ke
Silja Europa
25.8.2011 to
Silja Europa
27.8.2011 la
Hotelli Karelia, Joensuu
3.9.2011 la
Hojo hojo, Tuusniemi
7.9.2011 ke
Ravintola Seurahuone, Tampere
8.9.2011 to
Ravintola Seurahuone, Tampere
9.9.2011 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
10.9.2011 la
Hirvensuuli, Huittinen
12.9.2011 ma
Hotelli Laanihovi, Inari
13.9.2011 ti
Hotelli Laanihovi, Inari
15.9.2011 to
Hotelli Sirkantähti, Kittilä
16.9.2011 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
18.9.2011 su
M/S Nordlandia
24.9.2011 la
Urjanlinna, Sievi
30.9.2011 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
1.10.2011 la
Pajarinhovi, Kitee
13.10.2011 to
Ravintola Galax, Turku
14.10.2011 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
15.10.2011 la
Naantalin kylpylä, Naantali
19.10.2011 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
20.10.2011 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
21.10.2011 pe
Ravintola Seurahuone, Tampere
22.10.2011 la
Kartano Kievari, Äänekoski
29.10.2011 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
3.11.2011 to
Oulu
5.11.2011 la
Pesäkallio, Lahti
11.11.2011 pe
Ravintola Yöjalka, Lahti
12.11.2011 la
Ruissalon kylpylä, Turku
19.11.2011 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
20.11.2011 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
22.11.2011 ti
M/S Nordlandia
25.11.2011 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
26.11.2011 la
Hotelli Samantta, Oulu
2.12.2011 pe
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
7.12.2011 ke
Ravintola Seurahuone, Tampere
8.12.2011 to
Ravintola Seurahuone, Tampere
9.12.2011 pe
Hotelli Malmikumpu, Outokumpu
16.12.2011 pe
Teeriharju, Somero
31.12.2011 la uudenvuodenaatto
Kylpylähotelli Eden, Nokia
5.1.2012 to
Ravintola Punainen kukko, Pori
6.1.2012 pe
Hyvinvointikeskus Toivonlahti, Ilomantsi
7.1.2012 la
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
9.1.2012 ma
Silja Europa
10.1.2012 ti
Silja Europa
11.1.2012 ke
Silja Europa
12.1.2012 to
Silja Europa
5.2.2012 su
M/S Nordlandia
7.2.2012 ti
Viking Isabella
11.2.2012 la
Urjanlinna, Sievi
16.2.2012 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
17.2.2012 pe
Ravintola Seurahuone, Tampere
18.2.2012 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
25.2.2012 la
Haaparannan kansantalo, Haaparanta, Ruotsi
27.2.2012 ma
Hotelli Levitunturi, Kittilä
1.3.2012 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
4.3.2012 su
M/S Baltic Princess
5.3.2012 ma
M/S Baltic Princess
10.3.2012 la
Tanhuhovi, Lohja
17.3.2012 la
Yyterin kylpylä, Pori
24.3.2012 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
31.3.2012 la
Pajarinhovi, Kitee
6.4.2012 pe pitkäperjantai
Hotelli Korpilampi, Espoo
14.4.2012 la
Pesäkallio, Lahti
19.4.2012 to
Hotelli Kuusamon Tropiikki, Kuusamo
20.4.2012 pe
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
22.4.2012 su
Hotelli Levitunturi, Kittilä
28.4.2012 la
Valtatie 2, Harjavalta
29.4.2012 su
M/S Nordlandia
4.5.2012 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
5.5.2012 la
Urjanlinna, Sievi
12.5.2012 la
Saarenkylän ns, Rovaniemi
16.5.2012 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
18.5.2012 pe
Ravintola Yöjalka, Lahti
19.5.2012 la
Hirvensuuli, Huittinen
24.5.2012 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
25.5.2012 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
26.5.2012 la
Hojo hojo, Tuusniemi
29.5.2012 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
1.6.2012 pe
Hotelli Karelia, Joensuu
2.6.2012 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
9.6.2012 la
Syvälahti, Kangasniemi
16.6.2012 la
Hämyslava, Nokia
22.6.2012 pe juhannusaatto
Männistö, Tuusula
23.6.2012 la juhannuspäivä
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
29.6.2012 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
10.7.2012 ti
Rajavaaran lava, Kitee
14.7.2012 la
Markkinat, Sotkamo
14.7.2012 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
20.7.2012 pe
Krouvin lava, Hartola
21.7.2012 la
Merikievari, Merikarvia
27.7.2012 pe
Haapamäen tila, Sastamala
31.7.2012 ti
Virtain Hiekkaranta, Virrat
1.8.2012 ke
Nelospirtti, Jyväskylä
4.8.2012 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
11.8.2012 la
Pukkilansaari, Isokyrö
26.8.2012 su
Lemmenlava, Joensuu
31.8.2012 pe
Uittamo paviljonki, Turku
1.9.2012 la
Liperin lava, Liperi
7.9.2012 pe
Ravintola Wanha57, Oulu
8.9.2012 la
Urjanlinna, Sievi
14.9.2012 pe
Ravintola Iivari, Imatra
15.9.2012 la
Esakallio, Somero
16.9.2012 su
M/S Nordlandia
28.9.2012 pe
Ravintola Ilona, Mikkeli
5.10.2012 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
6.10.2012 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
12.10.2012 pe
Kisaranta, Kangasala
20.10.2012 la
Törmä, Joensuu
27.10.2012 la
Hotelli Liesu, Alavus
30.10.2012 ti
Viking Isabella
31.10.2012 ke
Viking Isabella
2.11.2012 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
3.11.2012 la
Naantalin kylpylä, Naantali
10.11.2012 la
Ravintola Soittola, Seinäjoki
14.11.2012 ke
Ravintola Seurahuone, Tampere
24.11.2012 la
Ravintola Siili, Kankaanpää
30.11.2012 pe
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
1.12.2012 la
Limingan ns, Liminka
8.12.2012 la
Tanhuhovi, Lohja
26.12.2012 ke tapaninpäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
29.12.2012 la
Pesäkallio, Lahti
31.12.2012 ma uudenvuodenaatto
Pajarinhovi, Kitee
10.1.2013 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
12.1.2013 la
Silja Europa
13.1.2013 su
Silja Europa
14.1.2013 ma
Silja Europa
19.1.2013 la
Kärsämäen Kataja, Kärsämäki
22.1.2013 ti
Viking XPRS
23.1.2013 ke
Viking XPRS
24.1.2013 to
Viking XPRS
29.1.2013 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
2.2.2013 la
Pajarinhovi, Kitee
7.2.2013 to
Hyvinkääsali, Hyvinkää
8.2.2013 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
9.2.2013 la
yksityistilaisuus
13.2.2013 ke
Ravintola Seurahuone, Tampere
15.2.2013 pe
Ravintola Seurahuone, Tampere
4.3.2013 ma
Silja Europa
5.3.2013 ti
Silja Europa
9.3.2013 la
Pesäkallio, Lahti
11.3.2013 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
13.3.2013 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
16.3.2013 la
Tanhuhovi, Lohja
30.3.2013 la
Ravintola Soittola, Seinäjoki
13.4.2013 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
20.4.2013 la
Ooperi, Rauma
26.4.2013 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
27.4.2013 la
Hotelli Joronjälki, Joroinen
11.5.2013 la
Urjanlinna, Sievi
18.5.2013 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
24.5.2013 pe
Lomakylä Järvisydän, Rantasalmi
31.5.2013 pe
Kisaranta, Kangasala
1.6.2013 la
Jenkkapirtti, Asikkala
5.6.2013 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
8.6.2013 la
Hämyslava, Nokia
14.6.2013 pe
Jormuan lava, Kajaani
15.6.2013 la
Letkaliiteri, Joutsa
16.6.2013 su
Viking Grace
17.6.2013 ma
Viking Grace
21.6.2013 pe juhannusaatto
Helsinki Pavi, Vantaa
22.6.2013 la juhannuspäivä
Huvilintu, Raisio
28.6.2013 pe
Markkinat, Asikkala
5.7.2013 pe
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
6.7.2013 la
Savion lava, Laukaa
7.7.2013 su
Öllölän lava, Joensuu
9.7.2013 ti
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
13.7.2013 la
Pub Diamond, Pori
16.7.2013 ti
Rajavaaran lava, Kitee
17.7.2013 ke
Syvälahti, Kangasniemi
19.7.2013 pe
Pyhtään VPK:n lava, Pyhtää
20.7.2013 la
Liperin lava, Liperi
23.7.2013 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
26.7.2013 pe
Kruunuareena, Savonlinna
27.7.2013 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
6.8.2013 ti
Merikievari, Merikarvia
7.8.2013 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
9.8.2013 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
10.8.2013 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
17.8.2013 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
18.8.2013 su
Silja Europa
19.8.2013 ma
Silja Europa
20.8.2013 ti
Silja Europa
23.8.2013 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
24.8.2013 la
Turkian lava, Hamina
25.8.2013 su
Uittamo paviljonki, Turku
30.8.2013 pe
Nightclub Tähti, Oulu
31.8.2013 la
Vaattojärven rantapaviljonki, Kolari
2.9.2013 ma
Viking Grace
3.9.2013 ti
Viking Grace
7.9.2013 la
Urjanlinna, Sievi
9.9.2013 ma
M/S Baltic Princess, konsertti
12.9.2013 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
13.9.2013 pe
Hotelli Ruukin Kievari, Kuopio
14.9.2013 la
Hojo hojo, Tuusniemi
15.9.2013 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
20.9.2013 pe
yksityistilaisuus
21.9.2013 la
Hotelli Joronjälki, Joroinen
24.9.2013 ti
Viking Gabriella
25.9.2013 ke
Viking Gabriella
27.9.2013 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
28.9.2013 la
Markkinat, Tyrnävä
28.9.2013 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
7.10.2013 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
11.10.2013 pe
Ravintola Punainen kukko, Pori
12.10.2013 la
yksityistilaisuus
18.10.2013 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
19.10.2013 la
Tanssiravintola Pohjanhovi, Rovaniemi
26.10.2013 la
Limingan ns, Liminka
1.11.2013 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
2.11.2013 la
Kartano Kievari, Äänekoski
4.11.2013 ma
Viking Grace
5.11.2013 ti
Viking Grace
8.11.2013 pe
Satulinna, Hattula
13.11.2013 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
15.11.2013 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
16.11.2013 la
Mäntymotelli, Mäntyharju
23.11.2013 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
30.11.2013 la
Valtatie 2, Harjavalta
5.12.2013 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
7.12.2013 la
Liikuntakeskus Vesileppis, Leppävirta
14.12.2013 la
Kauppakeskus Stella, Mikkeli
17.12.2013 ti
Viking XPRS
18.12.2013 ke
Viking XPRS
19.12.2013 to
Viking XPRS
21.12.2013 la
Latosaari, Lapua
26.12.2013 to tapaninpäivä
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
27.12.2013 pe
Teeriharju, Somero
31.12.2013 ti uudenvuodenaatto
Ravintola Seurahuone, Tampere
4.1.2014 la
Urjanlinna, Sievi
5.1.2014 su
Silja Europa
6.1.2014 ma
Silja Europa
10.1.2014 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
11.1.2014 la
Kärsämäen Kataja, Kärsämäki
18.1.2014 la
Pajarinhovi, Kitee
19.1.2014 su
M/S Baltic Princess
20.1.2014 ma
M/S Baltic Princess
21.1.2014 ti
M/S Baltic Princess
25.1.2014 la
Pesäkallio, Lahti
28.1.2014 ti
Viking XPRS
29.1.2014 ke
Viking XPRS
30.1.2014 to
Viking XPRS
1.2.2014 la
Ooperi, Rauma
4.2.2014 ti
Silja Symphony
5.2.2014 ke
Silja Symphony
8.2.2014 la
Auran nuortentalo, Aura
11.2.2014 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
12.2.2014 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
13.2.2014 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
15.2.2014 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
21.2.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
24.2.2014 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
26.2.2014 ke
Tanssin Taikaa Sali, Jyväskylä
1.3.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.3.2014 su
Kerhola, Nokia
7.3.2014 pe
Satulinna, Hattula
8.3.2014 la naisten päivä
Haapamäen Suoja, Keuruu
9.3.2014 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
15.3.2014 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
19.3.2014 ke
Riemuliiteri, Kolari
20.3.2014 to
Santa's Hotel Tunturi, Inari
21.3.2014 pe
Hotelli Sodankylä, Sodankylä
22.3.2014 la
Äkäshotelli, Kolari
23.3.2014 su
Hotelli Levitunturi, Kittilä
16.4.2014 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
18.4.2014 pe pitkäperjantai
Nightclub Tähti, Tampere
19.4.2014 la
Valtatie 2, Harjavalta
20.4.2014 su pääsiäinen
Viking Grace
21.4.2014 ma pääsiäismaanantai
Viking Grace
26.4.2014 la
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
27.4.2014 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
30.4.2014 ke vapunaatto
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
3.5.2014 la
Mäntymotelli, Mäntyharju
9.5.2014 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
10.5.2014 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
11.5.2014 su
Hyvinvointikeskus Toivonlahti, Ilomantsi, konsertti
13.5.2014 ti
Viking Mariella
14.5.2014 ke
Viking Mariella
17.5.2014 la
Riutanharju, Riihimäki
24.5.2014 la
Suukosken keidas, Tervola
30.5.2014 pe
Kallioniemi, Kouvola
31.5.2014 la
Hämyslava, Nokia, avajaiset
1.6.2014 su
Helsinki Pavi, Vantaa
6.6.2014 pe
Krouvin lava, Hartola
7.6.2014 la
Savion lava, Laukaa
10.6.2014 ti
M/S Finlandia
11.6.2014 ke
M/S Finlandia
14.6.2014 la
Katiskanmäen Firapeli, Salo
20.6.2014 pe juhannusaatto
Maaningan kasino, Kuopio
21.6.2014 la juhannuspäivä
Syvälahti, Kangasniemi
22.6.2014 su
Silja Europa
23.6.2014 ma
Silja Europa
24.6.2014 ti
Silja Europa
25.6.2014 ke
Silja Europa
26.6.2014 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
27.6.2014 pe
Esakallio, Somero
28.6.2014 la
Riutanharju, Riihimäki
29.6.2014 su
Lemmenlava, Joensuu
4.7.2014 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
5.7.2014 la
Luhurikan lava, Lapua
8.7.2014 ti
Rajavaaran lava, Kitee
11.7.2014 pe
Tangomarkkinat, Seinäjoki, konsertti
12.7.2014 la
Hojo hojo, Tuusniemi
13.7.2014 su
Öllölän lava, Joensuu
16.7.2014 ke
Hotelli Rantakalla, Kalajoki
19.7.2014 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
22.7.2014 ti
Liperin lava, Liperi
23.7.2014 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
25.7.2014 pe
Nightclub Tähti, Tampere
26.7.2014 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
30.7.2014 ke
Mäntymotelli, Mäntyharju
1.8.2014 pe
Kruunuareena, Savonlinna
2.8.2014 la
yksityistilaisuus
3.8.2014 su
Kyllikinranta, Iisalmi
5.8.2014 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
6.8.2014 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
8.8.2014 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
9.8.2014 la
Valasranta, Pöytyä
14.8.2014 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
16.8.2014 la
Hirvensuuli, Huittinen
22.8.2014 pe
Kisaranta, Kangasala
29.8.2014 pe
Krouvin lava, Hartola
30.8.2014 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
6.9.2014 la
Pajarinhovi, Kitee
7.9.2014 su
M/S Baltic Princess
8.9.2014 ma
M/S Baltic Princess
9.9.2014 ti
M/S Baltic Princess
12.9.2014 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
13.9.2014 la
Rönnin lava, Orivesi
15.9.2014 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
17.9.2014 ke
Mäntymotelli, Mäntyharju
19.9.2014 pe
yksityistilaisuus
20.9.2014 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
26.9.2014 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
27.9.2014 la
Aronkeidas, Kauhajoki
28.9.2014 su
Helsinki Pavi, Vantaa
1.10.2014 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
2.10.2014 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
4.10.2014 la
Kuntotalo, Kouvola
6.10.2014 ma
Viking Grace
7.10.2014 ti
Viking Grace
9.10.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
11.10.2014 la
Kisaranta, Kangasala
14.10.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
18.10.2014 la
Pesäkallio, Lahti
19.10.2014 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit, Orimattila
21.10.2014 ti
Viking Gabriella
22.10.2014 ke
Viking Gabriella
25.10.2014 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
31.10.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
1.11.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
7.11.2014 pe
Lomakeskus Karemajat, Ylitornio
8.11.2014 la
Limingan ns, Liminka
9.11.2014 su
Kisakaari, Mikkeli
14.11.2014 pe
yksityistilaisuus
15.11.2014 la
Valtatie 2, Harjavalta
16.11.2014 su
Kerhola, Nokia
21.11.2014 pe
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
22.11.2014 la
Auran nuortentalo, Aura
25.11.2014 ti
Viking XPRS
26.11.2014 ke
Viking XPRS
27.11.2014 to
Viking XPRS
28.11.2014 pe
Teeriharju, Somero
29.11.2014 la
Merikievari, Merikarvia
1.12.2014 ma
Lehmusvalkama, Turku, konsertti
6.12.2014 la itsenäisyyspäivä
Urjanlinna, Sievi
7.12.2014 su
M/S Baltic Queen
8.12.2014 ma
M/S Baltic Queen
9.12.2014 ti
M/S Baltic Queen
11.12.2014 to
Tuupovaaran kirkko, Joensuu, konsertti
13.12.2014 la
Mäntymotelli, Mäntyharju
14.12.2014 su
Muuramesali, Muurame, konsertti
26.12.2014 pe tapaninpäivä
Pesäkallio, Lahti
27.12.2014 la
Valtatie 2, Harjavalta
31.12.2014 ke uudenvuodenaatto
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
2.1.2015 pe
Satulinna, Hattula
3.1.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.1.2015 su
M/S Baltic Queen
5.1.2015 ma
M/S Baltic Queen
6.1.2015 ti
M/S Baltic Queen
7.1.2015 ke
M/S Baltic Queen
9.1.2015 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
10.1.2015 la
Valtatie 2, Harjavalta
15.1.2015 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
16.1.2015 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
17.1.2015 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
24.1.2015 la
Pesäkallio, Lahti
28.1.2015 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
30.1.2015 pe
Ämmänsaaren työväentalo, Suomussalmi
31.1.2015 la
Limingan ns, Liminka
14.2.2015 la ystävänpäivä
Kartano Kievari, Äänekoski
15.2.2015 su
Puistokulma, Vantaa
21.2.2015 la
Aronkeidas, Kauhajoki
22.2.2015 su
Kisakaari, Mikkeli
23.2.2015 ma
Viking Grace
24.2.2015 ti
Viking Grace
28.2.2015 la
Metsälinna, Akaa
1.3.2015 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
20.3.2015 pe
Teeriharju, Somero
24.3.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
25.3.2015 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
26.3.2015 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
27.3.2015 pe
Anna & Albert, Oulu
28.3.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
31.3.2015 ti
Riemuliiteri, Kolari
1.4.2015 ke
Hotelli Levitunturi, Kittilä
3.4.2015 pe pitkäperjantai
Tulenliekki, Leppävirta
4.4.2015 la
Auran nuortentalo, Aura
5.4.2015 su pääsiäinen
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit, Orimattila
7.4.2015 ti
Viking XPRS
8.4.2015 ke
Viking XPRS
9.4.2015 to
Viking XPRS
10.4.2015 pe
Merikievari, Merikarvia
11.4.2015 la
Kuntotalo, Kouvola
14.4.2015 ti
yksityistilaisuus
15.4.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
17.4.2015 pe
Lomakeskus Karemajat, Ylitornio
18.4.2015 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
25.4.2015 la
yksityistilaisuus
26.4.2015 su
M/S Baltic Princess
27.4.2015 ma
M/S Baltic Princess
30.4.2015 to vapunaatto
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
2.5.2015 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
9.5.2015 la
Latosaari, Lapua
12.5.2015 ti
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
13.5.2015 ke
Aronkeidas, Kauhajoki
15.5.2015 pe
Krouvin lava, Hartola
16.5.2015 la
Riutanharju, Riihimäki
17.5.2015 su
Helsinki Pavi, Vantaa
23.5.2015 la
Urjanlinna, Sievi
30.5.2015 la
Huvilintu, Raisio
31.5.2015 su
Metsälinna, Mikkeli
4.6.2015 to
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
5.6.2015 pe
Sotkalinna, Hämeenlinna
6.6.2015 la
Riutanharju, Riihimäki
10.6.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
12.6.2015 pe
Uittamo paviljonki, Turku
13.6.2015 la
Hämyslava, Nokia
14.6.2015 su
M/S Baltic Queen
15.6.2015 ma
M/S Baltic Queen
17.6.2015 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
18.6.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
19.6.2015 pe juhannusaatto
Kisaranta, Kangasala
20.6.2015 la juhannuspäivä
Halkosaari, Lappajärvi
23.6.2015 ti
Tortinmäen lava, Turku
25.6.2015 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
26.6.2015 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
27.6.2015 la
Syvälahti, Kangasniemi
28.6.2015 su
Lemmenlava, Joensuu
1.7.2015 ke
Kisapirtti, Parikkala
3.7.2015 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
4.7.2015 la
Salamakallio, Rauma
5.7.2015 su
Öllölän lava, Joensuu
10.7.2015 pe
Tangomarkkinat, Seinäjoki
12.7.2015 su
Mäntymäen lava, Orimattila
14.7.2015 ti
Rajavaaran lava, Kitee
15.7.2015 ke
Nurmaan lava, Mäntyharju
17.7.2015 pe
Pyhtään VPK:n lava, Pyhtää
18.7.2015 la
Valasranta, Pöytyä
19.7.2015 su
Myllyniemi, Virrat
20.7.2015 ma
Saukonkallion lava, Iitti
21.7.2015 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
22.7.2015 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
24.7.2015 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
25.7.2015 la
Jenkkapirtti, Asikkala
26.7.2015 su
Ainola, Jyväskylä
27.7.2015 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
28.7.2015 ti
Liperin lava, Liperi
31.7.2015 pe
Kallioniemi, Kouvola
6.8.2015 to
Tampsan lava, Kotka
7.8.2015 pe
Esakallio, Somero
8.8.2015 la
Suukosken keidas, Tervola
9.8.2015 su
Kyllikinranta, Iisalmi
19.8.2015 ke
Särkkä, Punkalaidun
22.8.2015 la
Hämyslava, Nokia
23.8.2015 su
Uittamo paviljonki, Turku
25.8.2015 ti
M/S Finlandia
26.8.2015 ke
M/S Finlandia
28.8.2015 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
29.8.2015 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
4.9.2015 pe
Kisaranta, Kangasala
5.9.2015 la
Hojo hojo, Tuusniemi
8.9.2015 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
11.9.2015 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
12.9.2015 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
15.9.2015 ti
Viking Mariella
16.9.2015 ke
Viking Mariella
18.9.2015 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
19.9.2015 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
20.9.2015 su
M/S Baltic Queen
21.9.2015 ma
M/S Baltic Queen
2.10.2015 pe
Monitoimitalo Honkala, Kankaanpää, konsertti
3.10.2015 la
Kisaranta, Kangasala
8.10.2015 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
9.10.2015 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
10.10.2015 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
16.10.2015 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
17.10.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
18.10.2015 su
M/S Baltic Princess
19.10.2015 ma
M/S Baltic Princess
20.10.2015 ti
M/S Baltic Princess
23.10.2015 pe
Nightclub Tähti, Oulu
24.10.2015 la
Limingan ns, Liminka
27.10.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
30.10.2015 pe
Tapiola, Tampere
31.10.2015 la
Tulenliekki, Leppävirta
13.11.2015 pe
Satulinna, Hattula
14.11.2015 la
Urjanlinna, Sievi
15.11.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit, Orimattila
16.11.2015 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
20.11.2015 pe
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
21.11.2015 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
22.11.2015 su
Kisakaari, Mikkeli
25.11.2015 ke
Viking XPRS
26.11.2015 to
Viking XPRS
27.11.2015 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
28.11.2015 la
Pesäkallio, Lahti
4.12.2015 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
7.12.2015 ma
Viking Grace
8.12.2015 ti
Viking Grace
12.12.2015 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
18.12.2015 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
19.12.2015 la
Kartano Kievari, Äänekoski
20.12.2015 su
Kerhola, Nokia
26.12.2015 la tapaninpäivä
Tanssikeskus Tessu, Tampere
31.12.2015 to uudenvuodenaatto
Aronkeidas, Kauhajoki
5.2.2016 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
6.2.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
7.2.2016 su
Kisakaari, Mikkeli
12.2.2016 pe
Ravintola Shamrock, Vantaa
13.2.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
17.2.2016 ke
HurmioKlubi, Helsinki
19.2.2016 pe
yksityistilaisuus
20.2.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
23.2.2016 ti
M/S Baltic Queen
24.2.2016 ke
M/S Baltic Queen
26.2.2016 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
27.2.2016 la
Latosaari, Lapua
2.3.2016 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
4.3.2016 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
5.3.2016 la
Pesäkallio, Lahti
11.3.2016 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
12.3.2016 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
18.3.2016 pe
Teeriharju, Somero
19.3.2016 la
Metsälinna, Akaa
20.3.2016 su
Kerhola, Nokia
24.3.2016 to kiirastorstai
Aronkeidas, Kauhajoki
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
26.3.2016 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
27.3.2016 su pääsiäinen
Pesäkallio, Lahti
1.4.2016 pe
Satulinna, Hattula
3.4.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
4.4.2016 ma
Viking Grace
5.4.2016 ti
Viking Grace
8.4.2016 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
9.4.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
14.4.2016 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
15.4.2016 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
16.4.2016 la
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
22.4.2016 pe
yksityistilaisuus
23.4.2016 la
Limingan ns, Liminka
25.4.2016 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
26.4.2016 ti
Viking Mariella
27.4.2016 ke
Viking Mariella
29.4.2016 pe
Esakallio, Somero
30.4.2016 la vapunaatto
Mäntsälän lava, Mäntsälä
1.5.2016 su vapunpäivä
Ainola, Jyväskylä
3.5.2016 ti
yksityistilaisuus
4.5.2016 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
6.5.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
7.5.2016 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
11.5.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
13.5.2016 pe
Uittamo paviljonki, Turku
14.5.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
15.5.2016 su helluntai
M/S Baltic Princess
16.5.2016 ma
M/S Baltic Princess
17.5.2016 ti
M/S Baltic Princess
20.5.2016 pe
Tuiskula, Nivala
21.5.2016 la
Rönnin lava, Orivesi
22.5.2016 su
Tirvan lava, Kouvola
25.5.2016 ke
Viking XPRS
26.5.2016 to
Viking XPRS
27.5.2016 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
28.5.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala
3.6.2016 pe
Lusan halli, Kurikka, avajaiset
4.6.2016 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
5.6.2016 su
Lemmenlava, Joensuu
10.6.2016 pe
Krouvin lava, Hartola
11.6.2016 la
Valasranta, Pöytyä
17.6.2016 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
18.6.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala
19.6.2016 su
Helsinki Pavi, Vantaa
24.6.2016 pe juhannusaatto
Kisaranta, Kangasala
25.6.2016 la juhannuspäivä
Riutanharju, Riihimäki
26.6.2016 su
Kyllikinranta, Iisalmi
27.6.2016 ma
Saukonkallion lava, Iitti
28.6.2016 ti
Liperin lava, Liperi
29.6.2016 ke
Kajasteen lava, Nurmes
30.6.2016 to
Yppärin Merimaja, Pyhäjoki
1.7.2016 pe
Pappisten lava, Loimaa
2.7.2016 la
Syvälahti, Kangasniemi
3.7.2016 su
Öllölän lava, Joensuu
6.7.2016 ke
Witsiälän lava, Hämeenlinna
8.7.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
9.7.2016 la
Maaningan kasino, Kuopio
10.7.2016 su
Mäntymäen lava, Orimattila
11.7.2016 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
12.7.2016 ti
Rajavaaran lava, Kitee
13.7.2016 ke
Nurmaan lava, Mäntyharju
14.7.2016 to
Kiuruvesi, konsertti
16.7.2016 la
Ilveskasino, Kuopio
18.7.2016 ma
Riutanharju, Riihimäki, naistentanssit
19.7.2016 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
20.7.2016 ke
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
22.7.2016 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
23.7.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala
24.7.2016 su
Ainola, Jyväskylä
26.7.2016 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
27.7.2016 ke
Esakallio, Somero
28.7.2016 to
Myllysilta, Mikkeli
30.7.2016 la
Huvilintu, Raisio
2.8.2016 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
5.8.2016 pe
Kallioniemi, Kouvola
6.8.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
10.8.2016 ke
Kisapirtti, Parikkala
11.8.2016 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
12.8.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
13.8.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
19.8.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
20.8.2016 la
Rönnin lava, Orivesi
24.8.2016 ke
Särkkä, Punkalaidun
26.8.2016 pe
Uittamo paviljonki, Turku
27.8.2016 la
Ämyri, Somero
28.8.2016 su
Metsälinna, Mikkeli
1.9.2016 to
Linnanmäki, Helsinki
2.9.2016 pe
Nurmen lava, Lempäälä
3.9.2016 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
10.9.2016 la
Aronkeidas, Kauhajoki
11.9.2016 su
Monitoimitalo Honkala, Kankaanpää, konsertti
16.9.2016 pe
Krouvin lava, Hartola
17.9.2016 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
18.9.2016 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
20.9.2016 ti
M/S Baltic Queen
23.9.2016 pe
Tanssikrouvi, Sastamala, avajaiset
24.9.2016 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
6.10.2016 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
7.10.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
8.10.2016 la
Pesäkallio, Lahti
9.10.2016 su
Viking Grace
12.10.2016 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
14.10.2016 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
15.10.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
18.10.2016 ti
M/S Finlandia
19.10.2016 ke
M/S Finlandia
21.10.2016 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
22.10.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
23.10.2016 su
Kerhola, Nokia
26.10.2016 ke
Viking Amorella
28.10.2016 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
29.10.2016 la
Satulinna, Hattula
30.10.2016 su
Kisakaari, Mikkeli
2.11.2016 ke
HurmioKlubi, Helsinki
4.11.2016 pe
yksityistilaisuus
5.11.2016 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
7.11.2016 ma
Viking Gabriella
9.11.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
11.11.2016 pe
Teeriharju, Somero
12.11.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
13.11.2016 su
Tanssikrouvi, Sastamala
15.11.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
17.11.2016 to
Hotelli Waltikka, Valkeakoski
19.11.2016 la
Limingan ns, Liminka
21.11.2016 ma
M/S Baltic Princess
26.11.2016 la
Latosaari, Lapua
27.11.2016 su
Viking Grace
2.12.2016 pe
Ravintola Shamrock, Vantaa
3.12.2016 la
Urjanlinna, Sievi
9.12.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
10.12.2016 la
Satulinna, Hattula
14.12.2016 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
16.12.2016 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
17.12.2016 la
Kartano Kievari, Äänekoski
25.12.2016 su joulupäivä
Kuntotalo, Kouvola
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Valtatie 2, Harjavalta
30.12.2016 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Satulinna, Hattula
31.1.2017 ti
Viking Mariella
1.2.2017 ke
Viking Mariella
3.2.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
4.2.2017 la
Alavieskan Viri, Alavieska
8.2.2017 ke
Viking Amorella
10.2.2017 pe
Nightclub Tähti, Tampere
11.2.2017 la
Satulinna, Hattula
12.2.2017 su
Kisakaari, Mikkeli
18.2.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
19.2.2017 su
Kerhola, Nokia
24.2.2017 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
25.2.2017 la
Satulinna, Hattula
26.2.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
4.3.2017 la
Aronkeidas, Kauhajoki
5.3.2017 su
Silja Europa
6.3.2017 ma
Silja Europa
8.3.2017 ke naisten päivä
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
10.3.2017 pe
Tuiskula, Nivala
11.3.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
12.3.2017 su
M/S Baltic Princess
13.3.2017 ma
M/S Baltic Princess
16.3.2017 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
17.3.2017 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
18.3.2017 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
19.3.2017 su
Puistokulma, Vantaa
31.3.2017 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
1.4.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
2.4.2017 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
7.4.2017 pe
Teeriharju, Somero
8.4.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
10.4.2017 ma
Viking Grace
11.4.2017 ti
Viking Grace
14.4.2017 pe pitkäperjantai
Rokua Health & Spa, Utajärvi
15.4.2017 la
Urjanlinna, Sievi
16.4.2017 su pääsiäinen
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
22.4.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
29.4.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
30.4.2017 su vapunaatto
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.5.2017 pe
Ravintola Mulligan's, Kouvola
6.5.2017 la
Metsälinna, Akaa
17.5.2017 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
19.5.2017 pe
Krouvin lava, Hartola
20.5.2017 la
Valasranta, Pöytyä
21.5.2017 su
Välijoen lava, Savitaipale
24.5.2017 ke
Kapakanmäki, Hämeenlinna
26.5.2017 pe
Kisaranta, Kangasala
27.5.2017 la
Syvälahti, Kangasniemi
28.5.2017 su
Kyllikinranta, Iisalmi
30.5.2017 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
31.5.2017 ke
Särkkä, Punkalaidun
1.6.2017 to
Tampsan lava, Kotka
3.6.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
8.6.2017 to
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
9.6.2017 pe
Esakallio, Somero
10.6.2017 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
11.6.2017 su
Hirvensuuli, Huittinen
15.6.2017 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
16.6.2017 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
18.6.2017 su
Mäntymäen lava, Orimattila
23.6.2017 pe juhannusaatto
Ravirata, Vieremä
24.6.2017 la juhannuspäivä
Virtain Hiekkaranta, Virrat
25.6.2017 su
Kolmilammi, Hausjärvi
27.6.2017 ti
Hangan lava, Hankasalmi
28.6.2017 ke
Nurmaan lava, Mäntyharju
29.6.2017 to
Ämyri, Somero, naistentanssit
30.6.2017 pe
Uittamo paviljonki, Turku
1.7.2017 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
2.7.2017 su
Ainola, Jyväskylä
6.7.2017 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
7.7.2017 pe
Jormuan lava, Kajaani
8.7.2017 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
11.7.2017 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
14.7.2017 pe
Lusan halli, Kurikka
15.7.2017 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
16.7.2017 su
Öllölän lava, Joensuu
18.7.2017 ti
Liperin lava, Liperi
19.7.2017 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
21.7.2017 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
22.7.2017 la
Huvilintu, Raisio
25.7.2017 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
27.7.2017 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
28.7.2017 pe
Kallioniemi, Kouvola
29.7.2017 la
Letkaliiteri, Joutsa
30.7.2017 su
Helsinki Pavi, Vantaa
31.7.2017 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
4.8.2017 pe
Nurmen lava, Lempäälä
8.8.2017 ti
Rajavaaran lava, Kitee
9.8.2017 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
12.8.2017 la
Suukosken keidas, Tervola
17.8.2017 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
18.8.2017 pe
Pappisten lava, Loimaa
19.8.2017 la
Rönnin lava, Orivesi
25.8.2017 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
26.8.2017 la
Hämyslava, Nokia
27.8.2017 su
Tirvan lava, Kouvola
31.8.2017 to
Linnanmäki, Helsinki
1.9.2017 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
2.9.2017 la
Syvälahti, Kangasniemi
3.9.2017 su
Uittamo paviljonki, Turku
5.9.2017 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
6.9.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
8.9.2017 pe
Esakallio, Somero
9.9.2017 la
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
10.9.2017 su
Metsälinna, Mikkeli
15.9.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
16.9.2017 la
Hojo hojo, Tuusniemi
29.9.2017 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
30.9.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.10.2017 su
M/S Baltic Princess
2.10.2017 ma
M/S Baltic Princess
4.10.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
6.10.2017 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
7.10.2017 la
Alavieskan Viri, Alavieska
13.10.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
14.10.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
15.10.2017 su
Kisakaari, Mikkeli
17.10.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
18.10.2017 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
20.10.2017 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
21.10.2017 la
yksityistilaisuus
22.10.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
27.10.2017 pe
Monitoimitalo Honkala, Kankaanpää, konsertti
28.10.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
29.10.2017 su
Viking Grace
30.10.2017 ma
Viking Grace
3.11.2017 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
4.11.2017 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
7.11.2017 ti
M/S Finlandia
8.11.2017 ke
M/S Finlandia
9.11.2017 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
10.11.2017 pe
Ilveslinna, Jämsä
11.11.2017 la
Satulinna, Hattula
17.11.2017 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
18.11.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
22.11.2017 ke
Viking Amorella
24.11.2017 pe
Pesäkallio, Lahti
25.11.2017 la
Kartano Kievari, Äänekoski
26.11.2017 su
Kerhola, Nokia
28.11.2017 ti
Silja Europa
29.11.2017 ke
Silja Europa
1.12.2017 pe
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
2.12.2017 la
Satulinna, Hattula, puurotarjoilu
3.12.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
8.12.2017 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
9.12.2017 la
Urjanlinna, Sievi
15.12.2017 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
16.12.2017 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
29.12.2017 pe
Teeriharju, Somero
30.12.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.1.2018 ma uudenvuodenpäivä
Pesäkallio, Lahti
5.1.2018 pe
Satulinna, Hattula, pttjiset
6.1.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
7.1.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
8.1.2018 ma
Viking Mariella
9.1.2018 ti
Viking Mariella
12.1.2018 pe
Rokua Health & Spa, Utajärvi
13.1.2018 la
Kartano Kievari, Äänekoski
17.1.2018 ke
Viking XPRS
18.1.2018 to
Viking XPRS
19.1.2018 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
20.1.2018 la
Pesäkallio, Lahti
2.3.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
3.3.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
4.3.2018 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
9.3.2018 pe
Tulenliekki, Leppävirta
10.3.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
11.3.2018 su
Kerhola, Nokia
23.3.2018 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
24.3.2018 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
30.3.2018 pe pitkäperjantai
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
31.3.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.4.2018 su pääsiäinen
Pesäkallio, Lahti
2.4.2018 ma pääsiäismaanantai
M/S Baltic Princess
4.4.2018 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
6.4.2018 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
7.4.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
11.4.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
13.4.2018 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
14.4.2018 la
Urjanlinna, Sievi
19.4.2018 to
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
20.4.2018 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
21.4.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
22.4.2018 su
Viking Grace
23.4.2018 ma
Viking Grace
25.4.2018 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
27.4.2018 pe
Esakallio, Somero
28.4.2018 la
Kartano Kievari, Äänekoski
30.4.2018 ma vapunaatto
Riutanharju, Riihimäki
2.5.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
4.5.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
5.5.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
18.5.2018 pe
Uittamo paviljonki, Turku
19.5.2018 la
Jenkkapirtti, Asikkala
20.5.2018 su helluntai
Silja Europa
21.5.2018 ma
Silja Europa
23.5.2018 ke
Viking Amorella
25.5.2018 pe
Kisaranta, Kangasala
26.5.2018 la
Metsälinna, Akaa
27.5.2018 su
Metsälinna, Mikkeli
1.6.2018 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
2.6.2018 la
Syvälahti, Kangasniemi
3.6.2018 su
Kyllikinranta, Iisalmi
8.6.2018 pe
Krouvin lava, Hartola
9.6.2018 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
10.6.2018 su
Helsinki Pavi, Vantaa
13.6.2018 ke
Särkkä, Punkalaidun
14.6.2018 to
Linnanmäki, Helsinki
15.6.2018 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
16.6.2018 la
Halkosaari, Lappajärvi
17.6.2018 su
Kolmilammi, Hausjärvi
21.6.2018 to
Riutanharju, Riihimäki
22.6.2018 pe juhannusaatto
Kapakanmäki, Hämeenlinna
23.6.2018 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
24.6.2018 su
Kisaranta, Kangasala
28.6.2018 to
Ämyri, Somero, naistentanssit
29.6.2018 pe
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
30.6.2018 la
Huvilintu, Raisio
5.7.2018 to
Pistohiekan lava, Puumala
6.7.2018 pe
Nurmen lava, Lempäälä
7.7.2018 la
Nuijamiesten lava, Oulu
11.7.2018 ke
Tampsan lava, Kotka
13.7.2018 pe
Tangomarkkinat, Seinäjoki
17.7.2018 ti
Pappisten lava, Loimaa
19.7.2018 to
Kiuruvesi, konsertti
20.7.2018 pe
Jormuan lava, Kajaani
21.7.2018 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
22.7.2018 su
Liikuntahalli, Joensuu, konsertti
24.7.2018 ti
Liperin lava, Liperi
26.7.2018 to
Riutanharju, Riihimäki
27.7.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
28.7.2018 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
29.7.2018 su
Mäntymäen lava, Orimattila
31.7.2018 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
3.8.2018 pe
Ilveskasino, Kuopio
4.8.2018 la
Valasranta, Pöytyä
7.8.2018 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
8.8.2018 ke
Kajasteen lava, Nurmes
9.8.2018 to
Maaningan kasino, Kuopio
10.8.2018 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
11.8.2018 la
Hämyslava, Nokia
14.8.2018 ti
Rajavaaran lava, Kitee
18.8.2018 la
Rönnin lava, Orivesi
24.8.2018 pe
Uittamo paviljonki, Turku
25.8.2018 la
Messukeskus, Helsinki
28.8.2018 ti
Hangan lava, Hankasalmi
31.8.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
1.9.2018 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
2.9.2018 su
Lemmenlava, Joensuu
4.9.2018 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
5.9.2018 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
7.9.2018 pe
Lusan halli, Kurikka
8.9.2018 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
9.9.2018 su
Riemuliiteri, Kolari
10.9.2018 ma
Hotelli Levitunturi, Kittilä
11.9.2018 ti
Äkäshotelli, Kolari
28.9.2018 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
29.9.2018 la
Urjanlinna, Sievi
30.9.2018 su
Kisakaari, Mikkeli
3.10.2018 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
4.10.2018 to
Kangasala, konsertti
5.10.2018 pe
Muurame, konsertti
6.10.2018 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
7.10.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
12.10.2018 pe
Tuiskula, Nivala
13.10.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
17.10.2018 ke
Turku, konsertti
18.10.2018 to
Hyvinkää, konsertti
19.10.2018 pe
Kankaanpää, konsertti
20.10.2018 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
25.10.2018 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
26.10.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.10.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
28.10.2018 su
Kerhola, Nokia
30.10.2018 ti
Silja Europa
2.11.2018 pe
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
3.11.2018 la
Lautsian Kartano, Hämeenlinna
6.11.2018 ti
Viking Mariella
11.11.2018 su
Viking Grace
12.11.2018 ma
Viking Grace
16.11.2018 pe
Viihderavintola Las Palmas, Joensuu
17.11.2018 la
Pesäkallio, Lahti
18.11.2018 su
Kareliasali, Joensuu, konsertti
20.11.2018 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
21.11.2018 ke
M/S Baltic Princess
23.11.2018 pe
Tulenliekki, Leppävirta
24.11.2018 la
Hotelli Sorsanpesä, Seinäjoki
30.11.2018 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
1.12.2018 la
Kartano Kievari, Äänekoski
7.12.2018 pe
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
8.12.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
11.12.2018 ti
M/S Baltic Princess, konsertti
13.12.2018 to
Kirkko, Kankaanpää, konsertti
14.12.2018 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
15.12.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
16.12.2018 su
Kerhola, Nokia
18.12.2018 ti
Silja Europa, konsertti
21.12.2018 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
1.2.2019 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
2.2.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
3.2.2019 su
Kerhola, Nokia
5.2.2019 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
6.2.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
8.2.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
9.2.2019 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
11.2.2019 ma
Viking Grace
12.2.2019 ti
Viking Grace
16.2.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
17.2.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
22.2.2019 pe
Lohja Spa & Resort, Lohja
23.2.2019 la
Pesäkallio, Lahti
24.2.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
1.3.2019 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
2.3.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
3.3.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
8.3.2019 pe naisten päivä
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
9.3.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
10.3.2019 su
Ravintola Ounashovi, Kittilä
11.3.2019 ma
Äkäshotelli, Kolari
13.3.2019 ke
Saariselän tunturihotelli, Inari
15.3.2019 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
16.3.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
29.3.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
30.3.2019 la
Aronkeidas, Kauhajoki
31.3.2019 su
Ruskotalo, Rusko
5.4.2019 pe
Tulenliekki, Leppävirta, naistentanssit
6.4.2019 la
Pesäkallio, Lahti
7.4.2019 su
Hotelli Leikari, Kotka
9.4.2019 ti
Viking Mariella
12.4.2019 pe
Teeriharju, Somero
13.4.2019 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
18.4.2019 to kiirastorstai
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Limingan ns, Liminka
20.4.2019 la
Urjanlinna, Sievi
21.4.2019 su pääsiäinen
Valtatie 2, Harjavalta
26.4.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
27.4.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
28.4.2019 su
Viking Grace
30.4.2019 ti vapunaatto
Riutanharju, Riihimäki, avajaiset
3.5.2019 pe
Tuiskula, Nivala
4.5.2019 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
5.5.2019 su
Metsälinna, Mikkeli
17.5.2019 pe
Uittamo paviljonki, Turku
18.5.2019 la
Ilveskasino, Kuopio
22.5.2019 ke
Viking XPRS
23.5.2019 to
Viking XPRS
24.5.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
25.5.2019 la
yksityistilaisuus
26.5.2019 su
Välijoen lava, Savitaipale
29.5.2019 ke
Kapakanmäki, Hämeenlinna
1.6.2019 la
Rönnin lava, Orivesi
2.6.2019 su
Tirvan lava, Kouvola
5.6.2019 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
7.6.2019 pe
Hojo hojo, Tuusniemi
8.6.2019 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
9.6.2019 su helluntai
Kyllikinranta, Iisalmi
20.6.2019 to
Jenkkapirtti, Asikkala
21.6.2019 pe juhannusaatto
Kapakanmäki, Hämeenlinna
22.6.2019 la juhannuspäivä
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
25.6.2019 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
27.6.2019 to
Rönnin lava, Orivesi
28.6.2019 pe
Kallioniemi, Kouvola
29.6.2019 la
Huvilintu, Raisio
3.7.2019 ke
Tampsan lava, Kotka
4.7.2019 to
Pistohiekan lava, Puumala
5.7.2019 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
6.7.2019 la
Ikaalisten festivaalipuisto, Ikaalinen
6.7.2019 la
Festivaalipuiston lava, Ikaalinen
9.7.2019 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
10.7.2019 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
12.7.2019 pe
Tangomarkkinat, Seinäjoki
13.7.2019 la
Ämyri, Somero
14.7.2019 su
Kolmilammi, Hausjärvi
16.7.2019 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
19.7.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
20.7.2019 la
Hämyslava, Nokia
21.7.2019 su
Mäntymäen lava, Orimattila
23.7.2019 ti
Rajavaaran lava, Kitee
24.7.2019 ke
Kajasteen lava, Nurmes
25.7.2019 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
2.8.2019 pe
Jormuan lava, Kajaani
3.8.2019 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
9.8.2019 pe
Pappisten lava, Loimaa
10.8.2019 la
Jenkkapirtti, Asikkala
16.8.2019 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
17.8.2019 la
Kaarihovi, Teuva
22.8.2019 to
Linnanmäki, Helsinki
23.8.2019 pe
Nurmen lava, Lempäälä
27.8.2019 ti
Hangan lava, Hankasalmi
28.8.2019 ke
Särkkä, Punkalaidun
30.8.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
31.8.2019 la
Syvälahti, Kangasniemi
1.9.2019 su
Uittamo paviljonki, Turku
3.9.2019 ti
Tortinmäen lava, Turku
4.9.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
6.9.2019 pe
Esakallio, Somero
7.9.2019 la
Riutanharju, Riihimäki, pttjiset
8.9.2019 su
Metsälinna, Mikkeli
25.9.2019 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
27.9.2019 pe
Krouvin lava, Hartola
28.9.2019 la
Valasranta, Pöytyä
30.9.2019 ma
Viking Mariella
4.10.2019 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
5.10.2019 la
Pesäkallio, Lahti
8.10.2019 ti
Silja Europa
9.10.2019 ke
Silja Europa
11.10.2019 pe
Kankaanpää, konsertti
12.10.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
17.10.2019 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
18.10.2019 pe
Teeriharju, Somero
19.10.2019 la
Hyvinkääsali, Hyvinkää
25.10.2019 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
26.10.2019 la
Urjanlinna, Sievi
27.10.2019 su
Evijärven ns, Evijärvi
28.10.2019 ma
Viking Grace
29.10.2019 ti
Viking Grace
1.11.2019 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
2.11.2019 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
3.11.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
6.11.2019 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
8.11.2019 pe
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
9.11.2019 la
Pesäkallio, Lahti
10.11.2019 su
Kerhola, Nokia
12.11.2019 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
13.11.2019 ke
Viking XPRS
14.11.2019 to
Viking XPRS
15.11.2019 pe
Kylpylähotelli Summassaari, Saarijärvi
16.11.2019 la
Aronkeidas, Kauhajoki
23.11.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.11.2019 su
Kalliohovi, Loimaa
26.11.2019 ti
Viking Gabriella
29.11.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
30.11.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
1.12.2019 su
Kirkko, Somero, konsertti
3.12.2019 ti
Viking Grace, konsertti
5.12.2019 to
Kirkko, Kankaanpää, konsertti
6.12.2019 pe itsenäisyyspäivä
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
7.12.2019 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
8.12.2019 su
Urheilutalo, Heinola, konsertti
13.12.2019 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
14.12.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
15.12.2019 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
16.12.2019 ma
Kirkko, Lapinlahti, konsertti
19.12.2019 to
Muuramesali, Muurame, konsertti
20.12.2019 pe
Wanha Työski, Hamina
22.12.2019 su
Kirkko, Joensuu, konsertti
21.2.2020 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
22.2.2020 la
Valtatie 2, Harjavalta
23.2.2020 su
Kerhola, Nokia
25.2.2020 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
26.2.2020 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
28.2.2020 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
29.2.2020 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
1.3.2020 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
3.3.2020 ti
M/S Baltic Princess
4.3.2020 ke
M/S Baltic Princess
6.3.2020 pe
Imatran kylpylä, Imatra
7.3.2020 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
8.3.2020 su naisten päivä
Kisakaari, Mikkeli
18.7.2020 la
Riutanharju, Riihimäki
31.7.2020 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
1.8.2020 la
Ämyri, Somero
2.8.2020 su
Uittamo paviljonki, Turku
7.8.2020 pe
Jormuan lava, Kajaani
8.8.2020 la
Rönnin lava, Orivesi
14.8.2020 pe
Tulenliekki, Leppävirta
15.8.2020 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
21.8.2020 pe
Pappisten lava, Loimaa
22.8.2020 la
Huvilintu, Raisio
25.8.2020 ti
Hangan lava, Hankasalmi
26.8.2020 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
27.8.2020 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
28.8.2020 pe
Krouvin lava, Hartola
29.8.2020 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
30.8.2020 su
Lemmenlava, Joensuu
2.9.2020 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
4.9.2020 pe
Perävaaran huvikeskus, Kemijärvi
5.9.2020 la
Suukosken keidas, Tervola
11.9.2020 pe
Esakallio, Somero
12.9.2020 la
Maaningan kasino, Kuopio
13.9.2020 su
Metsälinna, Mikkeli
19.9.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.9.2020 to
Spa Hotel Runni, Iisalmi
25.9.2020 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
26.9.2020 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
2.10.2020 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
3.10.2020 la
Hotelli Seurahuone, Savonlinna
9.10.2020 pe
Monitoimitalo Honkala, Kankaanpää, konsertti
16.10.2020 pe
Teeriharju, Somero
22.10.2020 to
Hotelli Korpilampi, Espoo
24.10.2020 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
6.11.2020 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
7.11.2020 la
Aronkeidas, Kauhajoki
20.11.2020 pe
Wanha Työski, Hamina
21.11.2020 la
Kartano Kievari, Äänekoski
27.11.2020 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
7.3.2021 su
Viking Grace
30.6.2021 ke
Niemenharjun tanssilava, Pihtipudas
1.7.2021 to
Rönnin lava, Orivesi
2.7.2021 pe
Jormuan lava, Kajaani
3.7.2021 la
Urjanlinna, Sievi
4.7.2021 su
Uittamo paviljonki, Turku
9.7.2021 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
10.7.2021 la
Ilveskasino, Kuopio
29.7.2021 to
Linnanmäki, Helsinki
30.7.2021 pe
Lusan halli, Kurikka
31.7.2021 la
Jenkkapirtti, Asikkala
3.8.2021 ti
Rajavaaran lava, Kitee
5.8.2021 to
Maaningan kasino, Kuopio
6.8.2021 pe
Pappisten lava, Loimaa
7.8.2021 la
Riutanharju, Riihimäki
10.8.2021 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
11.8.2021 ke
Tampsan lava, Kotka
13.8.2021 pe
Krouvin lava, Hartola
14.8.2021 la
Kaarihovi, Teuva
21.8.2021 la
Syvälahti, Kangasniemi
28.8.2021 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
29.8.2021 su
Uittamo paviljonki, Turku
31.8.2021 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava, pttjiset
3.9.2021 pe
Perävaaran huvikeskus, Kemijärvi
4.9.2021 la
Suukosken keidas, Tervola
6.9.2021 ma
Äkäshotelli, Kolari
8.9.2021 ke
Santa's Hotel Tunturi, Inari
9.9.2021 to
Äkäshotelli, Kolari
10.9.2021 pe
Karaokepub Ramona, Kemi
11.9.2021 la
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
17.9.2021 pe
Monitoimitalo Honkala, Kankaanpää, konsertti
18.9.2021 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
24.9.2021 pe
Krouvin lava, Hartola
26.9.2021 su
Metsälinna, Mikkeli
1.10.2021 pe
Esakallio, Somero
15.10.2021 pe
Wanha Työski, Hamina
20.10.2021 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
22.10.2021 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
22.10.2021 pe
Viihderavintola Las Palmas, Joensuu
23.10.2021 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
24.10.2021 su
Alapitkän ns, Lapinlahti
29.10.2021 pe
Spa Hotel Runni, Iisalmi
30.10.2021 la
Kartano Kievari, Äänekoski
5.11.2021 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
6.11.2021 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
8.11.2021 ma
Viking Grace
9.11.2021 ti
Viking Grace
12.11.2021 pe
Teeriharju, Somero
13.11.2021 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
19.11.2021 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
20.11.2021 la
Pesäkallio, Lahti
26.11.2021 pe
Imatran kylpylä, Imatra
27.11.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
29.11.2021 ma
Tuomiokirkko, Savonlinna, konsertti
17.12.2021 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
18.12.2021 la
Auran nuortentalo, Aura
19.12.2021 su
Muuramesali, Muurame, konsertti
25.2.2022 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
26.2.2022 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.3.2022 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
5.3.2022 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
9.3.2022 ke
Ideapark, Seinäjoki
11.3.2022 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
18.3.2022 pe
Tulenliekki, Leppävirta
19.3.2022 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
25.3.2022 pe
Teeriharju, Somero
28.3.2022 ma
Viking Grace
29.3.2022 ti
Viking Grace
1.4.2022 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
2.4.2022 la
Urjanlinna, Sievi
3.4.2022 su
Äkäshotelli, Kolari
5.4.2022 ti
Levi center Hullu poro, Kittilä
6.4.2022 ke
Äkäshotelli, Kolari
8.4.2022 pe
Spa Hotel Runni, Iisalmi
9.4.2022 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
15.4.2022 pe pitkäperjantai
Latosaari, Lapua
16.4.2022 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
22.4.2022 pe
Esakallio, Somero
28.4.2022 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
29.4.2022 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
30.4.2022 la vapunaatto
Riutanharju, Riihimäki
4.5.2022 ke
Viking Glory
5.5.2022 to
Viking Glory
6.5.2022 pe
Salamakallio, Rauma
7.5.2022 la
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
8.5.2022 su
Kareliasali, Joensuu, konsertti
20.5.2022 pe
Uittamo paviljonki, Turku
21.5.2022 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
22.5.2022 su
Metsälinna, Mikkeli
25.5.2022 ke
Tampsan lava, Kotka