Edellinen tanssipäivä pe 7.12.2018

Lauantai 8.12.2018

Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli) 20:00--24:00, 14 euroa
Heidi Pakarinen
Aronkeidas (Kauhajoki) 19:30--02:00, 18 euroa
Leif Lindeman & Amore, Reeta Saranpää & Lumo
Haapamäen Suoja (Keuruu) 20:00--01:00, 15 euroa
Köpi Koski ja Projekti
Ikaalisten kylpylä 15 euroa
Jarkko Honkanen
Imatran kylpylä 21:00--01:30, 14 euroa
Susanna Heikki, Voimaorkesteri
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio) 21:00--01:30, 15 euroa
Onnentähti, Nina Åkerman
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Rainer Friman, Rainer Bollström & Graniitti
Kari Tapio Paalupaikka (Pieksämäki) 20:00--00:30, 15 euroa
Juhamatti & Rosalie
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski) 19:00--01:30, 10 euroa
Harri Nuutinen & Tanssin Taika
Kellon ns (Oulu) 20:00--00:30, 12 euroa
Crystal, Terhi Lehtoniemi
Keskustalo (Karhula, Kotka) 19:00--23:30, 14 euroa
Afrikan tähti & Armi Tenkula, Matti Ojala
Hotelli Keurusselkä (Valkealahti, Keuruu) 21:00--01:30, 15 euroa
Aki Samuli & Fantasia
Ravintola Kivitippu (Lappajärvi) 16 euroa
Lemmenlautta
Kuntotalo (Kouvola) 20:00--00:30, 14 euroa
Onnenkerjäläiset & Aino Niemi
Viihderavintola Las Palmas (Joensuu) 10 euroa
Virve Rosti
Lempyyn seurantalo (Lempyy, Suonenjoki) 19:00--23:00, 10 euroa
Captain, Teuvo Vuoti
Lempäälän manttaalitalo 19:00--23:30
Jussi Roponen
Limingan ns 16 euroa
Hurma
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa) 20:00--24:00, 15 euroa
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Kylpylähotelli Päiväkumpu (Karjalohja, Lohja)
Yötaivas
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 19:00--23:00, 10 euroa
Elina H Band
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmi) 16 euroa
Ellinoora Leikas
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi) 20:00--00:15, 15 euroa
Jarno Itkonen & Pientä unelmaa
Hotelli Salpa (Luumäki)
Charles Plogman, Rosette
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi) 19:00--23:30, 12 euroa
Hannu Hautaniemi
Tanhuhovi (Lohja) 19:00--01:00, 16 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Tanssikeskus Tessu (Tampere) 19:00--23:50, 16 euroa
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Tirilän työväentalo (Tirilä, Lappeenranta) 20:00--24:00, 13 euroa
Petromax
Tyrnävän seurojentalo 20:30--01:00
Lapponia & Jukka Lampela, naistentanssit
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
Finlanders
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä) 19:30--24:00, 13 euroa
Corona, Jarkko Ylinen
Ylistaron Ylipään ns (Seinäjoki) 19:30--24:00, 15 euroa
Wähäkosket
Ämmänsaaren työväentalo (Ämmänsaari, Suomussalmi) 20:30--00:30, 12 euroa
Tuovilat

Seuraava tanssipäivä su 9.12.2018