Finlanders

Oma tanssiharrastus: Aarne: foksi, tango; Jussi: foksi, valssi, humppa, hidas valssi, jenkka; Kari: foksi, tango; Lasse: foksi, argentiinalainen tango, valssi, hidas valssi, humppa, jenkka, cha-cha, rumba, samba, jive, fusku, bugg, salsa; Timo: foksi, valssi
Taustatiedot päivätty: 19.3.2010

Tuorein ohjelmapäivitys Finlanders Team 29.6.2018.

Ma 30.7.2018
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
Ti 31.7.2018
Mäntsälän lava
Ke 1.8.2018
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
To 2.8.2018
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
Pe 3.8.2018
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
La 4.8.2018
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
Su 5.8.2018
Ruissalon kansanpuiston tanssipaviljonki (Turku)
Ti 7.8.2018
Kauhajoen kasino
Ke 8.8.2018
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
Pe 10.8.2018
Pappisten lava (Loimaa)
La 11.8.2018
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
Su 12.8.2018
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
Ke 15.8.2018
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
To 16.8.2018
Ämyri (Somerniemi, Somero)
La 18.8.2018
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
Su 19.8.2018
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
Ti 21.8.2018
Hangan lava (Hankasalmi)
Ke 22.8.2018
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
To 23.8.2018
Salmen lava (Jäppilä, Pieksämäki)
Pe 24.8.2018
Kajasteen lava (Nurmes)
La 25.8.2018
Merisärkän viihdekeskus (Kalajoki)
Su 26.8.2018
Tirvan lava (Kouvola)
Pe 31.8.2018
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
La 1.9.2018
Aronkeidas (Kauhajoki)
Ti 4.9.2018
Tortinmäen lava (Turku)
Ke 5.9.2018
Silja Symphony
To 6.9.2018
Silja Symphony
Pe 7.9.2018
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
La 8.9.2018
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
Su 9.9.2018
Viking Grace
Ma 10.9.2018
Viking Grace
Ke 12.9.2018
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
To 13.9.2018
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Pe 14.9.2018
Tulenliekki (Leppävirta)
La 15.9.2018
Naapurinvaaran huvikeskus (Sotkamo)
Pe 28.9.2018
Hotelli Tallukka (Asikkala)
La 29.9.2018
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
Su 30.9.2018
Kerhola (Nokia)
To 4.10.2018
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
Pe 5.10.2018
Tanssikrouvi (Häijää, Sastamala)
La 6.10.2018
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
Pe 12.10.2018
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
La 13.10.2018
Kari Tapio Paalupaikka (Pieksämäki)
Ti 16.10.2018
Hotelli Hiittenharju (Harjavalta)
La 20.10.2018
Auran nuortentalo
Ke 24.10.2018
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Pe 26.10.2018
Härmän Kylpylä (Kauhava)
La 27.10.2018
Ruusulinna (Nurmijärvi)
Ti 30.10.2018
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
Pe 2.11.2018
Aronkeidas (Kauhajoki)
La 3.11.2018
Limingan ns
Su 4.11.2018
Kerhola (Nokia)
Pe 9.11.2018
Tulenliekki (Leppävirta)
Su 11.11.2018
Kisakaari (Mikkeli)
Ke 14.11.2018
Ikaalisten kylpylä
La 17.11.2018
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Pe 23.11.2018
Tanssikrouvi (Häijää, Sastamala)
La 24.11.2018
Merisärkän viihdekeskus (Kalajoki)
Pe 30.11.2018
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Pe 14.12.2018
Imatran kylpylä