Maakunnan ykköstanssittaja Kylpylähotelli Rauhalahti tarjoaa elävää musiikkia kolmena iltana viikossa ympäri vuoden.
Keskiviikkoisin on naistentanssit, joissa esiintyjien ja orkesterien kirkkainta kärkeä.
Viikonloppuisin on sekahakutanssit, joissa kotimaiset tanssiorkesterit. Erilaisia teemaviikonloppuja.
Lisäksi upeassa Club R yökerhossa karaoketanssit maanantaista perjantaihin.

Tervetuloa tanssimaan ja virkistymään Rauhalahteen.
ScheduleFri
Phone030 608 3100
Info030 608 3100
S-mailKylpylähotelli Rauhalahti, Katiskaniementie 8, 70700 Kuopio
E-mailmyynti@rauhalahti.fi
Street addressKatiskaniementie 8, Kuopio
Driving instructionsViitoitus from highway.
CoordinatesWGS84 N62°52'01.9" E27°38'48.6"
AnnouncementsSavon Sanomat (Wed,Fri)
Home pagehttp://www.rauhalahti.fi/
Fri 26.2.2021
Karaoketanssit isolla parketilla
Sat 27.2.2021
Karaoketanssit isolla parketilla
Fri 5.3.2021
Karaoketanssit isolla parketilla
Sat 6.3.2021
Karaoketanssit isolla parketilla
Fri 12.3.2021
Karaoketanssit isolla parketilla
Sat 13.3.2021
Karaoketanssit isolla parketilla
Fri 19.3.2021
Karaoketanssit isolla parketilla
Sat 20.3.2021
Karaoketanssit isolla parketilla
Fri 26.3.2021
Karaoketanssit isolla parketilla
Sat 27.3.2021
Karaoketanssit isolla parketilla