Kuikan lava, Jyväskylä

Info050 553 8494, majoitus (014) 311 0086
S-mailKuikan Lava, Kuikantie 536, 41140 Kuikka
E-mailjari.colliander@elisanet.fi
Street addressKuikantie 536, Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä
CoordinatesWGS84 N62°23'01.6" E25°34'23.2"
AnnouncementsKeskisuomalainen (Wed,Fri)
Home pagehttp://www.kuikanlava.fi/

Latest update Kuikan pvy ry 21.7.2019.

Wed 24.7.2019 20:00--00:30, 15 euroa
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
Fri 26.7.2019 20:00--01:30
Yölintu, Fernanda
Wed 31.7.2019 20:00--00:30
Quattro & Kalle Jussila, naistentanssit
Thu 1.8.2019
18:00--22:00 tanssikurssi: bugg, teemana etenevät kuviot alkeista jatkotasolle, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Fri 2.8.2019 20:30--01:30
Korsuorkesteri, In The Mood & Suvi Karjula
Tue 6.8.2019 13:00--17:00, 12 euroa
Tanssiyhtye Neliveto & Tuulikki Järvi
Wed 7.8.2019 20:00--00:30
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Fri 9.8.2019 20:00--01:30
Omega & Eija Kantola
Wed 14.8.2019 20:00--00:30
Tanssin Taika & Harri Nuutinen, naistentanssit
Fri 16.8.2019 20:00--01:30
Henkka ja Kulkurit, Elonkerjuu
Wed 21.8.2019 13:00--17:00, 10 euroa
Kalevi Suntila & Jussi & Esko Roponen
Fri 23.8.2019 20:00--01:30
Finlanders, Komiat
Fri 30.8.2019 20:00--01:30
Vastakaiku & Tommi Soidinmäki
Fri 6.9.2019 20:00--01:30
Love & Aki Samuli & päättäjäiset