J. Eskelinen

Latest update Viihdeohjelmat 25.11.2020.

Sat 26.12.2020
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Tue 5.1.2021
Haapamäen Suoja (Keuruu)
Sat 9.1.2021
Tanhuhovi (Lohja)
Fri 15.1.2021
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli)
Sat 23.1.2021
Tyrnävän seurojentalo
Sun 24.1.2021
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
Sat 30.1.2021
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
Fri 12.2.2021
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Sat 13.2.2021
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Sat 27.2.2021
Tanhuhovi (Lohja)
Fri 19.3.2021
Kempeleen työväentalo
Sat 20.3.2021
Saarenkylän ns (Rovaniemi)
Fri 26.3.2021
Kerhola (Nokia)
Sat 10.4.2021
Lohja Spa & Resort (Lohja)
Fri 16.4.2021
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Fri 30.4.2021
Tirilän työväentalo (Lappeenranta)
Sun 29.8.2021
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)